marek.ebiznes@gmail.com

AleRabat – Oszczędzaj i zgarniaj cashback za twoje zakupy

Zarabianie w Internecie

AleRabat – Oszczędzaj i zgarniaj cashback za twoje zakupy

Co to jest AleRabat?

Optymalizacja kosztów z Alerabat

Alerabat jest platformą dedykowaną oszczędzaniu, gdzie znajdziesz mnóstwo kodów rabatowych, aktualne informacje o promocjach oraz gazetki reklamowe. To miejsce, gdzie cashback, czyli zwrot części kwoty za zakupy online, staje się codziennością. Alerabat oferuje funkcjonalną stronę internetową, przydatną wtyczkę do przeglądarki i aplikację mobilną, które ułatwiają korzystanie z serwisu.

Robisz zakupy w Biedronce?

Do zakupów w biedronce możesz wykorzystać karty podarunkowe zakupione poprzez alerabat i dodatkowo zyskać około 2% oszczędnośći!

Pobierz wtyczkę Alerabat i odkryj nowy wymiar oszczędzania

Rejestracja w Alerabat

Choć bez logowania masz dostęp do większości funkcji Alerabat, pełna rejestracja pozwoli Ci wykorzystać potencjał tej platformy w 100%. Proces rejestracji jest szybki i proste, a założyć konto możesz za pomocą:

  • Adresu e-mail – podając swoje imię oraz hasło,
  • Konta Google,
  • Konta na Facebooku,
  • ID Apple.

Niezależnie od wybranej opcji, w kilka chwil uzyskasz pełnoprawne konto, które daje Ci dostęp do wszystkich funkcji Alerabat.

Jak korzystać z Alerabat?

By cieszyć się korzyściami Alerabat, wystarczy odwiedzić stronę alerabat.com, pobrać wtyczkę lub zainstalować dedykowaną aplikację na telefon. Szukając cashbacku lub kodów rabatowych, wpisz nazwę sklepu w wyszukiwarkę na stronie Alerabat, lub znajdź go na liście. Po wybraniu sklepu, zobaczysz dostępne kupony i przycisk „Aktywuj x% cashback”, który pozwoli Ci uzyskać zwrot po dokonaniu zakupów.

Alerabat to także miejsce, gdzie możesz nabyć karty podarunkowe do popularnych sklepów i otrzymać cashback.

Jak działa wtyczka Alerabat?

Jeżeli często korzystasz z Alerabat, warto zainstalować wtyczkę do przeglądarki. Ułatwi ona zbieranie cashbacku i przeglądanie kodów rabatowych.

Po zainstalowaniu wtyczki, odwiedzaj ulubione sklepy online jak zawsze, a wtyczka powiadomi Cię o dostępnych kuponach i ewentualnym cashbacku. Co więcej, nie musisz samodzielnie sprawdzać, który kod da Ci największe korzyści – wtyczka pomoże Ci wybrać najlepszy, dostosowany do Twojego koszyka.

Ciekawą funkcją wtyczki Alerabat jest „monitoring”, który pozwala na tworzenie list zakupowych (nawet z różnych sklepów) i otrzymywanie powiadomień o spadku ceny.

Wtyczka dostępna jest dla przeglądarek Chrome, Firefox, Safari, Opera, Internet Explorer.

Jak działa aplikacja mobilna Alerabat?

Alerabat ma także dedykowaną aplikację mobilną, ułatwiającą zbieranie cashbacku i przeglądanie kodów rabatowych na telefonie.

W aplikacji znajdziesz zakładki:

  • Kody rabatowe – lista dostępnych kuponów zniżkowych,
  • Sklepy – lista sklepów współpracujących z Alerabat. Wybierając jeden z nich, możesz aktywować cashback, przeglądać kody rabatowe, a także sprawdzić aktualne promocje,
  • Cashback – informacje o zwrotach za zakupy (zaakceptowane, odrzucone, oczekujące itp.).

Aplikacja dostępna jest w Google Play oraz App Store i doskonale sprawdzi się, jeżeli większość zakupów robisz na smartfonie.Wypłata z Alerabat

Wypłata środków z Alerabat odbywa się bezpośrednio na konto bankowe, a zlecić ją możesz po uzbieraniu na saldzie minimum 50 złotych. Pamiętaj, że muszą to być środki już zaakceptowane przez sklep. Ważne jest również, aby wypłacić zebrane środki w ciągu 18 miesięcy, inaczej mogą one przepaść.

Pieniądze powinny pojawić się na Twoim koncie w ciągu 7 dni roboczych od momentu zlecenia przelewu. W Alerabat oszczędzasz na zakupach i otrzymujesz gotówkę z powrotem – zarejestruj się już dziś i ciesz się korzyściami, które daje Alerabat.

Polecaj Alerabat i zbieraj bonusy

Dodatkowo każdy z użytkowników dostaje możliwość polecania platformy alerabat i otrzymywanie bonusów

Zgarnij BONUS 50€ od LUNO


Ostatnie wpisy


Masz pytania?
Zapraszamy


Znajdź nas w Social media


Subskrybuj kanał Youtube


Dołącz na nasz Telegram

Dołącz do naszego Discorda

Kliknij baner, aby otrzymać zaproszenie


Nota Prawna

Treść materiałów na kanale YouTube:  Marek Porwoł oraz artykułów, wszelkich tekstówprezentacjinagrań audio i video w domenie i subdomenachmarekporwol.pl mają wyłącznie charakter informacyjnoedukacyjnyNie stanowią „rekomendacji” i treści NIE są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).r

Treści te mają charakter informacyjno- edukacyjny i są wyrazem moich osobistych poglądów. Niemniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych.

Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych NIE daje GWARANCJI zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te NIE są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Ci ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Pamiętaj też, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy biznes online lub kryptowaluty NIE dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci NIE dam!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *