marek.ebiznes@gmail.com

Orlen w portfelu – zostań akcjonariuszem korzystaj ze zniżek

Zarabianie w Internecie

Orlen w portfelu – zostań akcjonariuszem korzystaj ze zniżek

Inwestycje na giełdzie zawsze wiążą się z pewnym ryzykiem, ale co jeśli powiedziałbym Ci, że istnieje sposób, by nie tylko zyskać na wartości akcji, ale także czerpać korzyści z codziennych zakupów? Orlen, jedno z największych i najbardziej rozpoznawalnych przedsiębiorstw w Polsce, oferuje swoim akcjonariuszom nie tylko udział w zyskach, ale także szereg dodatkowych korzyści. Zastanawiasz się, jak to możliwe? Zapraszam do lektury!

Nie wszystkie domy maklerskie zapisane są do tej akcji, dlatego warto się upewnić czy twój dom wspiera tę akcję, poniżej znajdziesz banki, kórych konta maklerskie uczestniczą w akcji „Orlen w Portfelu”

Santander

Santander Bank – dodatkowo za założenie konta bonus

Mbank

Mbank – promocja na nowy rachunek

Alior

Alior Bank

Dlaczego warto zostać akcjonariuszem Orlen?

Zostać akcjonariuszem Orlen to nie tylko inwestycja w jedno z największych przedsiębiorstw w Polsce, ale także szereg korzyści płynących z uczestnictwa w programie „Orlen w Portfelu”.

1. Akcje i korzyści dla akcjonariuszy:

  • Współwłaścicielstwo: Posiadając akcje Orlen, stajesz się współwłaścicielem firmy, co oznacza, że masz udział w jej zyskach.
  • Dywidenda: Jako akcjonariusz masz prawo do dywidendy, czyli części zysku firmy przeznaczonej dla jej właścicieli.
  • Karta Programu: Dla tych, którzy posiadają co najmniej 50 akcji Orlen w jednym z domów maklerskich współpracujących z programem, dostępna jest specjalna karta, która uprawnia do korzystania z rabatów na stacjach Orlen.

2. Rabaty dla uczestników programu:

  • Paliwa EFECTA i LPG: 10 gr rabatu za każdy litr.
  • Paliwa VERVA: 15 gr rabatu za każdy litr.
  • Zakupy na stacjach: 10% rabatu na produkty z oferty pozapaliwowej (z wyjątkiem alkoholu, papierosów i doładowań kart telefonicznych).
  • Członkostwo w Stowarzyszeniu Inwestorów Indywidualnych (SII): Rabaty na członkostwo w SII, które wynoszą 100% dla poziomu podstawowego i 50% dla poziomu rozszerzonego.

Infografika

Agenda *

Domy maklerskie w bankach, które współpracują z programem „Orlen w kieszeni”

Santander

Santander Bank – dodatkowo za założenie konta bonus

Mbank

Mbank – promocja na nowy rachunek

Alior

Alior Bank

Podsumowanie:

Bycie akcjonariuszem Orlen to nie tylko inwestycja, ale także szereg korzyści związanych z uczestnictwem w programie „Orlen w Portfelu”. Dzięki rabatom i specjalnym ofertom, akcjonariusze mogą oszczędzać na paliwie nawet 540 zł rocznie. Jeśli jesteś zainteresowany inwestowaniem w Orlen i chcesz skorzystać z tych korzyści, warto rozważyć zakup akcji i dołączenie do programu.

Źródło: https://www.orlenwportfelu.pl/zyskaj-rabaty/

Wpis ten ma jedynie charakter informacyjny, by pokazać, że jest taka akcja jak Orlen w portfelu

Pamiętaj, że inwestowanie w akcje wiąże się z ryzykiem. Ceny akcji zmieniają się i są podatne na różnego rodzaju wydarzenia, takie jak ogłoszenia finansowe, zmiany w polityce gospodarczej, czy globalne kryzysy. Nigdy nie inwestuj więcej, niż jesteś gotów stracić i zawsze dokładnie analizuj ryzyko przed podjęciem decyzji inwestycyjnej. Autor bloga nie ponosi odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych na tej stronie.

Cena akcji PKNORLEN na dzień 27.09.2023

TradingView sledzenie kursu – https://pl.tradingview.com/chart/?symbol=GPW%3APKN

Ostatnie wpisy

Masz pytania?
Zapraszamy


Znajdź nas w Social media


Subskrybuj kanał Youtube


Dołącz na nasz Telegram

Dołącz do naszego Discorda

kliknij baner


Nota Prawna

Treść materiałów na kanale YouTube:  Marek Porwoł oraz artykułów, wszelkich tekstówprezentacjinagrań audio i video w domenie i subdomenachmarekporwol.pl mają wyłącznie charakter informacyjnoedukacyjnyNie stanowią „rekomendacji” i treści NIE są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).r

Treści te mają charakter informacyjno- edukacyjny i są wyrazem moich osobistych poglądów. Niemniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych.

Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych NIE daje GWARANCJI zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te NIE są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Ci ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Pamiętaj też, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy biznes online lub kryptowaluty NIE dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci NIE dam!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *