marek.ebiznes@gmail.com

KeyStone VS Ledger

Zarabianie w Internecie

KeyStone VS Ledger

Portfele sprzętowe takie jak Ledger czy Keystone są popularnym sposobem na zabezpieczenie swoich kryptowalut przed kradzieżą


Portfele tego typu są jednymi z najbezpieczniejszych

Portfele sprzętowe powszechnie się uważa za jedne z najbezpieczniejszych sposobów przechowywania i zabezpieczania kryptowalut.

Dlaczego portfele sprzętowe są popularne i uważane za skuteczne narzędzia zabezpieczające?

Prywatne klucze offline

Portfele sprzętowe przechowują klucze prywatne offline, co oznacza, że nie mają stałego połączenia z internetem. To zapewnia większe bezpieczeństwo, ponieważ klucze prywatne nie są narażone na ataki sieciowe lub złośliwe oprogramowanie.

Izolacja od komputera

Portfele sprzętowe działają na zasadzie fizycznego urządzenia, które jest odseparowane od komputera. To oznacza, że nawet jeśli komputer jest zainfekowany wirusem, portfel sprzętowy jest chroniony przed potencjalnymi zagrożeniami.

Podpis transakcji offline

Portfele sprzętowe umożliwiają podpisanie transakcji offline, co oznacza, że klucz prywatny nigdy nie wychodzi z urządzenia. To dodatkowo wzmacnia bezpieczeństwo transakcji i chroni przed przechwyceniem klucza przez osoby trzecie.

Dodatkowe warstwy zabezpieczeń

Portfele sprzętowe często oferują dodatkowe warstwy zabezpieczeń, takie jak hasła, PIN-y, a nawet funkcje biometryczne, które chronią dostęp do portfela przed nieautoryzowanymi osobami.

Wsparcie dla różnych kryptowalut

Większość portfeli sprzętowych obsługuje wiele różnych kryptowalut, co czyni je wszechstronnym narzędziem dla osób posiadających różne rodzaje cyfrowych aktywów.


Czym jest Ledger?

Ledger to francuska firma zajmująca się produkcją i dostarczaniem portfeli sprzętowych do przechowywania kryptowalut. Firma została założona w 2014 roku przez Érica Larchevêque’a, Pascala Gauthiera i Joachima Lebruna.

Portfele sprzętowe Ledger oferują zaawansowane rozwiązania zabezpieczające prywatne klucze kryptowalut. Ich flagowy produkt, Ledger Nano S, został wprowadzony na rynek w 2016 roku i zdobył szerokie uznanie w społeczności kryptowalutowej. Kolejnym sukcesem był wprowadzony w 2019 roku model Ledger Nano X, który wprowadził nowe funkcje i ulepszenia.

Firma Ledger specjalizuje się w tworzeniu bezpiecznych i łatwych w użyciu portfeli sprzętowych, które pozwalają użytkownikom przechowywać, zarządzać i dokonywać transakcji swoimi kryptowalutami w sposób bezpieczny. Portfele sprzętowe Ledger zapewniają izolację kluczy prywatnych od potencjalnych zagrożeń sieciowych, dzięki czemu chronią aktywa kryptograficzne przed atakami hakerskimi i złośliwym oprogramowaniem.

Dodatkowo, Ledger oferuje również oprogramowanie Ledger Live, które stanowi interfejs zarządzania portfelem i umożliwia użytkownikom łatwe przeglądanie sald, przeprowadzanie transakcji oraz instalowanie i zarządzanie aplikacjami kryptowalutowymi na swoim urządzeniu Ledger.

Firma Ledger zdobyła zaufanie i uznanie społeczności kryptowalutowej dzięki swojej solidnej reputacji w zakresie bezpieczeństwa i innowacyjnych rozwiązań. Przez lata stała się jednym z liderów w dziedzinie portfeli sprzętowych, a ich produkty są szeroko stosowane przez inwestorów i entuzjastów kryptowalut na całym świecie.

Nie masz ledgera, a chciałeś kupić to masz okazję 😀

Jest bezpłatna dostawa na ledgery – Akcja potrwa do 23.05.2023r

Link partnerski do zakupu Ledgera
https://shop.ledger.com/?r=65c8


Czym jest KeyStone?

Keystone (dawniej Cobo Wallet) został założony w okresie szczytowego wzrostu Bitcoina w 2017 roku przez Discus Fish (CEO) i Changhao Jiang (CTO). Firma ma swoją siedzibę w Pekinie, a także biura w Szanghaju, Xianie i Seattle. Fish jest założycielem F2Pool, firmy zajmującej się kopaniem kryptowalut, a Jiang jest byłym inżynierem Facebooka.

Keystone dostarcza narzędzia niezbędne dla osób prywatnych i instytucji do przechowywania ich kryptowalut. Firma kładzie nacisk na długoterminowe podejście do bezpieczeństwa, niezawodności i wygody dla swoich klientów.

Oferuje rozwiązania dla wszystkich głównych rynków przechowywania, takie jak: Keystone companion app (interfejs do przeglądania środków, gdy urządzenie sprzętowe nie jest podłączone), Keystone Essential (portfel cold storage, który nie łączy się z urządzeniami z dostępem do internetu), Keystone Pro i Keystone Ultimate.

Główne różnice między trzema zestawami urządzeń Keystone dotyczą akcesoriów dołączonych do każdego z nich.

Obok bezpieczeństwa, misją Keystone jest bycie jednym miejscem do wszystkiego związanego z kryptowalutami poprzez obsługę różnych kryptowalut jak i tokenów oraz dostęp do zintegrowanego sklepu DApp.

Do dyspozycji mamy 2 wersje portfeli Keystone Pro oraz Keystone Essential

  • Duży ekran ułatwiający korzystanie i przeglądanie wszystkich środków.
  • Oprogramowanie firmware jest dostępne jako open-source.
  • Obsługuje wiele walut i tokenów cyfrowych.
  • Wyjmowalny akumulator
  • Czytnik linii papilarnych (Tylko w PRO)
  • Slot na kartę SD do aktualizacji firmware.
  • Wsparcie dla wielu podpisów. Ta metoda pozwala użytkownikowi wymagać 2 z 3 podpisów do weryfikacji transakcji. Podpis jest potwierdzeniem od użytkownika, które pozwala na przesłanie środków z portfela w urządzeniu do innego portfela.
  • Aparat do skanowania kodów QR adresów.

Link partnerski KeyStone + Kod Rabatowy HAJSOHOLICY da wam dodatkową zniżkę.
https://bit.ly/keystone3pro


Podsumowanie

Podsumowując porównanie portfeli sprzętowych Ledger i Keystone, oba urządzenia są renomowane i oferują wysoki poziom bezpieczeństwa dla przechowywania kryptowalut. Oba portfele obsługują szeroki zakres kryptowalut i tokenów, co daje użytkownikom większą elastyczność w zarządzaniu swoimi aktywami.

Jednak istnieją pewne różnice między nimi. Ledger ma długą historię i duże doświadczenie na rynku, co daje pewne zaufanie użytkownikom. Oferuje on doskonałe zabezpieczenia i szeroką gamę funkcji, co sprawia, że jest popularnym wyborem w społeczności kryptowalutowej. Jednak cena portfeli Ledger może być nieco wyższa w porównaniu do innych dostępnych na rynku rozwiązań.

Keystone, z drugiej strony, jest relatywnie nowym graczem na rynku, oferuje bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa i obsługuje różne waluty i tokeny. Keystone stawia również duży nacisk na otwarte oprogramowanie, co oznacza, że kod źródłowy jest dostępny dla społeczności, co może być ważne dla niektórych użytkowników.

Cena portfeli Keystone jest zbliżona do Ledgera. Ledger nano x to koszt 686 złotych, a Keystone Pro 169$ co z dzisiejszym kursem daje 695 złotych

Podsumowując, zarówno Ledger, jak i Keystone są solidnymi wyborami portfeli sprzętowych. Decyzja o wyborze zależy od indywidualnych preferencji użytkownika, takich jak historia firmy, poziom bezpieczeństwa, obsługiwane waluty i cena. Ważne jest również dokładne zapoznanie się z funkcjami i specyfikacjami obu portfeli przed podjęciem decyzji.

Zgarnij BONUS 50€ od LUNONext Block Expo w Warszawie!
z hasłem HAJSOHOLICY -20% Rabat


Ostatnie wpisy


Masz pytania?
Zapraszamy


Znajdź nas w Social media


Subskrybuj kanał Youtube


Dołącz na nasz Telegram

Dołącz do naszego Discorda

kliknij baner


Nota Prawna

Treść materiałów na kanale YouTube:  Marek Porwoł oraz artykułów, wszelkich tekstówprezentacjinagrań audio i video w domenie i subdomenachmarekporwol.pl mają wyłącznie charakter informacyjnoedukacyjnyNie stanowią „rekomendacji” i treści NIE są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).r

Treści te mają charakter informacyjno- edukacyjny i są wyrazem moich osobistych poglądów. Niemniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych.

Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych NIE daje GWARANCJI zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te NIE są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Ci ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Pamiętaj też, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy biznes online lub kryptowaluty NIE dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci NIE dam!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *