marek.ebiznes@gmail.com

GoldSaver – kupuj złoto małymi kroczkami

Zarabianie w Internecie

GoldSaver – kupuj złoto małymi kroczkami

Czym jest Goldenmark?

Moje odkrycie

Odkryłem niedawno firmę o nazwie Goldenmark, która wyróżnia się na tle innych firm sprzedających złoto.

Co mnie ujęło? Ich podejście do wartości trwałych i nieulotnych. W świecie pełnym chwilowych trendów, Goldenmark stawia na coś, co jest wieczne.

Moje spostrzeżenia na temat Goldsaver i Goldenmark

Ostatnio natknąłem się na interesujący sklep internetowy o nazwie Goldsaver. Co ciekawe, Goldsaver jest częścią tej samej grupy kapitałowej co Goldenmark, który jest jednym z czołowych dostawców metali szlachetnych w Polsce. W skrócie, kiedy dokonujesz wpłaty w Goldsaverze, faktycznie kupujesz fizyczne złoto za pośrednictwem spółki Goldsaver w Goldenmark. Tak więc, jeśli zdecydujesz się na zakup 1 uncji złota (31,1 g), możesz osobiście odebrać swoją sztabkę w jednym z salonów Goldenmark, które znajdują się w ponad 20 miastach w Polsce.Zaczynasz kupować złoto

Po aktywacji konta zaczynasz kupować online fizyczne złoto. Samodzielnie ustalasz kwotę (minimalna wpłata to zaledwie 50 zł) i częstotliwość zakupów. Możesz korzystać z wygodnych płatności elektronicznych (poprzez system Przelewy24, Blik, Apple Pay czy Google Pay) albo ustawić w banku zlecenie stałe i systematycznie oszczędzać bez konieczności pamiętania o regularnych zakupach złota.

Otrzymujesz fakturę Po każdym zakupie

Otrzymujesz fakturę potwierdzającą ilość kupionego złota, a aktualny stan posiadania fizycznego kruszcu i szczegółową historię zakupów widzisz na swoim koncie w panelu klienta.

Odbierasz sztabkę Gdy już kupisz 31,1 g złota, czyli 1 uncję, odbierzesz fizyczną sztabkę w jednym z salonów sieci Goldenmark. Firma może Ci ją również wysłać ubezpieczonym kurierem do domu lub do paczkomatu.

Wolisz monetę od sztabki? Za dodatkową, niewielką opłatą odbierzesz złoto w postaci jednouncjowej monety.

Zgromadzone złoto w każdej chwili możesz odsprzedać – zarówno przed kupieniem pełnej 1 uncji, jak i po.


Przykład zakupów 1

Mateusz zarejestrował się w sklepie Goldsaver, korzystając z kodu polecającego. Dzięki temu otrzymał bonus w wysokości 100 złotych.

Aby mógł wykorzystać ten bonus, musi zgromadzić co najmniej 1 uncję złota (31,1 grama), wliczając w to złoto zakupione za równowartość wszystkich jego bonusów. Pozwoli mu to na odbiór sztabki o wadze 1 uncji.

Przez następne miesiące Mateusz systematycznie kupował złoto. Gdy miał już 30 gramów, brakowało mu jedynie 1,1 grama do pełnej uncji. Chociaż miał bonus o wartości 100 zł, w danym dniu pozwoliłby on na zakup jedynie 0,35 grama złota. Dlatego Mateusz zdecydował się dokupić jeszcze 1 gram.

Po tym zakupie miał łącznie 31 gramów złota. W tym momencie sklep automatycznie wykorzystał jego bonus, dodając do jego konta kolejne 0,35 grama. W sumie Mateusz zgromadził 31,35 grama złota. Oznacza to, że może odebrać sztabkę o wadze 31,1 grama, a dodatkowo ma jeszcze 0,25 grama złota, które może przeznaczyć na kolejne zakupy lub sprzedać.


Przykład zakupów i polecania 2

Magda jest stałą klientką sklepu Goldsaver, gdzie do tej pory zakupiła 29 gramów złota.

Nie tylko kupuje w sklepie, ale również chętnie poleca go swoim bliskim i znajomym, korzystając z kodów polecających. Dzięki jej rekomendacjom, aż 30 osób zdecydowało się na rejestrację i zakup złota za co najmniej 200 złotych każda. W podziękowaniu za polecenie, sklep przyznał Magdzie 30 bonusów, z których każdy ma wartość 20 złotych.

W sumie Magda zgromadziła 29 gramów złota oraz bonusy o łącznej wartości 600 złotych.

Aby móc wykorzystać te bonusy, Magda musi zgromadzić co najmniej 1 uncję złota (31,1 grama), wliczając w to złoto zakupione za równowartość wszystkich jej bonusów.

Aktualnie brakuje jej 2,1 grama do pełnej uncji. W danym dniu wartość jej bonusów pozwala na zakup dokładnie 2,1 grama złota w sklepie Goldsaver. Dlatego bonusy są automatycznie przeliczane na złoto, dzięki czemu Magda ma teraz 31,1 grama złota na swoim koncie. Może więc odebrać swoją upragnioną sztabkę złota.


Podstawowa zasada: Bonusy zostają wykorzystane zawsze automatycznie – w momencie, w którym łączna ilość zakupionego złota, wraz ze złotem zakupionym za równowartość wszystkich zgromadzonych bonusów wyniesie co najmniej 1 uncję (31,1 grama), a więc pozwoli mu na odbiór sztabki złota o wadze 1 uncji.


Trochę więcej o Goldenmark

Goldenmark to nie tylko nazwa. To historia, tradycja i doświadczenie. Wywodząc się z tradycji menniczej Wrocławia, przez prawie 13 lat swojej działalności dostarczył Polakom imponującą ilość ponad pół miliona uncji fizycznego złota. To przekłada się na ponad 16,6 ton kruszcu! Ale ich oferta nie kończy się na metalach szlachetnych. Znajdziesz tam również diamenty, wydawnictwa artystyczne oraz dzieła sztuki.

Co mnie osobiście ujęło w Goldenmark, to ich innowacyjne podejście do biznesu. Byli pionierami w budowie stacjonarnych salonów sprzedaży, gdzie klienci mogą osobiście zobaczyć całą ofertę. Dzięki temu podejściu, mają obecność w ponad 20 największych miastach Polski. A dla tych, którzy wolą zakupy online, mają sklep internetowy z najnowocześniejszymi i najbezpieczniejszymi rozwiązaniami.

Goldenmark w liczbach

13 lat działalności na rynku
24 salony w największych Polskich miastach
500 tysięcy sprzedanych uncji fizycznego złota

Zaufanie i Bezpieczeństwo w Świecie Inwestycji w Dobra Lokacyjne

W świecie inwestycji, zaufanie to podstawa. Szczególnie gdy mówimy o dobrach lokacyjnych, które są jednym z najbardziej pożądanych aktywów przez inwestorów na całym świecie. Właśnie dlatego postanowiłem przyjrzeć się bliżej firmie Goldenmark, która zdobyła moje zaufanie w tej branży.

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Goldenmark nie zostawia niczego przypadkowi. Współpracując wyłącznie z renomowanymi dostawcami, takimi jak C-Hafner z Niemiec, United States Mint z USA czy Rand Refinery z RPA, zapewniają, że metale szlachetne w ich ofercie są najwyższej jakości. Co więcej, oferowane przez nich diamenty są certyfikowane przez globalne instytucje, co dodatkowo buduje zaufanie. Ale to nie wszystko. Goldenmark dba także o miłośników sztuki, budując ofertę w oparciu o trwałe relacje z uznanymi artystami.

Kolejnym elementem, który wzbudził moje zaufanie, jest fakt, że każda sztabka sprzedawana w Goldsaverze posiada własny certyfikat autentyczności. To nie tylko dowód na to, że inwestujesz w prawdziwe złoto, ale także gwarancja, że w razie potrzeby możesz sprzedać swoją fizyczną sztabkę złota z powrotem do Goldenmark.

Relacje między Goldsaver a Goldenmark

To, co mnie zaskoczyło, to bliska relacja między sklepem internetowym Goldsaver a Goldenmark. Okazuje się, że obie firmy należą do tej samej grupy kapitałowej. Kiedy inwestujesz w złoto za pośrednictwem Goldsavera, faktycznie dokonujesz zakupu fizycznego kruszcu od Goldenmark. Dzięki temu mechanizmowi, ilość złota w posiadaniu Goldsavera zawsze odpowiada (lub jest większa) ilości złota sprzedanego klientom.

A jeśli zastanawiasz się, jak odebrać swoje złoto, to jest kilka opcji. Możesz odwiedzić jeden z salonów Goldenmark w ponad 20 polskich miastach, skorzystać z automatu paczkowego lub zamówić kuriera. A jeśli kiedykolwiek zdecydujesz się sprzedać swoje złoto, Goldenmark jest gotowy, aby je od Ciebie odkupić.

Inwestycje z przemyśleniem

Zastanawiałem się, co oznacza dla mnie „wartość dla pokoleń”. I doszedłem do wniosku, że to coś więcej niż tylko materialny majątek. To stabilność, niezależność i wolność finansowa. Goldenmark zdaje się to rozumieć, oferując produkty takie jak złoto, srebro, diamenty czy nawet tradycyjnie wytwarzane książki. To nie tylko przedmioty o wartości materialnej, ale także o wartości emocjonalnej, które możemy przekazać kolejnym pokoleniom.

Inwestycje na przyszłość

To, co naprawdę zwróciło moją uwagę w ofercie Goldenmark, to ich podejście do klienta. Wsłuchują się w potrzeby inwestorów i dostosowują swoją ofertę, aby spełniała oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Ich eksperci nieustannie poszukują ponadczasowych, pięknych i unikalnych produktów, które stanowią solidny fundament dla przyszłych inwestycji.

Jeśli, tak jak ja, szukasz mądrego sposobu na lokowanie kapitału, warto zwrócić uwagę na Goldenmark. Ich podejście do inwestowania w wartości trwałe może być tym, czego potrzebujesz, aby zbudować kapitał spokojnego jutra.

Uwaga: Powyższy wpis ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi porady inwestycyjnej, ani rekomendacji w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Decyzje inwestycyjne powinny być podejmowane na podstawie indywidualnych potrzeb i ocen, po konsultacji z doradcą finansowym.


Ostatnie wpisy


Masz pytania?

Zapraszamy na Social media


Znajdź nas w Social media


Subskrybuj kanał Youtube


Dołącz na nasz Telegram

Dołącz do naszego Discorda

kliknij baner


Nota Prawna

Treść materiałów na kanale YouTube:  Marek Porwoł oraz artykułów, wszelkich tekstówprezentacjinagrań audio i video w domenie i subdomenachmarekporwol.pl mają wyłącznie charakter informacyjnoedukacyjnyNie stanowią „rekomendacji” i treści NIE są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).r

Treści te mają charakter informacyjno- edukacyjny i są wyrazem moich osobistych poglądów. Niemniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych.

Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych NIE daje GWARANCJI zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te NIE są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Ci ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Pamiętaj też, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy biznes online lub kryptowaluty NIE dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci NIE dam!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *