marek.ebiznes@gmail.com

Learn and Earn – BNB Chain Projects spotlight

Zarabianie w Internecie

Learn and Earn – BNB Chain Projects spotlight

Mamy tutaj quizy do zrobienia oraz odznaki na glaxe do odebrania.

Czym jest Bnb Chain Project Spotlight?

Bnb Chain Project Spotlight to seria, która zawiera najbardziej innowacyjne aplikacje oparte na Bnb Chain oraz wprowadza je do szerszej społeczności kryptograficznej. Projekt spotlight łączy naukę zarabiania, quiz, głosowanie NFT i innowacyjne kampanie, aby stworzyć skuteczny sposób na poznanie Web3 i zarabianie kryptowalut.

Użytkownicy mogą uczyć się, rozwiązywać quizy i zarabiać, podczas gdy dApps może edukować użytkowników i budować zaangażowanie dzięki Bnb Chain Project Spotlight.

Entuzjaści Web3 mogą dowiedzieć się o innowacyjnych dApps poprzez wyselekcjonowane treści edukacyjne w postaci filmów, Ama i nie tylko. Dzięki nauce użytkownicy mogą zdobywać nagrody Web3, rozwiązując quizy na podstawie treści edukacyjnych, które właśnie przerobili. Użytkownicy mogą również głosować na najciekawszą historię Web3 i zarabiać krypto za głosowanie na zwycięską historię.

Jak zrobić Quiz-to-Earn?

Zaloguj się do DappBay między 14 lutego 2023 r. (12: 00 UTC) a 14 marca 2023 r. (12: 00 UTC).
Sprawdź zawartość i filmy aplikacji Bnb Chain Project Spotlight na stronie kampanii.
Kliknij „Czytaj teraz”, aby odblokować quiz dla każdego dApp. Po przeczytaniu / obejrzeniu treści odpowiedz na pytania zawarte w quizie.


Quiz możesz rozwiązać tylko raz. Im więcej się nauczysz, tym większa szansa na prawidłowe udzielenie odpowiedzi na pytania w quizie.


Spróbuj dobrze odpowiedzieć na wszystkie pytania quizu, aby odblokować 2 nagrody: głosowanie NFT i szansę na wygranie nagrody.

Możesz od razu odebrać swój głos NFT na Galxe, a zwycięzcy nagrody zostaną ogłoszeni 15 marca 2023 r.o godzinie 12: 00 UTC.

75 szczęśliwych zwycięzców quizów może wygrać po 10 BUSD z puli nagród w wysokości 750 BUSD.

Edycja # 1 głosowanie NFT

Wyobraź sobie, jak będzie wyglądał świat w 2050 roku i z jakich produktów i usług skorzystają użytkownicy? Czy będzie wyglądał jak „The Jetsons”, którego akcja toczy się w 2062 roku?

Możesz użyć swojej edycji # 1 voting NFT, aby zagłosować na projekt z najciekawszym opowiadaniem 2050 Web3 w dniu 1 marca lub później (12: 00 UTC) i wygrać z puli nagród w wysokości 1000 BUSD. Tylko użytkownicy, którzy zagłosują na zwycięską historię, będą mieli prawo do udziału w nagrodzie. DappBay przeprowadzi loterię i ogłosi 100 zwycięzców głosowania w dniu 15 marca (12: 00 UTC).

Dołącz do AMA

AMA lub Ask Me Anything to wyjątkowy sposób na zaangażowanie użytkowników w dApps poprzez bezpośrednie zadawanie im pytań i natychmiastowe uzyskiwanie odpowiedzi. Dołącz do 2 sesji AMA z BSC News i BSC Daily i stań, aby wygrać nagrody.

Dokładne relacje i analizy BSC News Live 17 lutego (17: 00 UTC).
Czat BSC z BNB Chain project spotlight w dniu 21 lutego (14: 00 UTC) z nagrodą w wysokości 150 USD.

Wykorzystaj sesję AMA, aby dowiedzieć się o dApp poprzez pytania zadawane przez innych użytkowników, dowiedzieć się więcej o uczestniczących dApps i uzyskać wgląd w pytania, które mogą pomóc ci lepiej odpowiedzieć na quiz!

Nie martw się, jeśli przegapisz AMA, zawsze możesz złapać najważniejsze wydarzenia na DappBay.

Bądź na bieżąco, aby uzyskać więcej Dapps, quizów i możliwości zarabiania kryptowalut w tej przestrzeni.

Najpierw zrobimy quizy

Strona z Quizami – https://dappbay.bnbchain.org/campaign/bnb-chain-project-spotlight

Przeczytaj poniższy artykuł i wróć do tej strony, aby odblokować pytanie quizowe. Dostajesz tylko 1 szansę na odpowiedź na pytanie, więc przeczytaj to dobrze przed przystąpieniem do quizu.

Użytkownicy, którzy wypełnią 3 quizy i odpowiedzą poprawnie na 6 pytań, mogą zostać zakwalifikowani do edycji # 1 NFT na galxe i mieć szansę na podzielenie się pulą nagród w wysokości 750 USD.

QUIZ 1

https://dappbay.bnbchain.org/campaign/bnb-chain-project-spotlight/quiz-pip-the-payment-layer-of-web3

QUIZ 2

https://dappbay.bnbchain.org/campaign/bnb-chain-project-spotlight/quiz-learn-and-earn-with-magic-square-the-web3-discovery-and-engagement-platform

QUIZ 3

https://dappbay.bnbchain.org/campaign/bnb-chain-project-spotlight/quiz-what-is-ultiverse

NFT do odebrania

https://galxe.com/bnbchain/campaign/GCyjjU42ty

Dodatkowo można się zainteresować dappsami na BNB

https://dappbay.bnbchain.org/campaign


Ostatnie wpisy


Masz pytania?
Zapraszamy


Znajdź nas w Social media


Subskrybuj kanał Youtube


Dołącz na nasz Telegram

Dołącz do naszego Discorda

kliknij baner


Nota Prawna

Treść materiałów na kanale YouTube:  Marek Porwoł oraz artykułów, wszelkich tekstówprezentacjinagrań audio i video w domenie i subdomenachmarekporwol.pl mają wyłącznie charakter informacyjnoedukacyjnyNie stanowią „rekomendacji” i treści NIE są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).r

Treści te mają charakter informacyjno- edukacyjny i są wyrazem moich osobistych poglądów. Niemniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych.

Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych NIE daje GWARANCJI zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te NIE są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Ci ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Pamiętaj też, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy biznes online lub kryptowaluty NIE dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci NIE dam!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *