marek.ebiznes@gmail.com

Shardeum – Masternode, Testnet, Airdrop

Zarabianie w Internecie

Shardeum – Masternode, Testnet, Airdrop

Postawimy dla ciebie 10 masternode pod potencjalny Airdrop

Dzisiaj mamy przyjemność przedstawić nową usługę skierowaną do osób zainteresowanych spekulacją na temat Airdropu od Shardeum. Zgodnie z potwierdzonym litepaperem SHM, 51% tokenów trafia do społeczności, w tym do nodów. Chcielibyśmy jednak podkreślić, że jedynymi pewnikami w życiu są śmierć i podatki, więc prosimy traktować tę możliwość jako spekulację i dodatkową szansę na zdobycie nowych tokenów.

Według tej tokenomii aż 51% tokenów ma być przekazana użytkownikom. Na ich stronie jest taka informacja jak i zachęta do tego, aby zrobić masternode na testnet – https://shardeum.org
Według informacji – Mainnet ma być uruchomiony Q3/Q4 2023 roku, więc mamy jeszcze czas, aby się poddać ekspozycji na ten airdrop, dystrybucję tokenów itd. 

Spekuluje się, że jest duża szansa, iż będą nagrody dla osób, które aktywnie korzystają z sieci oraz dla tych, co posiadają masternoda. 

Z masternodami walczymy już od miesięcy, jest to żmudne, problematyczne i czasochłonne zajęcie. 

Dlatego postanowiliśmy je po prostu sobie zrobić. A do tego dodatkowo poszliśmy sposobem, gdzie można posiadać 10 takich masternodów na jednej wirtualnej maszynie (VPS) Airdrop x10 ? Jeśli się to zakwalifikuje

Aby ułatwić cały proces dla nas samych, oraz dla każdego kto by chciał z takiej usługi skorzystać posiadamy narzędzia jak i umiejętności, aby pomóc postawić takiego masternode nawet osobom które nie mają o tym zielonego pojęcia

Nasza nowa usługa polega na konfiguracji i instalacji 10 nodów na serwerze VPS.

Jak to działa?

Ty zakupujesz serwer i przekazujesz nam dane do logowania na VPS.

Następnie z naszej strony konfigurujemy i instalujemy 10 nodów na serwerze.

Twoim zadaniem jest zastakowanie tokenów za pomocą swojego MetaMaska.

Dodatkowo oferujemy możliwość uruchomienia „stróża”, który co 10 minut sprawdza, czy żaden z nodów nie został zatrzymany. Jeżeli tak się stanie, stróż automatycznie uruchamia zatrzymany node, bez konieczności Twojej ingerencji.

A jakie są koszty?

Ceny podajemy w formacie HSHPRO i HSH PRO LITE / FREE:

Uruchomienie 10 nodów na serwerze: 130$ / 210$

Stróż w cenie. 

Dodatkowo, w przypadku aktualizacji sieci Shardeum, jeżeli zdecydujecie się na to, abyśmy to my zajęli się aktualizacją, koszt wyniesie 20$ / 40$ za aktualizację (pakiet 10 nodów)

Dla pierwszych osob, dorzucamy trochę SHM gratis ?

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą usługą, serdecznie zapraszamy do kontaktu ⁠poprzez wiadomość na telegramie https://t.me/hajsoholicy

Po kontakcie otrzymasz dalsze instrukcje, gdzie i jak dokonać opłaty, po zaksięgowaniu wpłaty, otrzymasz dostęp i uprawnienia, które umożliwi Ci dostęp do dedykowanego kanału związanej z tą usługą.

Uwaga, zanim zdecydujesz się skorzystać z naszej usługi, powinieneś zrobić swój RESEARCH/DYOR z uwagi na to, że nie ma tutaj nic pewnego! Nie wiemy, czy Airdrop będzie, a tym bardziej czy się to opłaci. Od nas otrzymasz pełne wsparcie techniczne jak i w pełni wartościową usługę konfiguracji Masternodów, nie bierzemy na siebie odpowiedzialności za AIRDROP. Sami wydaliśmy środki na usługę.

Dlaczego ja sam zdecydowałem się skorzystać z tej usługi?

Mój czas, moje nerwy są więcej warte niż cena za postawienie tych 10 nodow

1 serwer, jednorazowy koszt za 10 osobnych nodów podpiętych to 10 adresów metamask

Jeśli coś z tego będzie, nasze szanse są 10 razy wyższe, jeśli nic z tego nie będzie to i tak przepalamy siano na to, by trzymać tego noda, ale wole trzymać 10 niż jednego

Monitor maca tez swoje kosztuje, a nie chcialbym go przypadkiem z piachy roje* przy grzebaniu tam manualnie, gdzie przy 1 nodzie się troche człowiek nawkur* 😅

Co to Shardeum?

Shardeum to oparta na EVM, liniowo skalowalna platforma inteligentnych kontraktów, która zapewnia niskie opłaty za gaz na zawsze, przy jednoczesnym zachowaniu prawdziwej decentralizacji i solidnego bezpieczeństwa dzięki dynamicznemu dzieleniu stanu. Dołącz do Betanet SphinxClaim Testnest SHM. Ponad 750 000 członków społeczności. Ponad 100 000 szacowanych transakcji na sekundę (TPS)

Shardeum to L1 oparty na EVM, który wykorzystuje dynamiczne dzielenie stanu w celu osiągnięcia liniowej skalowalności. Oznacza to, że Shardeum może zwiększyć swoją pojemność TPS z każdym weryfikatorem dodanym do sieci, aby na zawsze zachować niskie opłaty. W wielu łańcuchach bloków podzielonych na stany programiści stoją przed wyzwaniami, ponieważ nie zachowują atomowej możliwości komponowania między fragmentami. Jednak Shardeum wykorzystuje nowatorską architekturę, w której zachowana jest możliwość tworzenia atomów. Shardeum zapewnia najwyższą przepustowość ze wszystkich L1 opartych na EVM bez poświęcania decentralizacji.

Dla programistów doświadczenia związane z budowaniem na Shardeum są takie same, jak w przypadku innych łańcuchów EVM, można wdrażać kontrakty w Solidity lub Vyper i nie ma żadnych specjalnych względów związanych z shardingiem. Nie musisz zastanawiać się, w którym odłamku wdrażasz umowę, ponieważ sieć zachowuje atomową możliwość komponowania ze wszystkimi aplikacjami. Jednak programiści korzystają z liniowego skalowania w Shardeum, ponieważ nie musisz już martwić się utratą użytkowników z powodu rosnących opłat za gaz. W Shardeum możesz tworzyć prawdziwie zdecentralizowane aplikacje, które nie są ograniczone wąskimi gardłami przepustowości.

Możliwości użycia Shardeum

Transfery P2P

Unikalna architektura Shardeum zapewnia natychmiastową ostateczność i wysoką przepustowość, która rośnie liniowo wraz z siecią. Zachęciłoby to do większej liczby transferów Peer to Peer (P2P) i wymiany zasobów cyfrowych w sieci przy niskich opłatach transakcyjnych.

DApps

DApps (aplikacje zdecentralizowane) można budować na Shardeum niezależnie od bazowego języka kodowania za pośrednictwem EVM (Ethereum Virtual Machine), która zapewnia programistom odrębne i dostosowane doświadczenie.

DeFi

DeFi (Decentralised Finance) termin określający usługi finansowe P2P. Protokoły DeFi można opracować do udzielania pożyczek, pożyczek, handlu itp., które skorzystają na przejrzystości, dostępności, uczciwości i wolności za pośrednictwem sieci Shardeum

NFT

NFT (Non-Fungible Token) reprezentuje własność unikalnych cyfrowo przedmiotów. NFT można wybijać, kupować, sprzedawać lub handlować. Shardeum planuje w przyszłości wdrożyć własną wersję NFT i zbudować pomost ułatwiający przenoszenie takich aktywów między innymi blockchainami

Internet 3.0

Web 3.0 to kolejna iteracja Internetu, który będzie działał poprzez otwarte, pozbawione zaufania i bez uprawnień sieci. Shardeum może być idealną platformą, na której te aplikacje i usługi zostałyby zbudowane, dzięki czemu Web 3.0 będzie zintegrowany, interoperacyjny i zautomatyzowany dzięki inteligentnym kontraktom.

Wniosek

Mamy nadzieję, że ten post pomoże Ci zrozumieć odpowiedź na podstawowe pytania, takie jak czym jest Shardeum? i więcej. Zespół i społeczność Shardeum działają w celu stworzenia ostatecznego rozwiązania trylematu skalowalności łańcucha bloków i uruchomienia łańcuchów bloków, które są wysoce skalowalne bez uszczerbku dla bezpieczeństwa lub decentralizacji. Idąc ścieżką prawdziwej decentralizacji, mamy nadzieję, że dołączysz do nas i ożywisz swoje wymarzone projekty web3 na Shardeum!

Źródło: https://shardeum.org/blog/what-is-shardeum/

https://shardeum.org/blog/what-is-shardeum/

Medium Shardeum – https://medium.com/@Shardeum

Spekulacja na temat Airdrop


Shardeum jest kompatybilny z EVM

Jeśli jesteś jednym z programistów opartych na Ethereum lub Ethereum, pamiętaj, że Shardeum jest kompatybilne z EVM. Nie musisz zmieniać kodów aplikacji, aby uruchamiać różne dApps, które budujesz na Shardeum. Każdy inteligentny kontrakt napisany do działania w EVM można łatwo przenieść do sieci Shardeum. Wystarczy wdrożyć inteligentny kontrakt napisany w Solidity lub Vyper na Shardeum z premią, dzięki której już nigdy nie będziesz musiał martwić się o rosnące opłaty za gaz.

Konsensus transakcyjny

Unikalna technologia Shardeum jest uzupełniona unikalnym algorytmem konsensusu, który łączy Proof-of-Quorum (PoQ) z Proof-of-Stake (PoS). Algorytmy konsensusu pomogą zabezpieczyć sieć poprzez nieufne zbieranie głosów i obstawianie przez węzły walidatora. Każda transakcja jest przetwarzana w otrzymanej kolejności, zanim zostanie pogrupowana w bloki/partycje. Konsensus w sieci odbywa się na poziomie transakcji zamiast na poziomie bloku, co pozwala na jednoczesne przetwarzanie transakcji we fragmentach, a nie kolejno, jak w przypadku konsensusu na poziomie bloku.

Konsensus na poziomie transakcji eliminuje złożoność potrzebną do zapewnienia przetwarzania atomowego, w przeciwnym razie wymaganego przez platformy konsensusu na poziomie bloków. To dodatkowo skutkuje natychmiastową ostatecznością i niskimi opóźnieniami, co zapobiega przeciążeniu sieci. Szczegółowe wyjaśnienie algorytmów konsensusu Shardeum zostanie dodane do tej dokumentacji w nadchodzących miesiącach.

Opkody Liberty

Bloki działają inaczej w Shardeum, ponieważ transakcje są przetwarzane indywidualnie, a nie grupowane w bloki. Jednak generowanie bloków w określonych odstępach czasu jest nadal wymagane do obsługi istniejących inteligentnych kontraktów, które wykorzystują kody operacyjne związane z blokami i są zgodne ze specyfikacjami JSON RPC.

Shardeum wykorzystuje cykl życia zwany cyklem do planowania rotacji walidatorów i wielu innych operacji. Na przykład cykl może trwać 60 sekund, tworząc zapis cyklu dla każdego cyklu. W Shardeum numery bloków są powiązane z tempem produkcji cyklu. Shardeum postanowił wygenerować 10 bloków w każdym cyklu. Jeśli czas trwania cyklu wynosi 60 sekund, nowy blok będzie generowany co 6 sekund, aby wytworzyć 10 bloków w każdym cyklu.

Znacznik czasu transakcji wybiera odpowiedni blok poprzez deterministyczne odwzorowanie znacznika czasu na numer bloku. Jeśli wstrzyknięta transakcja nie ma znacznika czasu, sieć określi znacznik czasu dla transakcji i wybierze właściwy blok. Informacje o bloku zostaną wprowadzone do EVM wraz z parametrem transakcji.

Shardeum udostępnia publiczne punkty końcowe API związane z blokami, dzięki czemu serwery JSON RPC mogą korzystać z tych samych informacji o blokach, co sieć.

Źródło: https://medium.com/@testnetguide/shardeum-the-complete-guide-to-getting-an-airdrop-2ce2e3c13459

Zgarnij BONUS 50€ od LUNO


Ostatnie wpisy


Masz pytania?
Zapraszamy


Znajdź nas w Social media


Subskrybuj kanał Youtube


Dołącz na nasz Telegram

Dołącz do naszego Discorda

Kliknij baner, aby otrzymać zaproszenie


Nota Prawna

Treść materiałów na kanale YouTube:  Marek Porwoł oraz artykułów, wszelkich tekstówprezentacjinagrań audio i video w domenie i subdomenachmarekporwol.pl mają wyłącznie charakter informacyjnoedukacyjnyNie stanowią „rekomendacji” i treści NIE są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).r

Treści te mają charakter informacyjno- edukacyjny i są wyrazem moich osobistych poglądów. Niemniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych.

Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych NIE daje GWARANCJI zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te NIE są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Ci ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Pamiętaj też, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy biznes online lub kryptowaluty NIE dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci NIE dam!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *