marek.ebiznes@gmail.com

Camelot – launchpad na Arbitrum

Zarabianie w Internecie

Camelot – launchpad na Arbitrum

O co chodzi w Camelot?

Fair Distribution- Każdy ma równe szansę, aby zdobyć alokację w public sale

Za co kupujemy tokeny?

Zakupy odbywają się za pomocą USDC lub ETH po sieci ARBITRUM

Jaki czas jest na zakup tokenów?

Na zakup jest zazwyczaj kilka dni i każdy ma szansę zakupić

Od czego zależy cena końcowa ?

Cena końcowa sprzedanych tokenów zależy od ilości zebranych środków 

Kwota do zebrania nie ma ograniczenia w przypadku FACTOR im więcej środków zbiorą tym cena jednostkowa za token będzie wyższa, bo zebraną kwotę dzielimy przez ilość tokenów w public sale

Czy czas zakupu ma znaczenie?

Nie ma znaczenia czy kupisz tokeny w pierwszej minucie, pierwszego dnia, czy ostatniego dnia sprzedaży. Wszyscy otrzymamy tokeny w cenie, jaką ustali ta sprzedaż 

Czy jest Vesting – blokada części tokenów?

Brak vestingu – 100% tokenów możemy odebrać na portfel 

Trzeba brać pod uwagę, że każdy projekt, który jest gdzieś listowany ma kilka rund sprzedaży jak sprzedaż seed, private sale, public sale itd. Zazwyczaj ta forma ma jakiś vesting, czyli uwalniane są tokeny inwestorów w czasie. 

Jaką strategie tutaj obrać?

Warto obserwować cene, jaka jest po listingu i jeśli ktoś chce sobie kupić takie tokeny na Longterm to zakup rozłożyć na 2 serie i mamy wtedy możliwość uśrednienia ceny. 

Tokenami po listingu będzie można handlować na CAMELOT, czyli DEX 

Token TROVE zostanie też wprowadzony na MEXC 

My do tych zakupów podchodzimy długoterminowo i nie spodziewam się tutaj hyipu, aczkolwiek jak się taki pojawi nie będziemy się zastanawiać z realizacją zysków. 

Token FACTOR można jeszcze w dalszym ciągu przez 2 dni kupić tutaj- https://app.camelot.exchange/launchpad/factor?r=MHgyMDNhN2Y4YTU1ZWVlYjhmYjdkM2RhMGVjYzQ0MGI3OTg2MjdlMTVm


Ostatnie wpisy


Masz pytania?
Zapraszamy


Znajdź nas w Social media


Subskrybuj kanał Youtube


Dołącz na nasz Telegram

Dołącz do naszego Discorda

kliknij baner


Nota Prawna

Treść materiałów na kanale YouTube:  Marek Porwoł oraz artykułów, wszelkich tekstówprezentacjinagrań audio i video w domenie i subdomenachmarekporwol.pl mają wyłącznie charakter informacyjnoedukacyjnyNie stanowią „rekomendacji” i treści NIE są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).r

Treści te mają charakter informacyjno- edukacyjny i są wyrazem moich osobistych poglądów. Niemniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych.

Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych NIE daje GWARANCJI zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te NIE są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Ci ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Pamiętaj też, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy biznes online lub kryptowaluty NIE dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci NIE dam!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *