marek.ebiznes@gmail.com

Bitget – czym jest innovation zone oraz najnowsze promocje i akcje marketingowe

Zarabianie w Internecie

Bitget – czym jest innovation zone oraz najnowsze promocje i akcje marketingowe

Bitget w kilku słowach

Bitget jest giełdą założoną w 2018 roku, będąca obecnie wiodącą na świecie z naciskiem na trading społecznościow. Obsługująca ponad 8 milionów użytkowników w ponad 100 krajach na całym świecie. Założycielem giełdy jest Jimmy Zhong.

Giełda ta zobowiązuje się zapewniać użytkownikom bezpieczne, profesjonalne i kompleksowe rozwiązania tradingowe i ma na celu zwiększenie adopcji kryptowalut poprzez współpracę z wiarygodnymi partnerami. Bitget nawiązał współpracę z legendarnym argentyńskim piłkarzem którym jest Lionel Messi. Jest też oficjalnym organizatorem wydarzeń eSports PGL oraz pierwszym partnerem z branży kryptowalutowej drużyny piłkarskiej Juventus FC z Włoch.

Bitget jest znany ze swojego zaawansowanego handlu kontraktami terminowymi, który pozwala użytkownikom handlować kryptowalutami z dźwignią do 100x. Platforma oferuje szeroki wybór kryptowalut zarówno na dźwigni jak i spot.

Aby chronić środki użytkowników na platformie, Bitget stosuje najwyższej jakości środki bezpieczeństwa, w tym fundusz ochrony w wysokości 300 milionów dolarów.

Atuty Bitget to m.in.:

  • Szybkie wsparcie dla wielu kryptowalut i par handlowych
  • Zintegrowane narzędzia analityczne i wskaźniki handlowe
  • Bezpieczne i niezawodne środowisko handlu
  • Szybka i efektywna obsługa klienta
  • Wsparcie dla handlu na dźwigni do 100x
  • Prężnie rozwijająca się platforma

Bitget zdobył uznanie na rynku za swoją prostotę i łatwość użycia, a także za swoją skuteczność i niezawodność. Platforma jest ceniona przez profesjonalnych traderów, jak również początkujących inwestorów, którzy chcą handlować kryptowalutami z dźwignią.

W ciągu kilku krótkich lat Bitget stał się jednym z cenionych graczy na rynku i zyskał zaufanie wielu zadowolonych klientów.

Załóż konto na Bitget

Kod partnera

U4V0CL

Czym jest innovation zone na giełdzie Bitget?

Innovation Zone została stworzona dla handlu nowymi ofertami tokenów, umożliwiając użytkownikom łatwe i wygodne dokonywanie transakcji bezpośrednio z ich konta Bitget.

Ponadto, Innovation Zone dba również o dobre samopoczucie użytkowników, którzy mogą nie być zaznajomieni z potencjalnymi ryzykami związanymi z handlem tymi nowymi ofertami tokenów. Dlatego zapewnia ochronę tym mniej doświadczonym użytkownikom, aby zapewnić, że nie są narażeni na jakiekolwiek potencjalne niebezpieczeństwa.

Co do tej pory było na innovation center ?

Wraz z Innovation Zone, Bitget przedstawił AI Zone, w której znajduje się pięć nowych projektów start-upów z dziedziny sztucznej inteligencji: Alethea (ALI), SingularityNET (AGIX), Image Generation AI (IMGNAI), Oraichain (ORAI) i Future AI (AI).

Alethea AI to zdecentralizowany protokół do budowy inteligentnych awatarów, które wykorzystują technologię AI do komunikacji z ludźmi. Ich moneta, ALI, wzrosła o 55,8% w pierwszym dniu od startu.

SingularityNET, znany również ze swojego pierwszego robota- człowieka Sophii, obecnie tworzy zdecentralizowaną platformę dla usług z dziedziny AI. Ich token AGIX zanotował wzrost o 39,6% w ciągu pierwszych 24 godzin od wprowadzenia na Innovation Zone.

Image Generation AI to projekt z dziedziny AI, którego główną ofertą jest generator obrazów.

Oraichain to pierwszy zasilany sztuczną inteligencją oracle i warstwa AI Layer 1 z kompletnym ekosystemem AI, służący jako podstawowa warstwa do tworzenia nowej generacji inteligentnych kontraktów i Dapps. Ich token to ORAI.

Future AI to projekt AI, który ułatwia wdrożenie zaufanych rozwiązań AI w medycynie i ochronie zdrowia.

Blur 14 lutego Innovation Zone dał światło projektowi Blur, innowacyjnemu projektowi mającemu na celu stanie się wiodącą platformą NFT oraz agregatorem dla zawodowych handlowców.

Jedną z kluczowych cech Blur jest jego zdolność do agregowania danych z wielu rynków NFT, zapewniając handlowcom jednolite widzenie rynku NFT. Ułatwia to porównywanie cen i ocenę NFT z różnych rynków oraz pomaga w zapewnieniu najlepszych ofert na NFT.

Blur jest również poparty przez Paradigm, czołowego VC w przestrzeni krypto, który twierdzi, że Blur jest znacznie szybszy niż agregator Gem. Jest to świadectwo jakości projektu i jego potencjału wzrostu w przyszłości.

Powyższe tokeny to tylko przykłady i żadne z powyższych opisow tokenow nie stanowią rekomendacji ich zakupu, zanim kupisz co kolwiek zrób swój indywidualny research.

Jak odszukać listę tokenów z innovation zone?

Odszukać listę tokenów z Innovation Zone można na stronie Bitget lub w aplikacji.

Innovation zone na PC

Aby to zrobić na stronie, należy przejść na stronę Bitget. Następnie należy kliknąć zakładkę „markets” która znajduje się w górnej części ekranu i przejść dalej w markety.

Po przejściu w markets, należy przejść niżej scrollując stronę w dół. Znajdziemy różne markety, należy przejść do SPOT, a następnie wybrać ten market, który nas interesuje.

Jak widać do wyboru jest ich sporo, wszystkie tokeny są pogrupowane na te ważniejsze grupy według Bitget „Inno” to innovation zone. Mamy jeszcze Meme, Arbitrum, LSD, Ai, Optimism, NFT … itd. Lista jest długa.

Listę tokenów z innovation zone na Bitget znajdziemy też tutaj

https://www.bitget.com/en/markets?tab=Spot&childTab=innovation

Co do innovation zone i nowych tokenów- nad listą marketów znajdziemy ranking tak zwany „Today’s crypto heatmap”. Jest to lista tokenów, na których dzieje się najwięcej, co nie znaczy, że akurat jest to dla nas dobry znak, bo należy pamiętać o zmienności i ryzyku na tych małych rynkach.

Klikając NEW naszym oczom ukaże się lista najnowszych tokenów, które są tradowane na giełdzie.

Ostatnie takie tokeny to tokeny memcoin, czyli Pepe, Wojak, ale mamy też token ZZZ o którym już pisałem podczas launchpad i testów aplikacji, która płaci nam za spanie.

Innovation zone w aplikacji mobilnej

Aby odszukać tokeny, które są w innovation zone, używając do tego aplikacji mobilnej, wystarczy w aplikacji przejść w środkowy przycisk „Trade” wybieramy SPOT

Wybieramy zmianę marketu- czyli klikamy tam, gdzie na zdjęciu widać BTC/USDT. Rozwinie się nam lista marketów i tam możemy wybrać grupy marketów. Innovation to „Inno”. Działa to na tej samej zasadzie jak na PC, jednak w wersji przeglądarkowej mamy moim zdaniem lepszy podgląd graficzny tych rynków.

Najnowsze kampanie i promocje na Bitget, czyli mini sezon na shitcoiny

Na Bitget można znaleźć wiele nowych i świeżych tokenów. Dodatkowo giełda w ramach dodawania kolejnych marketów organizuje promocje, o których można się dowiedzieć bezpośrednio na giełdzie na tabliczkach informacyjnych jak i w „Announcement Center„.

Ostatnio powstał mini sezon na „shitcoiny” więc i Bitget nie stoi obok, a podsuwa swoim użytkownikom fajne rozwiązania.

Pamiętaj, aby brać udział w tych kampaniach, trzeba się do nich wpisać, zazwyczaj przyciskiem zarejestruj lub dołącz, który znajdziesz na stronie kampanii. Strony te są niżej podane przy poszczególnych kampaniach

Oto kilka aktualnych kampanii promocyjnych, które was mogą zainteresować

PEPE (PEPE) oraz WOJAK Coin (WOJAK)! Handluj na Bitget, aby otrzymać nagrody z puli 48 000 BGB!

Czas trwania kampanii: 18 kwietnia, 12:00 – 25 kwietnia, 12:00 (UTC+2)

Aktywność 1: 10% cashback — wygraj nagrody z puli 28 000 BGB!

Użytkownicy, którzy wpłacą PEPE lub WOJAK otrzymają 10% cashback w BGB. Pula nagród wynosi 28 000 BGB. Limit to 150 BGB na użytkownika. Do dzieła!

Aktywność 2: Handluj PEPE lub WOJAK i wygraj nagrody z puli 20 000 BGB

Osiągnij wolumen obrotu PEPE/USDT lub WOJAK/USDT na rynku spot w wysokości 100 USDT, aby zgarnąć nagrody z puli 20 000 BGB. Uczestnicy zostaną nagrodzeni proporcjonalnie do osiągniętego wolumenu obrotu PEPE/USDT lub WOJAK/USDT na rynku spot w porównaniu do całkowitego wolumenu obrotu spot wszystkich uczestników w okresie trwania kampanii. Nagrody poniżej 0,1 BGB nie będą wypłacane.

Do kampanii dołączysz klikając rejestrację poniżej

Zarejestruj się teraz

Strona kampanii: https://www.bitget.com/pl/support/articles/12560603781476


Kampania CoreDAO(CORE) – podziel się 40 000 CORE

Okres trwania wydarzenia: 19 kwietnia, 14:00 – 26 kwietnia, 14:00 (UTC+2)

Aktywność 1: Subskrybuj produkty CORE Earn, aby cieszyć się nawet 300% APY i zgarnąć część z puli 15 000 CORE!

Zapisz się do wyróżnionych produktów $CORE Earn, aby cieszyć się nawet 300% APY i zgarnąć nagrody z puli 15 000 CORE. Nie chcesz przegapić tej okazji!

Zaproś nowych użytkowników do rejestracji i udziału w kampanii CORE Earn, aby zgarnąć część z puli zaproszeń wynoszącej 5000 CORE. Otrzymasz nagrody w zależności od proporcji zaproszonych przez Ciebie osób (nowych użytkowników, którzy zarejestrują się i wezmą udział w wydarzeniu CORE Earn) do wszystkich zaproszonych. Im więcej osób zaprosisz, tym więcej nagród zdobędziesz.

Aktywność 2: Kup CORE, aby zgarnąć udział w puli 10 000 CORE

Użytkownicy z wolumenem kupna netto CORE/USDT (wolumen kupna – wolumen sprzedaży – wypłaty) wynoszącym co najmniej 100 USDT mogą zgarnąć udział w puli nagród wynoszącej 10 000 CORE na zasadzie pro-rata. Każdy użytkownik może zdobyć do 100 CORE.

Zaproś znajomych, aby dołączyli do Bitget. Zaproszenie zostanie zaliczone jako ważne, jeśli zaproszona osoba przejdzie weryfikację KYC i zakupi CORE o wartości co najmniej 100 USDT (netto) podczas promocji. Wygraj nagrody z puli 10 000 CORE na podstawie ważnych zaproszeń. Im więcej zaprosisz, tym więcej wygrasz! Maksymalna nagroda wynosi 100 CORE.

Kliknij przycisk „Zarejestruj się teraz”, aby wziąć udział:

Zarejestruj się teraz

Strona kampanii: https://www.bitget.com/pl/support/articles/12560603781685


Karnawał Doge

Czas trwania kampanii: 20 kwietnia, 12:00 (UTC+2) – 26 kwietnia, 12:00 (UTC+2)

Promocja 1: Handluj DOGE i tokenami w Strefie Meme, aby otrzymać losowe airdropy DOGE

Użytkownicy, którzy osiągną wolumen obrotu na rynku spot wynoszący co najmniej 100 USDT w DOGE i tokenach w Strefie Meme podczas wydarzenia, otrzymają losowy airdrop od 10 do 1000 DOGE. Pula nagród wynosi 500 000 DOGE i będzie rozdawana do wyczerpania zapasów.

Promocja 2: Handluj DOGE i tokenami w Strefie Meme, do podziału 300 000 DOGE

Pula nagród do podziału 300 000 DOGE proporcjonalnie do ich wolumenu obrotu użytkownika na rynku spot w DOGE i tokenami w Strefie Meme. Limit wynosi 10 000 DOGE na osobę.

Obliczanie nagród:

Nagroda DOGE użytkownika = wolumen obrotu DOGE i tokenami w Meme Zone użytkownika ÷ suma wolumenu obrotu wszystkich uczestników × 300 000 DOGE

Promocja 3: Zaproś znajomych, pula nagród wynosi 200 000 DOGE

Użytkownicy, którzy zaproszą znajomych do rejestracji w Bitget i dokonania transakcji spot na dowolną kwotę w DOGE lub tokenami w Strefie Meme, podzielą się pulą nagród 200 000 DOGE proporcjonalnie do swoich ważnych poleceń.

Obliczanie nagród:

Nagrody DOGE użytkownika = ważne polecenia użytkownika ÷ suma ważnych poleceń wszystkich uczestników × 200 000 Doge

Kliknij przycisk „Zarejestruj się teraz”, aby wziąć udział:

Zarejestruj się teraz

Strona kampanii: https://www.bitget.com/pl/support/articles/12560603781790


Nowe notowanie AiShiba (SHIBAI) w Strefie Innowacji w Bitget

Strefa Innowacji:

Strefa Innowacji Bitget służy głównie do (początkowego) notowania tokenów. Wszystkie nowo notowane w strefie pary handlowe obowiązuje 60-dniowy okres wyceny. Pary handlowe są usuwane z listy, jeśli nie spełniają kryteriów (np.: głębokości rynku).

Początek okresu wpłat: 20 kwietnia, 11:00 (UTC+2)

Początek okresu wypłat: 21 kwietnia, 13:00 (UTC+2)

Początek okresu handlowego: 20 kwietnia, 13:00 (UTC+2)

Link do handlu spot: SHIBAI/USDT

Link do handlu spot grid: SHIBAI/USDT

Harmonogram opłat: SHIBAI/USDT

Wprowadzenie

SHIBAI to memecoin, napędzany przez społeczność, w sieci Arbitrum.

Adres kontraktu (Arbitrum):0xFA296FcA3c7DBa4a92A42Ec0B5E2138DA3b29050

Strona internetowa | Twitter | Discord

Źródło: https://www.bitget.com/pl/support/articles/12560603781988Next Block Expo w Warszawie!
z hasłem HAJSOHOLICY -10% RabatOstatnie wpisy


Masz pytania?
Zapraszamy


Znajdź nas w Social media


Subskrybuj kanał Youtube


Dołącz na nasz Telegram

Dołącz do naszego Discorda

kliknij baner


Nota Prawna

Treść materiałów na kanale YouTube:  Marek Porwoł oraz artykułów, wszelkich tekstówprezentacjinagrań audio i video w domenie i subdomenachmarekporwol.pl mają wyłącznie charakter informacyjnoedukacyjnyNie stanowią „rekomendacji” i treści NIE są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).r

Treści te mają charakter informacyjno- edukacyjny i są wyrazem moich osobistych poglądów. Niemniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych.

Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych NIE daje GWARANCJI zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te NIE są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Ci ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Pamiętaj też, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy biznes online lub kryptowaluty NIE dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci NIE dam!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *