marek.ebiznes@gmail.com

Space Cartels – Gra z mechaniką Play and Earn

Zarabianie w Internecie

Space Cartels – Gra z mechaniką Play and Earn

Space Cartels to gra przeglądarkowa o zarządzaniu zorganizowaną przestępczością.

Ma wyjątkową i interesującą rozgrywkę. Jest doskonałym przykładem tego, jak można wykorzystać mechanikę gry, aby stworzyć coś wyjątkowego. Ta gra jest darmowa i posiada system „graj i zarabiaj”.

Dziś- 25.01.2023 o godzinie 18.00 – jest Mint MysteryBoxów z items-ami do gry.

Jaka jest cena takiego box-a i co w nim jest?

Cena takiego mysterybox to 55 BUSD a znajdziesz w nim itemy do gry.

Rarity tych itemów to

40 Rare, 40 Epic, 20 Mythic.

https://app.spacecartels.com/mint-chests


Twitter – https://twitter.com/SpaceCartels/status/1617931177805115392?s=20&t=MgJCbcJpUKL9TyGeBqDhuw

Czym jest ta gra i na czym polega?

Fabuła Gry Space Cartels

Jest rok 2266 i nasza planeta jest przeludniona. Ludzkość podejmuje decyzję o wysłaniu wszystkich więźniów na inną planetę. I właśnie wtedy cała historia się zaczyna…Space Cartels to pierwsza gra mafijna osadzona w kosmosie oraz zbudowana na BNB Chain! Twoja rola to Cartel Boss a zadaniem jest kształtowanie przyszłości Planety X.Używaj ekwipunku, by zwiększać woje statystyki i generować DUST. Stań się do walki z innymi banitami, którzy chcą podbić ten niebezpieczny świat!

Graj i zarabiaj

Każdego dnia wybierasz zadania, których zakończenie nagradzane jest tokenami Mrocznej Materii (DMT). Tokeny te możesz użyć w grze lub sprzedać na rynku kryptowalut za prawdziwe pieniądze. Pamiętaj, że każdy quest kosztuje określoną ilość energii, która dostarczana jest poprzez generatory. Taki generator możesz nabyć za tokeny DMT, lub odkupić od innego gracza.

Ekonomia w grze

To co czyni grę Space Cartels tak wyjątkową jest bez wątpienia wolny rynek. Ceny zasobów w grze wyrażone są w walucie o nazwie „Amero”. Waluta ta nie jest ani tokenem, ani NFT. W grze bardzo ważne jest prawo podaży i popytu. Przykładem niech będzie stal- im więcej osób kupi stal, tym wyższa będzie jej cena.

Itemsy w grze

Generator

Cena generatora została zmieniona z 300 BUSD na 10 BUSD. Sprawia to, że generator staje się dostępny dla nowych graczy, na czym nam zależy. Średnia wydawana kwota na grę to 50$, więc koszt 10$ za generator oraz 40$ za podstawowy sprzęt (poor) wydaje się idealnym rozwiązaniem na początek.

Zmiany w sposobie działania Generatora

Każdy Generator daje ci 25 energii. Generator musi być umieszczony w prawidłowym slocie. Są dwie zasady- gdy wykorzystasz 25 energii, generator znika. Po drugie, generator wsadzony w slot, nie może zostać sprzedany. Nie używany generator możesz wystawić na sprzedaż za 10 BUSD. Do zakupu mają pierwszeństwo te generatory, które wystawione są najdłużej. Jeśli na rynku braknie generatorów, zostaną one sprzedane od nas a środki z ich zakupu trafią do specjalnego skarbca, z którego skupować będziemy generatory z rynku.

Areny i inne zadania

Jak działają areny?

Do walk na arenie potrzebna ci będzie energia. Będziesz jej potrzebował również do ukończenia innych questów w przyszłości. Za pierwsze miejsce na arenie zawsze otrzymasz co najmniej 1 generator. Pozostali uczestnicy dostaną tokeny DMT. Każda arena wymaga innej ilości mocy. Te nabardziej wymagające pobierają jej najwięcej. Aby wziąć udział w arenie, musisz zużyć pewną ilość DUST, jednak nie ma możliwości wygrania DUST na arenie. Jak zdobyć DUST? Tym zajmiemy się za chwilę.

Mystery Boxes

Czym są mysterybox?

Mystery Box można kupić za tokeny DMT. Na ten moment, w boxie możesz znaleźć jedną z niżej wymienionych rzeczy- generator, dust lub power-up. Generator możesz użyć lub sprzedać, aby zarobić 10 BUSD. Dzięki power-up będziesz mógł zakupić specjalne ulepszenia, zwiększające szanse na arenie.

Wymiana DUST/BUSD

Razem z nową areną, zostanie wprowadzona wymiana DUST na prawdziwe pieniądze. Jeśli będziesz posiadać za dużo DUST, będziesz miał możliwość sprzedania go graczom, którzy go potrzebują.

Roadmap Update

Niestety, z uwagi na wszystkie te zmiany, areny pojawią się z 2-3 tygodniowym opóźnieniem. Gra jest warta czekania, ponieważ wszystkie te zmiany prowadzą do tego, iż jeszcze w tym roku będzie można zarabiać prawdziwe pieniądze.

  1. Farmy- na farmie będzie można uprawiać rośliny, co pomoże w pasywnym zdobywaniu DUST.
  2. Laboratorium- będzie służyło do tworzenia potężnych mieszanek z uprawianych na farmie roślin.
  3. Huta- w niej będziesz mógł niszczyć sprzęty, których nie potrzebujesz i dostawać za nie klejnoty, dzięki którym ulepszysz sprzęt.


Ostatnie wpisy


Masz pytania?
Zapraszamy


Znajdź nas w Social media


Subskrybuj kanał Youtube


Dołącz na nasz Telegram

Dołącz do naszego Discorda

kliknij baner


Nota Prawna

Treść materiałów na kanale YouTube:  Marek Porwoł oraz artykułów, wszelkich tekstówprezentacjinagrań audio i video w domenie i subdomenachmarekporwol.pl mają wyłącznie charakter informacyjnoedukacyjnyNie stanowią „rekomendacji” i treści NIE są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).r

Treści te mają charakter informacyjno- edukacyjny i są wyrazem moich osobistych poglądów. Niemniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych.

Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych NIE daje GWARANCJI zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te NIE są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Ci ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Pamiętaj też, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy biznes online lub kryptowaluty NIE dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci NIE dam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *