marek.ebiznes@gmail.com

Delysium – Czym jest? Jak tutaj grać i zarabiać?

Zarabianie w Internecie

Delysium – Czym jest? Jak tutaj grać i zarabiać?

Jak zacząć zarabiać tokeny AGI?

Należy założyć konto na stronie Delysium oraz wykupić DMA co daje nam od razu tokeny na konto lub stakować tokeny w poolu płynności, gdzie otrzymamy je po czasie zamrożenia.

Czym więcej jest sprzedanych DMA tym cena jednostkowa wzrasta.

Podczas zakupu użyj ten kod DZIĘKUJĘ – 64BEUH

Korzyści DMA

Codzienne nagrody:

Otrzymuj codzienne nagrody w wysokości $AGI po zakupie DMA.
Nagroda DMA daily pozostaje taka sama w pierwszym roku i zmniejsza się o połowę co dwa lata, począwszy od drugiego roku.

Kwoty

21 000 000 $AGI miesięcznie za DMA
700 000 $AGI dziennie za DMA
Dzienna kwota dystrybucji (700 000 $AGI)
Mechanizm zmniejszania o połowę nagród DMA daily rewards
Rok 1: 700 000 dziennie
Rok 2: 350 000 dziennie
Rok 3: 350 000 dziennie
Rok 4: 175 000 dziennie
Rok 5: 175 000 dziennie
Rok 6: 87 500 dziennie
Rok 7: 87 500 dziennie

Kiedy użytkownik kupuje i posiada DMA, może wspierać wszechświat i zwiększać jego dobrobyt. Jednocześnie użytkownicy muszą ręcznie odebrać odpowiedni $AGI na oficjalnym koncie.

Wyższe wagi głosowania:

Stawiając taką samą kwotę $ AGI, aby głosować i wspierać te, użytkownicy posiadający DMA mogą przynieść wyższe wskaźniki, a tym samym przyczynić się do większego dobrobytu w wyznaczonym wszechświecie.

Ulepszone nagrody za staking:

Wśród wszystkich użytkowników stakujących, którzy wspierają określony Wszechświat, ci, którzy posiadają DMA, będą dzielić więcej nagród ekosystemowych od zespołu Delysium jako nagrody za staking.

Wyższe Podstawowe Nagrody za staking:

Mnożnik DMA jest parametrem przeznaczonym wyłącznie dla użytkowników posiadających DMA, aby otrzymać wyższą kwotę $AGI jako nagrody za staking.


Wyższe Nagrody Za Obstawianie Ekosystemu


Po ułożeniu $AGI użytkownicy z DMA mogą jeszcze bardziej zwiększyć dobrobyt wydawcy.

Dodatkowe nagrody:

-Wcześniejszy dostęp do różnych ofert aktywów związanych z wszechświatem
-Dostęp do innych korzyści płynących z rozwoju ekosystemu Elysium, takich jak losowe nagrody airdrop

Jak kupić DMA?

Kupić DMA można tutaj na tej stronie- Delysium, pamiętajcie, aby podczas zakupu podać poprawny kod partnera.

64BEUH

Wchodząc na stronę Delysium należy założyć konto za pomocą maila oraz spiąć z nim adres z metamask

Zaloguj się przez e-mail:

Wprowadź swoje konto e-mail i hasło.

Następnie kliknij Zaloguj się
Zaloguj się za pomocą wallet: Wybierz Meta Mask lub Coinbase, aby połączyć portfel

Instrukcja step by step

Można zrobić też to na smartfonie

Instrukcja smartfon

Jak stakować AGI?

Tutaj znajdziesz Poole do stakowania. Obecnie to aż 600% APR!

Tutaj na Pancake mozna stworzyć pule płynności AGI/USDT

Jak tutaj pasywnie zarabiać tokeny?

Tokeny możemy zarabiać na kilka sposobów.

Kupując NODA – DMA który generuje nam tokeny każdego dnia

Stakując tokeny w poolu płynności

Aktualna cena tokena na Coinmarketcap

Delysium (AGI): obsługiwane przez system operacyjny AI Web3-Lucy

Chociaż sztuczna inteligencja (AI) istnieje od lat, dopiero po niedawnym uruchomieniu ChatGPT coraz więcej osób zaczęło zwracać na nią uwagę. Uruchomienie go było również katalizatorem boomu na sztuczną inteligencję, co zaowocowało coraz większą popularnością niezliczonych projektów AI. Jednym z najpopularniejszych projektów AI w przestrzeni kryptograficznej jest teraz Delysium, w którym użytkownicy mogą odkrywać otwarty świat, wchodzić w interakcje z wirtualnymi istotami AI i zdobywać tokeny AGI.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o tym, co pociąga za sobą Delysium — i jak możesz rozpocząć swoją podróż do świata sztucznej inteligencji.

Kluczowe dane:

Delysium buduje wirtualne społeczeństwo oparte na sztucznej inteligencji, aby połączyć jednostki i wirtualne istoty AI. Oferuje pierwszą na świecie grywalny whitepaper (world’s first playable white paper), który daje użytkownikom gamifikowane doświadczenie w poznawaniu tego, co pociąga za sobą Delysium.

Użytkownicy mogą zarabiać AGI, natywny token Delysium, poprzez stakowanie.
Agi jest dostępne w parze AGI / USDT za pośrednictwem giełd, na których jest listowany token np. Bybit / KuCoin/Gate / MEXC.

Czym Jest Delysium?

Delysium buduje wirtualne społeczeństwo oparte na sztucznej inteligencji za pomocą swojego tokena, AGI, aby połączyć 1 miliard osób i 100 miliardów wirtualnych istot AI w blockchain. To pierwsza grywalna gra o jakości AAA, która zostanie wymieniona w Epic Games Store.

Osadzona w otwartym świecie Delysium oferuje grę online dla wielu graczy (MMO), w której gracze mogą tworzyć spersonalizowanych towarzyszy AI i NPC (postacie niezależne), aby dołączyć do nich w różnych przygodach za pośrednictwem gier, społeczności, platform medialnych i nie tylko. Gracze będą mogli tworzyć i rozwijać osobowość i zdolności swojej wirtualnej istoty AI, a także wchodzić z nimi w interakcje, aby nauczyć się lin krypto, handlować aktywami bez wysiłku, odkrywać lukratywne możliwości i wyprzedzać krzywą dzięki alertom o ryzyku — wszystko poprzez rozmowy w języku naturalnym.

Wirtualne społeczeństwo oparte na sztucznej inteligencji rozkwitnie wraz z rozwojem zdecentralizowanego publikowania gier (DGP), wprowadzając wiele unikalnych gier z dostosowanymi tokenomikami i ekscytującymi aktywami w łańcuchu, takimi jak NFT i tokeny.

Czym jest RCT AI?

RCT AI to firma specjalizująca się w dostarczaniu rozwiązań AI do projektów gier. Wyróżnia się na tle innych firm zajmujących się rozwiązaniami AI, takich jak Openal i in world AI, dzięki algorytmowi Chaos Box.

Algorytm Chaos Box wykorzystuje Deep Reinforcement Learning, aby tworzyć wciągające wrażenia z gier, których nigdy wcześniej nie widziano. Delysium jest w strategicznym partnerstwie z RCT AI, a algorytm Chaos Box tego ostatniego może automatycznie generować realistyczne wirtualne istoty AI (które są postaciami niezależnymi lub postaciami niezależnymi) oraz historie w grach, tworząc niezrównane interaktywne wrażenia dla graczy Delysium, które rywalizują z rzeczywistością. Wykorzystując Deep Reinforcement Learning, jego możliwości analityczne zapewniają innowacyjne pojawiające się zachowania w postaciach, bez żadnych predefiniowanych skryptów. Ich unikalne dynamiczne reakcje pozwalają użytkownikom odkrywać ekscytujące możliwości stworzone przez sztuczną inteligencję i zanurzać się w zupełnie nowym świecie za każdym razem, gdy grają.

Cechy Delysium

Gameplay

Obecnie Delysium zapewnia graczom jeden główny tryb rozgrywki-Battle Royale (PvP). Jako gracz musisz dołączyć do dwóch innych, aby utworzyć trzyosobowy zespół. Siedem drużyn będzie wtedy rywalizować ze sobą, a ostatnia drużyna wygrywa. Podczas gry będziesz musiał współpracować z kolegami z drużyny, aby zbierać broń, amunicję, zbroję, akcesoria, zestawy medyczne i nie tylko — starając się pozostać na arenie gry, która konsekwentnie kurczy się z czasem. Możesz podnieść swój ranking, zdobywając łupy za pomocą tokenów, NFT lub innych zasobów w grze. Pod koniec gry otrzymasz ulepszenia wyników rankingowych — wraz z unikalnymi nagrodami — po zakończeniu sezonu.

Zastanawiasz się, czy są dostępne inne rozgrywki? Będą dostępne trzy inne doświadczenia, które będą regularnie uruchamiane w ramach creative gameplay experiences ze współpracy DMO (patrz Operator Delysium Multiverse, poniżej) z zespołem Delysium. Trzy doświadczenia obejmują:

Battle Royale (płatne doświadczenie):ta bitwa Royale różni się od głównego trybu rozgrywki wspomnianego wcześniej, ponieważ gracze będą musieli uiścić opłatę wstępną, aby wziąć udział. Opłata za wstęp zostanie ustalona przez DMOs. Otrzymasz skrzynki z łupami, na podstawie Twoich rankingów osiągniętych w ostatnim meczu lub sezonie, i możesz spodziewać się, że znajdziesz tokeny, NFT, zasoby w grze i nie tylko w skrzynkach z łupami.

Casual Royale(darmowe doświadczenie): Casual Royale to darmowe doświadczenie, w którym mogą uczestniczyć wszyscy gracze. Nie otrzymasz jednak żadnych nagród na podstawie swoich rankingów. Zamiast tego otrzymasz bilety po rozegraniu określonej liczby gier każdego dnia. Każdy z tych biletów można wymienić na szansę wejścia do płatnego Battle Royale.

Arena Royale (płatne doświadczenie):podobnie jak w płatnym Battle Royale, Arena Royale wymaga od graczy uiszczenia opłaty startowej, określonej przez DMO, aby wziąć udział. Zebrane opłaty startowe zostaną następnie rozdzielone między graczy na koniec gry, na podstawie Twoich rankingów i wyników.

Wirtualne istoty oparte na sztucznej inteligencji

Wirtualne istoty oparte na sztucznej inteligencji są rdzeniem Delysium. Dzięki prywatnym prawom własności Ci pełnoprawni członkowie ekosystemu digital web3 mogą cieszyć się trybami gry i uzyskiwać dochody tak jak ludzcy gracze. Zasilany przez kompleksowy system neuronowy, który obejmuje wszystko, od rozmów po zachowanie (dzięki Deep Reinforcement Learning), dokładają wszelkich starań, aby osiągnąć własny sukces, jednocześnie promując dobrobyt w tym środowisku.

System Konwersacyjny

Interakcja z wirtualnymi istotami AI zapewnia poczucie zaangażowania i głęboko wciągające doświadczenie. Rozmowy, które gracze prowadzą z wirtualnymi istotami AI, mogą odkryć ich historie, pochodzenie, a nawet cechy osobowości.

Ponadto RCT AI web3 AI Layer Deterrence wyposaża te symulowane postacie w wyrafinowany system konwersacyjny, który pomaga im zachować spójne zachowanie, zapewniając jednocześnie dalsze opcje dostosowywania w oparciu o indywidualne ustawienia i zestawy treningowe — zapewniając, że interakcje między graczami są zawsze wyjątkowe i ekscytujące.

System Zachowania

W Delysium wirtualne istoty AI cieszą się dynamiczną gospodarką napędzaną przez system zachowań. Ta warstwa sztucznej inteligencji zachęca do innowacji i stwarza nieskończone możliwości dla każdej istoty do odkrywania różnych ról wraz z innymi graczami w tym urzekającym wirtualnym świecie.

System Reguł I Skryptów

Gracze mają moc tworzenia własnych cyfrowych światów z wirtualnymi istotami AI odgrywającymi główne role drugoplanowe jako NPC. Pracując w tandemie, gracze i programiści mogą używać ręcznych reguł i skryptów do tworzenia niestandardowych drzew zachowań dla tych postaci. Dzięki zrozumieniu języka naturalnego można je zaprogramować tak, aby reagowały dynamicznie w oparciu o wyzwalacze warunków i interakcje — dodając całą dodatkową warstwę realizmu do wirtualnych doświadczeń.

Zamiana tekstu na mowę

Dzięki systemowi zamiany tekstu na mowę gracze mają pełną kontrolę nad tym, jak brzmi ich głos MetaBeing. Niestandardowe głosy mogą być wykonane z łatwością za pomocą ustawień edytora Delysium, lub poprzez nagrywanie własnych próbek. Gracze mają również dostęp do wielu dodatkowych zapisanych zestawów danych na rynku Danych — wiele z nich jest dostarczanych bezpośrednio od profesjonalnych aktorów głosowych — dając graczom jeszcze więcej opcji tworzenia unikalnych i urzekających dialogów postaci.

Delysium Multiverse Operator (DMO)

Delysium Multiverse składa się z wielu darmowych wszechświatów Delysium, a każdy z tych wszechświatów jest własnością operatora Delysium Multiverse (DMO). Te specjalne środowiska gry oferują graczom niezrównaną różnorodność, z niezrównaną warstwą motywacyjną on-chain (OIL), która nagradza ich, gdy przemierzają tę rozległą przestrzeń.

Aby zostać DMO, musisz posiadać licencję Delysium Multiverse NFT (DML). Korzystając z portfela dostarczonego przez DMO do zalogowania się do gry, gracze otrzymają wyłączną tożsamość DMO. Jako posiadacz DML NFT, DMO mają moc nagradzania graczy za ich zachowania w grach i wydajność za pomocą dostosowanych zachęt w łańcuchu, w tym tokenów wymiennych, NFT, zasobów warstwy 1 lub warstwy 2, a nawet stablecoinów.

Zespół Delysium chętnie pomaga również w tworzeniu bardziej spersonalizowanych wrażeń z gry dla graczy, zapewniając szeroki zestaw zasobów-od narzędzi do tworzenia treści w grach, aż po narzędzia do zarabiania. Razem te dwie siły zapewniają potężne podstawy do tworzenia unikalnych doświadczeń użytkowników, które utrzymują zaangażowanie graczy na wielu różnych poziomach.

DMOs: blokady Tokenów i Limity czasowe

W momencie premiery gracze mogli bezpłatnie wymintować 100 DML NFT. Jeśli DMO chce przedłużyć okres ważności, będzie musiał zablokować więcej tokenów AGI. Okresy i warunki ważności są następujące:

6 miesięcy

Ilość Tokenów AGI do zablokowania: minimalny równowartość 100 000 USDT w AGI

Okres: Minimum 100 kolejnych dni

12 miesięcy

Ilość Tokenów AGI do zablokowania: Minimum 200,000 równowartość USDT w AGI

Okres: Minimum 360 kolejnych dni

18 miesięcy

Ilość Tokenów AGI do zablokowania: Minimum 250,000 równowartość USDT w AGI

Okres: Minimum 540 kolejnych dni

24 miesiące

Ilość Tokenów AGI do zablokowania: minimalny równowartość 300 000 USDT w AGI

Okres: Minimum 720 kolejnych dni

Zespół Delysium oferuje bezproblemowe rozwiązanie dla serwerów gier i konserwacji. Wszystko, co musi zrobić DMO, to ustawić własne, szczegółowe zasady identyfikacji, co oznacza, że mogą szybko zacząć, nie martwiąc się o problemy techniczne lub koszty związane z uruchomieniem serwera. W zamian za swoje usługi Delysium otrzymuje część wszelkich przychodów operacyjnych generowanych każdego miesiąca, pomagając im utrzymać wysokiej jakości wrażenia z gier i zapewnić solidne wsparcie w rozwoju stale rozwijającego się ekosystemu społeczności.

Delysium Multiverse Accelerator (DMA)

Zespół Delysium stworzył rewolucyjny system współpracy i nagród, który wykorzystuje wartości ESG do wspierania zdecentralizowanej struktury publikowania gier. Stawiając AGI, użytkownicy mogą głosować na DMO, aby zwiększyć dobrobyt we wszystkich wszechświatach Delysium. W zamian zostaną nagrodzeni nagrodami ekosystemowymi pochodzącymi z części przychodów generowanych przez DMO, takimi jak codzienne nagrody AGI i ulepszone nagrody za stakowanie, a także dodatkowe nagrody, dzięki którym użytkownicy mogą uzyskać priorytetowy dostęp do ofert NFT we wszechświatach Delysium.

Dla tych, którzy chcą mieć dodatkowy wpływ na losy wybranego wszechświata, program Delsyium Multiverse Accelerator (DMA) pozwala użytkownikom zapewnić zwiększoną siłę głosu, która zwiększa dobrobyt każdego wszechświata. W zamian będą dzielić się wyższymi nagrodami. Wszystkie nagrody w ramach nowych ram DGP są zaprojektowane w oparciu o zasady zorientowane na sprawiedliwość.

Delysium wdrożyło innowacyjną strukturę DGP, która wykorzystuje dwa odrębne systemy-DMO i DMA — w celu stworzenia zrównoważonego ekosystemu nagród ukierunkowanych na uczciwość i skutecznego zarządzania.

NFT Marketplace

Gracze zainteresowani ulepszeniem swoich zasobów w grze mogą uzyskać dostęp do rynku Delysium NFT, aby kupić NFT, w tym Broń, stroje i przedmioty kolekcjonerskie. W niedalekiej przyszłości będą mogli również kupować i sprzedawać aktywa, takie jak cyberciała i przepustki bojowe.

Czym są tokeny AGI?

AGI, zbudowany na Ethereum, jest głównym tokenem Platformy Delysium. Możesz zarobić AGI, stakując lub kupując je za pośrednictwem giełdy.

Jako podstawowy token użytkowy platformy, AGI może być używany w następujących obszarach:

  • Głosowanie nad propozycjami poprawy ekosystemu Delysium
  • Handel na otwartym rynku
  • Zakup zasobów w grze
  • Płacenie za opłaty za wstęp do kreatywnych doświadczeń z rozgrywki
  • Stakowanie, aby zdobyć więcej tokenów AGI i nagród ustalonych przez DMOs

Teraz, gdy masz już wiedzę na temat podstaw Delysium, przyjrzyjmy się jego tokenomice. Całkowita podaż wynosi 3 miliardy tokenów AGI, z czego 57% przeznaczono reserve and treasury, 20% na zespół, 10% na sprzedaż strategiczną i sprzedaż prywatną, 2% na animatora rynku, a pozostałe 1% na zrzut. Tokeny mają być odblokowywane przez okres czterech lat, na podstawie harmonogramu zawartego w white paper.

Martwisz się presją inflacyjną na wartość tokenów AGI? Cóż, z przyjemnością dowiesz się, że żetony mogą zostać „zatopione” w różnych działaniach, takich jak bitwy, misje i wydarzenia, gdzie zostaną skonsumowane w celu aktywacji specjalnych umiejętności lub bonusów dla gracza. Proces ten ułatwi programistom stworzenie bardziej zrównoważonego środowiska gry poprzez kontrolowanie liczby Tokenów dostępnych w obiegu w danym momencie. Zachęci również graczy do odpowiedzialnego używania swoich żetonów i ułatwi im dostęp do niektórych przedmiotów lub umiejętności w grze.

Ponadto systemy nagród Delysium pomagają zachęcać graczy, jednocześnie zachęcając ich do dalszej gry i angażowania się w grę. Daje również programistom wgląd w zachowanie użytkowników, dzięki czemu mogą zoptymalizować projekt gry i utrzymać zaangażowanie graczy w regularne aktualizacje i treści.

Chcesz zacząć zarabiać na graniu w wciągającą i ekscytującą grę wypełnioną wirtualnymi istotami AI? Możesz zacząć korzystać już dziś.

Medium: https://delysium.medium.com/

Youtube: https://www.youtube.com/@TheDelysium

Telegram: 

Źródło: Bybit


Next Block Expo w Warszawie!
z hasłem HAJSOHOLICY -10% Rabat


Tokeny są wylistowane na tych giełdach


Ostatnie wpisy


Masz pytania?
Zapraszamy


Znajdź nas w Social media


Subskrybuj kanał Youtube


Dołącz na nasz Telegram

Dołącz do naszego Discorda

kliknij baner


Nota Prawna

Treść materiałów na kanale YouTube:  Marek Porwoł oraz artykułów, wszelkich tekstówprezentacjinagrań audio i video w domenie i subdomenachmarekporwol.pl mają wyłącznie charakter informacyjnoedukacyjnyNie stanowią „rekomendacji” i treści NIE są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).r

Treści te mają charakter informacyjno- edukacyjny i są wyrazem moich osobistych poglądów. Niemniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych.

Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych NIE daje GWARANCJI zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te NIE są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Ci ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Pamiętaj też, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy biznes online lub kryptowaluty NIE dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci NIE dam!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *