marek.ebiznes@gmail.com

Czym jest FLR FLARE? – Jak i gdzie odebrać Airdrop FLARE FLR za trzymanie XRP

Zarabianie w Internecie

Czym jest FLR FLARE? – Jak i gdzie odebrać Airdrop FLARE FLR za trzymanie XRP

Czym jest FLARE?

Flare to sieć warstwy 1, która priorytetowo traktuje interoperacyjność łańcucha bloków lub zdolność dwóch łańcuchów bloków do komunikowania się ze sobą i pomaga wprowadzić smartkontrakty do innych projektów, które ich nie mają takich jak XRP Ledger.

Sieć Flare jest obsługiwana przez dwa protokoły: State Connector, który umożliwia korzystanie z zewnętrznych danych blockchain (takich jak dane specyficzne dla aktywów lub informacje ogólne) w Flare Network oraz Flare Time Series Oracle (FTSO), który służy jako źródło wiarygodnych danych poza łańcuchem do wykorzystania w sieci.

Dodatkowo Flare obsługuje maszynę wirtualną Ethereum (EVM) do tworzenia inteligentnych kontraktów, ułatwiając programistom Ethereum budowanie na Flare.

Natywny token Flare, FLR, ma wiele zastosowań w sieci, w tym zachęcanie do adopcji i decentralizacji FTSO, zabezpieczanie sieci i uczestnictwo w zarządzaniu siecią.

Jak powstała Flare Network?

Flare zostało założone przez Hugo Philiona (CEO), Seana Rowana (CTO) i Naïri Usher (Chief Scientist). Philion jest absolwentem Cass Business School na wydziale zarządzania inwestycjami i ryzykiem finansowym. Następnie uzyskał tytuł magistra uczenia maszynowego na University College London (UCL), gdzie Rowan również uzyskał ten sam stopień. Usher uczęszczał również na UCL, zdobywając doktorat z informatyki kwantowej.

Wstępny oficjalny dokument Flare został opublikowany w sierpniu 2020 r., określając cele zespołu dla sieci i wprowadzając jej token — wówczas o nazwie Spark. Pierwotnym zamiarem Flare było wprowadzenie możliwości inteligentnych kontraktów do sieci, które ich nie miały, takich jak XRP Ledger firmy Ripple. Biała księga koncentrowała się na zdolności Flare do zwiększania funkcjonalności XRP Ledger oraz na tym, jak zapewnić większą funkcjonalność i interoperacyjność tokenowi XRP.

W 2019 roku zespół Flare otrzymał znaczną inwestycję początkową od Xpring, ramienia inwestycyjnego Ripple Labs. W 2021 roku Flare zebrał 11,3 miliona dolarów w rundzie finansowania z udziałem wielu firm venture capital, takich jak Digital Currency Group, a także inwestorów indywidualnych, takich jak Do Kwan i Charlie Lee.

Zaktualizowany oficjalny dokument (Flare v2.0) został opublikowany w grudniu 2022 r., oficjalnie zmieniając nazwę tokena Spark na FLR i dopracowując wiele aspektów technologicznych projektu.

W końcu mamy to jest Airdrop…

Długo oczekiwany aidrop Flare Network (FLR) zostaje powoli rozdany.

Dostęp do tokena FLR będą mieli wkrótce między innymi posiadacze XRP na Binance.

Jednak nie wszystkie giełdy umożliwią od razu trading na FLARE, jedną z giełd, która to zrobi jest OKX, Kucoin i kilka innych giełd, dzięki temu będziemy mogli skorzystać z promocji i różnych kampanii reklamowych z bonusami

Kampania i Bonus od OKX

Dodatkowo jest aktywna kampania, w której dzięki spełnieniu warunków można otrzymać bonus. Kampania jest aktywna od 10.01.2023 – 19.01.2023 i do rozdania jest 10 000$ w FLR, moim zdaniem warto skorzystać i wykonać te zadania.

Pewnie nie wszyscy otrzymają airdrop wartości min 55$, a co dopiero 100$, więc aby spełnić warunki promocji na OKX, dlatego FLR można kupić na Kucoin i wysłać na OKX

Ja wypełniłem GIVELAB, następnie kupiłem FLR na Kucoin za 110 $ 2674 szt i wysłałem na OKX, aby spełnić ten warunek. Na OKX sprzedałem je na USDT.

Jeśli nie posiadasz konta na OKX lub Kucoin, możesz je stworzyć klikając tutaj:

https://givelab.com/flrdepositcampaign/flare-network-flr-deposit-campaign

Tutaj pełna informacja o kampanii:

https://givelab.com/flrdepositcampaign/flare-network-flr-deposit-campaign


Dodatkowo można zrobić tutaj CREW3 i zadania do wykonania role do zdobycia


Bybit staking do 120% – trwa 13 dni

Kucoin też robi GIVEAWAY

https://gleam.io/Cx31U/kucoin-preama-activity-flare-network-flr-complete-all-the-tasks-for-a-chance-to-win-10-in-flr

GLEAM i zadania do wypełnienia znajdziesz tutaj

https://wn.nr/Ujrbdz


Quiz

https://www.flarepedia.com/i/flare-domains

Po wejściu na stronę należy się na niej zarejestrować w prawym górnym rogu

https://www.flarepedia.com/i/flare-domains

Na końcu Retweet – https://twitter.com/Flarepedia/status/1612408807417696256?s=20&t=pb4cQKsZgaDUji1vOjROVw


Które giełdy rozdały już FLR?

Lista giełd i informacje co i kiedy się będzie na nich dziać, pełna lista pod tym linkiem

https://www.flarepedia.com/tde

Jak i gdzie odebrać Airdrop FLARE FLR za trzymanie XRP

Co, jeśli miałem XRP na portfelu?

Jeśli miałeś XRP na portfelu non-custodial należy postępować wedle instrukcji, które są dostępne na oficjalnej stronie.

Zrzut potrwa kilka godzin. W tym czasie zostanie rozdzielone początkowe 15% zrzutu. Pozostałe 85% zostanie rozdzielone w ratach miesięcznych po zatwierdzeniu propozycji zarządzania FIP01. Dokładny sposób podziału pozostałych 85% zostanie określony w governance proposal.

Ja i pewnie część z was część swoich XRP w czasie migawki posiadaliśmy na portfelu EXODUS, w nim dostępna jest opcja pobrania klucza prywatnego, który umożliwi nam odebranie Airdropu

Jeśli chodzi o pobranie privat key z Exodusa, jest to bardzo proste. W portfelu mobilnym wystarczy przejść na konto XRP w Exodus i udać się do górnego prawego rogu, gdzie znajdziemy koło zębate i tam opcję podglądu klucza prywatnego, który musimy użyć w metamask, aby otrzymać dostęp do tokenów FLR.

W portfelu Desktopowym, którego zwyczajnie nie polecam z uwagi na to, że jest mniej bezpieczny, robimy to w ten sam sposób, najpierw przechodzimy na konto XRP a nastepnie w prawej części ekranu znajdziemy 3 kropki i tam opcje CLAIM STARK FLR

Tutaj artykuł dotyczący obsługi EXODUSA i tego, jak pobrać privat key

https://www.exodus.com/support/article/1524-flare-network-faqs-learn-more-about-spark-token#view-keys


Jeśli był to LEDGER to należy ledgera połączyć z metamaskiem, tym adresem na któy deklarowałeś na stronie https://www.xrptoolkit.com/get-wallet


Jak dodać FLARE FLR do metamask?

Nic prostszego, pewnie już nie raz importowaliście jakieś konto za pomocą klucza prywatnego do metamsk… Prawda ? Wystarczy wybrać w Metamask -> importuj konto -> Privat Key – > gotowe.

Aby zobaczyć w Metamask tokeny należy dodać odpowiednią sieć FLR, można to zrobić za pomocą Chainlist tutaj – https://chainlist.org/?search=flr

Po zimportowaniu adresu i dodaniu sieci, twoim na twoim portfelu ukaże się FLARE – FLR

Co robie z moimi FLARE z airdrop-u?

Ja moje tokeny z AIRDROP trzymam.


Wpis na temat AIRDROP z 05.11.2020

Moje Social Media

Masz pytania? Zapraszam na Telegram

Ostatnie wpisyNota Prawna:

Treść materiałów na kanale YouTube:  Marek Porwoł oraz artykułów, wszelkich tekstówprezentacjinagrań audio i video w domenie i subdomenachmarekporwol.pl mają wyłącznie charakter informacyjnoedukacyjnyNie stanowią „rekomendacji” i treści NIE są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).r

Treści te mają charakter informacyjno- edukacyjny i są wyrazem moich osobistych poglądów. Niemniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych.

Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych NIE daje GWARANCJI zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te NIE są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Ci ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Pamiętaj też, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy biznes online lub kryptowaluty NIE dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci NIE dam!

 

2 komentarze

  1. Taka ta pisze:

    Ogromny problem zFLR .Od 2 tygodni walczę o odzyskanie xrp do mojego portfela. Żaden z 5 portfeli nie daje się połączyć. Każą mi podłączyć portfel w którym mam bardzo dużo innych kryptowalut. Nie wiem zupełnie po co skoro zniknęły moje xrp z portfela w którym tylko było xrp? Po co mam podłączać pod portfel w które mam zupełnie inny kryptowaluty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *