marek.ebiznes@gmail.com

FLOYX – Decentralizacja w Świecie Social Media

Zarabianie w Internecie

FLOYX – Decentralizacja w Świecie Social Media

W erze cyfrowej, w której żyjemy, media społecznościowe stały się nieodłącznym elementem naszej codzienności. Jednak tradycyjne, scentralizowane platformy mediów społecznościowych stoją przed wieloma wyzwaniami i problemami. Floyx, oparty na technologii blockchain, proponuje rozwiązania tych problemów, wprowadzając nową erę decentralizacji w mediach społecznościowych.

Wersja BETA

Beta wersja Floyx to kluczowy etap w rozwoju tej innowacyjnej platformy mediów społecznościowych. Dzięki tej wersji zespół Floyx mógł przetestować swoje rozwiązania w rzeczywistych warunkach, zbierając cenne informacje zwrotne od wczesnych użytkowników.

Aplikacja w wersji beta jest dostępna zarówno dla systemu iOS, jak i Android, co pozwala na szeroki dostęp i testowanie przez różnorodną grupę użytkowników. Co ważne, Floyx w wersji beta łączy w sobie cechy tradycyjnych mediów społecznościowych (web 2) z nowoczesnymi rozwiązaniami opartymi na technologii blockchain (web 3).

Jednym z kluczowych elementów beta wersji będzie możliwość publikowania treści w dwóch opcjach: publicznej i prywatnej. Daje to użytkownikom większą kontrolę nad tym, jak ich treści są udostępniane i kto ma do nich dostęp.

Dodatkowo Floyx w wersji beta wprowadza innowacyjne rozwiązania, takie jak DAO (Decentralized Autonomous Organization) dla zarządzania platformą oraz system mikropłatności, który pozwala na monetyzację treści i wynagradzanie aktywnych użytkowników.

Problemy Scentralizowanych Mediów Społecznościowych

Web 2.0 przyniósł nam gospodarkę platformową i media społecznościowe. Mimo ogromnej mocy, której doświadczyliśmy, widzimy również problemy związane ze scentralizowanymi mediami społecznościowymi:

 • Przechowywanie danych użytkowników
  Centralne bazy danych są podatne na ataki zewnętrzne, co stawia w niebezpieczeństwie prywatność i bezpieczeństwo użytkowników.
 • Monopolizacja informacji:
  Jedna korporacja decyduje o tym, jakie informacje są odpowiednie dla użytkowników, prowadząc do cenzury i ograniczenia wolności słowa.
 • Użytkownik jako produkt:
  W scentralizowanych mediach społecznościowych użytkownik staje się produktem, który jest sprzedawany reklamodawcom.

Rozwiązanie od Floyx

Floyx korzystając z technologii blockchain, proponuje nowe podejście do mediów społecznościowych, które stawia użytkownika na pierwszym miejscu.

 • Tożsamość i Bezpieczeństwo
  Floyx pozwala na decentralizację zarządzania tożsamością, eliminując potrzebę centralnego organu do weryfikacji tożsamości. Dzięki temu użytkownicy mają pełną kontrolę nad swoją tożsamością online.
 • Własność Danych
  W Floyx każdy użytkownik posiada swoje dane i decyduje, które z nich chce udostępnić w centralnej bazie danych Floyx. Dzięki temu użytkownicy mają pełną kontrolę nad tym, jakie informacje są dostępne publicznie.
 • Walka z Botami
  Floyx wprowadził system, który skutecznie zwalcza multi-konta i boty, bez konieczności weryfikacji tożsamości.
 • Decentralizacja
  Floyx eliminuje potrzebę pośredników w postaci dużych korporacji, które kontrolują dostęp do informacji. Dzięki technologii blockchain, Floyx pozwala na tworzenie społeczności opartych na zaufaniu i współpracy.
 • Edukacja
  Floyx będzie rozwijany równocześnie w technologiach web2 i web3, aby edukować użytkowników na temat różnic między scentralizowanymi a zdecentralizowanymi rozwiązaniami.
zgarnij 3 miesiące premium w REVOLUT

Korzyści z Decentralizacji w Floyx

 • Prywatność
  Użytkownicy mają pełną kontrolę nad swoimi danymi, co zapewnia większą prywatność i bezpieczeństwo.
 • Wolność Słowa
  Brak centralnej kontroli oznacza, że użytkownicy mają większą wolność w wyrażaniu swoich opinii i dzieleniu się informacjami.
 • Monetyzacja
  W erze cyfrowej, gdzie dane są nowym „złotem”, wiele tradycyjnych platform mediów społecznościowych zarabia miliardy na danych i treściach swoich użytkowników, nie dzieląc się z nimi zyskami. Floyx stanowi wyjątek od tej normy, dając użytkownikom kontrolę nad ich danymi i umożliwiając im zarabianie na własnych treściach. Użytkownicy, którzy tworzą wartościowe, angażujące i oryginalne treści, mogą oczekiwać, że zostaną za to wynagrodzeni. Może to być w formie „napiwków” od innych użytkowników, mikropłatności za dostęp do ekskluzywnych treści lub poprzez reklamy wyświetlane obok ich postów.
 • Możliwość dodawania postów
  Możliwość dodawania postów to kluczowa funkcja każdej platformy mediów społecznościowych. Umożliwia użytkownikom dzielenie się myślami, informacjami, zdjęciami, filmami oraz innymi treściami z szeroką publicznością lub wybraną grupą odbiorców.

  Dzięki temu, Floyx staje się miejscem wymiany wiedzy, doświadczeń i interakcji między użytkownikami. Dodawanie postów pozwala na budowanie społeczności wokół określonych tematów, promowanie własnej marki czy dzielenie się ważnymi wydarzeniami z życia.
 • Możliwość tworzenia artykułów
  Floyx oferuje funkcję, która wzbogaca doświadczenie użytkowników na platformach mediów społecznościowych i blogowych.

  Głębsza Ekspresja: Artykuły pozwalają użytkownikom na bardziej szczegółowe i rozbudowane przedstawienie swoich myśli, badań czy opinii w porównaniu do krótkich postów, czy tweetów.

  Profesjonalizm: Dla wielu ekspertów, blogerów czy firm, możliwość publikowania artykułów to sposób na budowanie autorytetu w danej dziedzinie oraz dzielenie się wiedzą z czytelnikami.

  Interakcja z Czytelnikami: Artykuły często skłaniają czytelników do zostawiania komentarzy, co prowadzi do dyskusji, wymiany myśli i poglądów na dany temat.

  Integracja Multimediów: W artykułach można łatwo włączyć zdjęcia, filmy, infografiki czy inne multimedia, co wzbogaca treść i czyni ją bardziej atrakcyjną dla czytelników.

  Długotrwała Wartość: W przeciwieństwie do efemerycznych postów w mediach społecznościowych, dobrze napisane artykuły mogą przyciągać konkretnych czytelników.

Nadchodzące Funkcje:

 • Marketplace
  Umożliwi handel kolekcjami NFT.
 • Profil Tradera
  Automatyczna weryfikacja opublikowanych informacji i generowanie realnej skuteczności tradera.

Fundamenty Floyx

Dao i mikropłatności

Historia Floyx – więcej o samej idei

Floyx to nowatorska platforma mediów społecznościowych, która łączy w sobie cechy tradycyjnych mediów (web2) z zaawansowanymi funkcjami technologii blockchain (web3). Umożliwia ona użytkownikom tworzenie i udostępnianie treści w sposób zdecentralizowany, zapewniając jednocześnie pełne prawo własności do publikowanego kontentu. Co więcej, Floyx integruje kryptowaluty i technologię blockchain, oferując unikalne funkcje, takie jak monetyzacja treści, staking tokenów czy rynek NFT.

Dzięki swojemu podejściu Floyx dąży do stworzenia bardziej transparentnego i bezpiecznego środowiska mediów społecznościowych.

Floyx został założony w 2018 roku z misją tworzenia zdecentralizowanych mediów społecznościowych, które byłyby odpowiedzią na współczesne wyzwania i problemy tradycyjnych platform. Od momentu swojego powstania, zespół Floyx skupiał się na ciągłym rozwoju i innowacji. W 2020 roku, dostrzegając potencjał technologii blockchain, postanowili połączyć swoją aplikację z kryptowalutami, wchodząc tym samym w trend web 3.

Dzięki temu Floyx nie tylko umożliwia użytkownikom logowanie się za pomocą tradycyjnego e-maila, ale także oferuje opcję logowania się za pomocą własnego portfela kryptowalutowego. To podejście gwarantuje większą prywatność i bezpieczeństwo dla użytkowników.

W ciągu kilku lat swojego istnienia, Floyx zgromadził ponad 100 000 zarejestrowanych użytkowników i kontynuuje ekspansję, wprowadzając nowe funkcje i rozwiązania, które odpowiadają na dynamicznie zmieniające się potrzeby społeczności internetowej.

Floyx jest odpowiedzią na rosnące zagrożenia związane z cenzurą i dezinformacją w tradycyjnych mediach społecznościowych. Z każdym dniem coraz więcej użytkowników korzysta z platformy, poszukując alternatywnych rozwiązań. Z innowacyjnymi funkcjami i zaawansowanymi technologiami, Floyx jest gotowy, aby zrewolucjonizować świat mediów społecznościowych.

Dlaczego Floyx jest inny?

Jednym z głównych atutów Floyx jest jego podejście do bezpieczeństwa i prywatności. W świecie, gdzie nawet twórcy takich kryptowalut jak Ethereum doświadczają problemów z zabezpieczeniem swoich kont, Floyx oferuje rozwiązanie. Użytkownicy mogą logować się za pomocą tradycyjnego e-maila lub swojego portfela kryptowalutowego.

Kluczowe cechy Floyx:

 • Innowacyjne rozwiązanie związane z nawiązaniem zdecentralizowanego połączenia.
 • Portfel do przechowywania tokenów, NFT i materiałów do publikacji.
 • System walki z multi-kontami i botami.
 • Własny blockchain, przeglądarka internetowa i mobilna.
 • Rozwój w technologiach web2 i web3.
 • Monetyzacja funkcji platformy.
 • Publiczne i prywatne publikacje.

Co warto wiedzieć o tokenie floyx?

Przesunięcie terminu i airdrop: W kwietniu tego roku Floyx uruchomił airdrop za pośrednictwem DAOMaker z planem wprowadzenia tokena na rynek w maju. Jednakże termin ten został przesunięty na październik

Decyzja o VC (Venture Capital): Mimo że Floyx początkowo rozważał finansowanie od funduszy i VCs, zespół postanowił zrezygnować z tej opcji. Powodem były proponowane warunki, które, choć korzystne finansowo, byłyby niekorzystne dla społeczności i inwestorów detalicznych.

Zmiany w tokenach: Ze względu na przesunięcie terminu wprowadzenia tokena na rynek, inwestorzy z rundy Seed i obecnej rundy Private otrzymają nowy przydział tokenów. Nastąpiło również zwiększenie całkowitej podaży z 45 miliardów do 50 miliardów tokenów, a ceny tokenów dla obu rund zostały zmniejszone.

Zdecentralizowana kontrola: W odpowiedzi na rosnące zagrożenia w świecie kryptowalut, Floyx zdecydował się na bardziej zdecentralizowaną kontrolę nad tokenem. Decyzje dotyczące tokena będą teraz podejmowane przez pięć różnych portfeli, a nie tylko przez jednego właściciela.

Ograniczona dostępność: Obecnie 80% rundy finansowania jest już zamknięte. Osoby zainteresowane uczestnictwem w projekcie powinny wiedzieć, że dostępne są dodatkowe bonusy dla obecnych uczestników.

Konkretne terminy dotyczące tokena

Obecna runda finansowania jeszcze trwa. We wrześniu zostanie uruchomiony launchpad z rundą publiczną tokena, a w kolejnych miesiącach przewidziany jest listing tokena na CEX.

Token utility

Tokenomia

Kluczowe informacje:

Strategia Listingu
Floyx, wraz z doradcami, opracował strategię listingu, która zakłada wprowadzenie tokena na CEX i DEX w październiku, a następnie stopniowe rozszerzanie listingu o kolejne giełdy w zależności od sentymentu rynkowego. Z moich informacji wynika, że kilka giełd jest już gotowych na listing, wszystkie z nich znajdują się w top20. Konkretne nazwy giełd zostaną ujawnione w ciągu najbliższych tygodni.

Wsparcie i Współpraca
Floyx współpracuje z KaironLabs, jednym z czołowych animatorów rynku, który będzie odpowiedzialny za budowanie wartości tokena. Firma ta jest również jednym z doradców Floyx. Dodatkowo, Floyx współpracuje z firmami takimi jak BoringCrew, które będą wspierać projekty oparte na blockchainie Floyx.

Airdrop
Dla tych, którzy czekali na informacje o airdropie, Floyx opublikował listę prawie 5000 portfeli zakwalifikowanych w ramach głosowania w DAOMaker. Dodatkowo zostały uruchomione dwie dodatkowe opcje zdobywania tokenów poprzez zadania na Zealy i Floyx Bot na Telegramie. Po zakończeniu tych opcji, Floyx podsumuje wszystkie portfele i przydzieli odpowiednią alokację tokenów.

Czy warto posiadać token Floyx?

To zależy…. Moim prywatnym zdaniem patrząc na użyteczność tokena w przyszłości to tak.

Ja zamierzam uczestniczyć w rozwoju tej platformy, wynagradzać twórców jak i sam być wynagradzany za swoją twórczość.

Sama decyzja o posiadaniu tokena Floyx zależy od indywidualnych celów i przemyśleń. Osobiście, patrząc na potencjalną użyteczność tego tokena w przyszłości, widzę wiele korzyści, jednak jak będzie, pokaże nam czas oraz rynek.

Staking:
Token jest dla miłośników stakingu, którym ja jestem, lubię stakingi i korzyści z nich płynące, stakuje różne tokeny w różnych miejscach. Posiadanie tokenów Floyx może otworzyć użytkownikom dodatkowe możliwości zarabiania, takie jak staking, które może przynieść im dodatkowe korzyści w postaci nagród lub wyższych stawek za reklamy.

Spekulacja:
Można też wykorzystać aspekt spekulacyjny na cenie tokena, czyli liczyć na jej wzrost, aczkolwiek tutaj nigdy nie wiadomo jak będzie.

Osobiście zauważam potencjał Floyx i wierzę w jego misję.

Zachęcam wszystkich do obserwowania mojego kanału na Floyx, gdzie będę udostępniał różne treści.

Jak zakupić tokeny w obecnej rundzie ?

Pamiętaj!

To nie jest żadna rekomendacja czy porada i tak tez powinien być traktowany ten artykuł to że Ja sobie takie tokeny zakupie, nie znaczy że ty musisz to robić

Ja podejmuje moje decyzje oparte o mój RESEARCH!

Wszystko, co zamierzasz zrobić powinno być poparte Twoim prywatnym rozpoznaniem tematu

Przechodzimy w Token Panel ,łączymy swój portfel, na który chcemy zakupić tokeny, zmieniamy sieć na Polygone i dokonujemy zakupu za USDC, USDT lub Matic ,tutaj wybieramy suwakiem

Jak odbiera się czyli „claimuje” zakupione tokeny?

Także w token panelu niżej mamy opcję CLAIM

Co daje nam NFT Floyx i jak go zdobyć?

Sam NFT da nam możliwość zwiększenia APR w stakingu dokładnie tak samo jak jest to wykorzystywane w innego typu miejscach. Będą też inne dodatkowe funkcjonalności tego NFT.

NFT otrzymuje każdy, kto w sumie wydał 500$ (w obecnej rundzie). Może to być kilka transakcji w sumie na 500$ (lub więcej).

Będzie przydział po adresach portfeli i do odebrania gdy zostanie uruchomiony marketplace.

Fazy rozwoju aplikacji

Roadmap

informacje o projekcie Floyx znajdziesz też tutaj:

Linktree https://linktr.ee/Floyx


Next Block Expo w Warszawie!
z hasłem HAJSOHOLICY -10% Rabat


Ostatnie wpisy


Masz pytania?
Zapraszamy


Znajdź nas w Social media


Subskrybuj kanał Youtube


Dołącz na nasz Telegram

Dołącz do naszego Discorda

kliknij baner


Nota Prawna

Treść materiałów na kanale YouTube:  Marek Porwoł oraz artykułów, wszelkich tekstówprezentacjinagrań audio i video w domenie i subdomenachmarekporwol.pl mają wyłącznie charakter informacyjnoedukacyjnyNie stanowią „rekomendacji” i treści NIE są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).r

Treści te mają charakter informacyjno- edukacyjny i są wyrazem moich osobistych poglądów. Niemniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych.

Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych NIE daje GWARANCJI zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te NIE są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Ci ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Pamiętaj też, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy biznes online lub kryptowaluty NIE dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci NIE dam

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *