marek.ebiznes@gmail.com

KeyStone 3 PRO

Zarabianie w Internecie

KeyStone 3 PRO

Portfele sprzętowe takie jak Ledger czy Keystone są popularnym sposobem na zabezpieczenie swoich kryptowalut przed kradzieżą

Co byś wybrał?

Ledgera, trezora czy keystone, bo ten 3 generacji to już w ogóle sztos!

Pamiętaj, że kodem HajsoHolicy zamówisz go ze zniżką, a presale już wkrótce 💪 na stronie Keystone

Co nowego w Keystone Pro 3

✅ Potrójne zabezpieczenia z trzema SEs

Keystone 3 Pro to pierwszy portfel sprzętowy zawierający 3 chipy Secure Element od różnych producentów

✅ Wsparcie dla wielu fraz-seed

Keystone 3 Pro obsługuje 3 różne frazy-seed w jednym portfelu, co sprawia, że 1 Keystone 3 Pro = 3 Keystone Pro

✅ System antymanipulacyjny na poziomie PCI
PCI odnosi się do bezpieczeństwa w branży kart płatniczych. Kiedy urządzenie wykryje próbę otwarcia urządzenia, wszystkie wrażliwe dane na chipach zostaną natychmiast skasowane

✅ Wbudowany system oferuje kompaktowe, specyficzne dla zadania środowisko, które znacznie redukuje potencjalne wektory ataku

✅ Wszechstronne audyty
Przeprowadzone przez firmy audytujące bezpieczeństwo SlowMist i Keylabs (niedługo do wydania)

✅ Ulepszenie czasu czuwania i żywotności baterii
Keystone 3 Pro pozwala teraz na ładowanie podczas użytkowania, a wkrótce będziemy obsługiwać aktualizację firmware przez port USB, która jest opcjonalna, aby dostosować się do potrzeb różnych użytkowników

✅ Wsparcie dla współbrandingu i personalizacji z NFTs

✅ Konkurencyjna cena

Dwa modele. Główny flagowy produkt to Keystone 3 Pro, w cenie $129.

Drugim jest Keystone 3, w cenie $99

✅Zaawansowane funkcje:

Kompatybilność ścieżki Ledger

Wsparcie dla kopii zapasowej Shamir (wspierane tylko przez Keystone i Trezor)

Wsparcie dla dodatkowych haseł

Multi-sig

Generowanie seed za pomocą rzutu kostką

Specyfikacja:
https://accountlabs.notion.site/Keystone-3-Pro-Introduction-193292a8f24a451b9ee819b690ebabba?pvs=4

kod HajsoHolicy upoważnia cię do zniżki


Portfele tego typu są jednymi z najbezpieczniejszych

Portfele sprzętowe powszechnie się uważa za jedne z najbezpieczniejszych sposobów przechowywania i zabezpieczania kryptowalut.

Dlaczego portfele sprzętowe są popularne i uważane za skuteczne narzędzia zabezpieczające?

Prywatne klucze offline

Portfele sprzętowe przechowują klucze prywatne offline, co oznacza, że nie mają stałego połączenia z internetem. To zapewnia większe bezpieczeństwo, ponieważ klucze prywatne nie są narażone na ataki sieciowe lub złośliwe oprogramowanie.

Izolacja od komputera

Portfele sprzętowe działają na zasadzie fizycznego urządzenia, które jest odseparowane od komputera. To oznacza, że nawet jeśli komputer jest zainfekowany wirusem, portfel sprzętowy jest chroniony przed potencjalnymi zagrożeniami.

Podpis transakcji offline

Portfele sprzętowe umożliwiają podpisanie transakcji offline, co oznacza, że klucz prywatny nigdy nie wychodzi z urządzenia. To dodatkowo wzmacnia bezpieczeństwo transakcji i chroni przed przechwyceniem klucza przez osoby trzecie.

Dodatkowe warstwy zabezpieczeń

Portfele sprzętowe często oferują dodatkowe warstwy zabezpieczeń, takie jak hasła, PIN-y, a nawet funkcje biometryczne, które chronią dostęp do portfela przed nieautoryzowanymi osobami.

Wsparcie dla różnych kryptowalut

Większość portfeli sprzętowych obsługuje wiele różnych kryptowalut, co czyni je wszechstronnym narzędziem dla osób posiadających różne rodzaje cyfrowych aktywów.


Czym jest KeyStone?

Keystone (dawniej Cobo Wallet) został założony w okresie szczytowego wzrostu Bitcoina w 2017 roku przez Discus Fish (CEO) i Changhao Jiang (CTO). Firma ma swoją siedzibę w Pekinie, a także biura w Szanghaju, Xianie i Seattle. Fish jest założycielem F2Pool, firmy zajmującej się kopaniem kryptowalut, a Jiang jest byłym inżynierem Facebooka.

Keystone dostarcza narzędzia niezbędne dla osób prywatnych i instytucji do przechowywania ich kryptowalut. Firma kładzie nacisk na długoterminowe podejście do bezpieczeństwa, niezawodności i wygody dla swoich klientów.

Oferuje rozwiązania dla wszystkich głównych rynków przechowywania, takie jak: Keystone companion app (interfejs do przeglądania środków, gdy urządzenie sprzętowe nie jest podłączone), Keystone Essential (portfel cold storage, który nie łączy się z urządzeniami z dostępem do internetu), Keystone Pro i Keystone Ultimate.

Główne różnice między trzema zestawami urządzeń Keystone dotyczą akcesoriów dołączonych do każdego z nich.

Obok bezpieczeństwa, misją Keystone jest bycie jednym miejscem do wszystkiego związanego z kryptowalutami poprzez obsługę różnych kryptowalut jak i tokenów oraz dostęp do zintegrowanego sklepu DApp.

Do dyspozycji mamy 2 wersje portfeli Keystone Pro oraz Keystone Essential

Link partnerski KeyStone + Kod Rabatowy HAJSOHOLICY da wam dodatkową zniżkę.
https://bit.ly/keystone_hajsoholicy


Zgarnij BONUS 50€ od LUNONext Block Expo w Warszawie!
z hasłem HAJSOHOLICY -20% Rabat


Ostatnie wpisy


Masz pytania?
Zapraszamy


Znajdź nas w Social media


Subskrybuj kanał Youtube


Dołącz na nasz Telegram

Dołącz do naszego Discorda

kliknij baner


Nota Prawna

Treść materiałów na kanale YouTube:  Marek Porwoł oraz artykułów, wszelkich tekstówprezentacjinagrań audio i video w domenie i subdomenachmarekporwol.pl mają wyłącznie charakter informacyjnoedukacyjnyNie stanowią „rekomendacji” i treści NIE są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).r

Treści te mają charakter informacyjno- edukacyjny i są wyrazem moich osobistych poglądów. Niemniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych.

Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych NIE daje GWARANCJI zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te NIE są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Ci ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Pamiętaj też, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy biznes online lub kryptowaluty NIE dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci NIE dam!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *