marek.ebiznes@gmail.com

#MoreDiamonds – Graj i zarabiaj na diamentach dzięki More Diamonds

Zarabianie w Internecie

#MoreDiamonds – Graj i zarabiaj na diamentach dzięki More Diamonds

Czym jest More Diamonds?

More Diamonds to mobilna gra w diamenty. Mobilna aplikacja, w której gracz szuka diamentów na wirtualnej mapie i może je zbierać za darmo. Przypomina popularną grę Pokemon Go.

Gra wykorzystuje program poleceń, coś na zasadzie aplikacji MOVE2EARN, co daje nam wiele możliwości zarobkowych.

Można też rozbudować swoją sieć znajomych, za każdego znalezionego diamenta przez nich gracz otrzymuje również diamenty na swoje konto. Gra posiada wbudowany program poleceń, który umożliwia zarabianie na polecaniu i rozwijaniu swojej struktury. Można kupować i sprzedawać diamenty na specjalnym rynku, a także ulepszać swoje konto za pomocą różnych narzędzi, takich jak radary i drony. 100% zysku ze sprzedaży diamentów trafia bezpośrednio do gracza.

Na czym polega ta gra?

Możemy wybrać kilka dróg i możliwości, sami decydujemy ile chcemy zarabiać, czy chcemy coś kupić w grze, czy chcemy zbierać, a może chcemy polecać grę znajomym i co nam bardziej odpowiada czasowo. W przyszłości mają pojawić się skrzynie, rankingi oraz rywalizacja.

More Diamonds oferuje wiele możliwości, takich jak generowanie diamentów z kopalni, zbieranie diamentów z mapy, kupowanie diamentów od innych graczy z marketplace, a także zarabianie na polecaniu i rozwijaniu swojej struktury – program afiliacyjny.

Każda osoba ma przypisany numer ID, dzięki któremu możemy polecać grę innym osobom i otrzymywać bezpośrednio 5% diamentów z kopalni, mapy i radarów. Posiadając konto VIP, możemy zarabiać 10% z poleceń oraz odblokować plan marketingowy. Mój kod to 369.

Wybierz swoją taktykę i zarabiaj na wszystkim, co oferuje More Diamonds lub na tym, co Ci odpowiada. Pomnażaj swoje diamenty i sprzedawaj je w marketplace, znajomym czy na mediach społecznościowych.

Jeśli chcesz dołączyć do More Diamonds, pobierz aplikację ze Sklepu Play lub Appstore, zrób konto i wpisz mój numer polecający – 369.

Link do strony internetowej More Diamonds: https://MoreDiamonds.eu

Link do marketplace, gdzie można kupować/sprzedawać diamenty: https://market4diamonds.com/account/register?referral=1ORR93DJ

Instrukcja gry w PDF

Generowanie 💎 z kopalni. Filmik 3 minutowy.

Zbieranie 💎 z mapy. Filmik 3 minutowy.

Dołącz do More Diamonds i zacznij zarabiać na diamentach już dzisiaj! #MoreDiamonds


Ostatnie wpisy


Masz pytania?
Zapraszamy


Znajdź nas w Social media


Subskrybuj kanał Youtube


Dołącz na nasz Telegram

Dołącz do naszego Discorda

kliknij baner


Nota Prawna

Treść materiałów na kanale YouTube:  Marek Porwoł oraz artykułów, wszelkich tekstówprezentacjinagrań audio i video w domenie i subdomenachmarekporwol.pl mają wyłącznie charakter informacyjnoedukacyjnyNie stanowią „rekomendacji” i treści NIE są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).r

Treści te mają charakter informacyjno- edukacyjny i są wyrazem moich osobistych poglądów. Niemniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych.

Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych NIE daje GWARANCJI zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te NIE są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Ci ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Pamiętaj też, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy biznes online lub kryptowaluty NIE dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci NIE dam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *