marek.ebiznes@gmail.com

Linea – Testnet czyli ConsenSys zkEVM

Zarabianie w Internecie

Linea – Testnet czyli ConsenSys zkEVM

Co to jest Linea?

Linea to inna nazwa dla ConsenSys zkEVM – rozwiązania opartego o technologię zk-rollup, które umożliwia skalowalność Ethereum i pozwala na przetwarzanie dużych ilości transakcji po niższych kosztach niż na łańcuchu głównym Ethereum.

ZkEVM to tzw. „Ethereum Virtual Machine” (EVM) wersja zk-rollup, co oznacza, że ​​programiści mogą używać tego samego kodu, jaki używają na łańcuchu głównym Ethereum, bez konieczności dużych zmian w kodzie. Oprogramowanie to oferuje szybkość finalizacji transakcji, wysoką przepustowość i bezpieczeństwo rozliczeń Ethereum. Rozwiązanie to zostało opracowane przez zespół R&D ConsenSys i jest teraz dostępne dla testów publicznych na platformie Ethereum.

Co i gdzie warto zrobić?

Kto nie robił może sobie śmiało powalczyć z testnetem Co należy zrobić?

Follow Twitterhttps://twitter.com/LineaBuild

Linea – https://linea.build/

Bridgehttps://goerli.hop.exchange/#/send?token=ETH&destNetwork=linea&sourceNetwork=ethereum

Poolhttps://goerli.hop.exchange/#/pool/deposit?token=ETH&sourceNetwork=linea Swap – https://swap.goerli.linea.build/#/swap

Faucet Goerli https://goerli-faucet.pk910.de/

Kup Goerli : https://testnetbridge.com/

NFT Free mint – https://bit.ly/42gQADE


Misja 1- MOSTY

Opishttps://linea.mirror.xyz/1JJPiWE-lrB_6N0Zb0eZq-wSr0l4kFESSHHhqqMtdvk

Instrukcja Airdrop Adventure https://mirror.xyz/pranjalbora.eth/YvQL-5u0w2p7TeCvlgi30rLdpH8Wpu7G6AgLlgtKCWI

Kranik https://faucet.goerli.linea.build/

BSC – https://testnet.binance.org/faucet-smart/

Galxehttps://galxe.com/Linea/campaign/GCzWYUZXj4

https://twitter.com/LineaBuild/status/1653387199960809479


Zgarnij BONUS 50€ od LUNONext Block Expo w Warszawie!
z hasłem HAJSOHOLICY -10% RabatOstatnie wpisy


Masz pytania?
Zapraszamy


Znajdź nas w Social media


Subskrybuj kanał Youtube


Dołącz na nasz Telegram

Dołącz do naszego Discorda

kliknij baner


Nota Prawna

Treść materiałów na kanale YouTube:  Marek Porwoł oraz artykułów, wszelkich tekstówprezentacjinagrań audio i video w domenie i subdomenachmarekporwol.pl mają wyłącznie charakter informacyjnoedukacyjnyNie stanowią „rekomendacji” i treści NIE są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).r

Treści te mają charakter informacyjno- edukacyjny i są wyrazem moich osobistych poglądów. Niemniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych.

Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych NIE daje GWARANCJI zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te NIE są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Ci ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Pamiętaj też, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy biznes online lub kryptowaluty NIE dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci NIE dam!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *