marek.ebiznes@gmail.com

Ciekawe czy wytrwają ….

Zarabianie w Internecie

Ciekawe czy wytrwają ….

Po dzisiejszym dniu mamy 25 nowych HajsoHolików, przyszli na próbę. Ciekawe czy wytrwają….

Wiele osób, mówi, po co zapisywać się gdzieś do grupy gdzie jest składka….

Przecież można szukać i kupić samemu tokeny za darmo!

Wiedza, jest ogólnodostępna

I wiecie co macie racje, ale ….

Dlaczego w takim razie Ja zarabiam systematycznie co hosse, a ty nie?

Dlaczego Ja zarabiam w bessie, a ty nie?

Dlaczego ty popełniasz te same błędy co cykl na BTC od 2017 roku, a Ja nie?

Dlaczego, ludzie którzy ramię w ramię robią zemną mają wyniki, a Twoi znajomi nie?

Rozumiem, że wybór inwestowania w konkretne kryptowaluty wydaje Ci się prostą decyzją. Jednak bycie częścią mojej grupy to coś więcej niż losowe zakupy krypto.

Każdy z nas zawsze gdzieś lubił przynależeć, przynajmniej Ja tak miałem, nie jestem typem samotnika, zawsze buduję…

Buduję środowisko w okół, takie środowisko jakiego ja chce, które pomaga mi oraz pomaga innym, taką mam misję z tym się dobrze czuję i wychodzi mi to znakomicie!

W grupie skupiamy się na edukacji, dzielimy się strategiami i analizami, które pozwalają na przemyślane i świadome decyzje – moje oraz osób które mogą się uczyć od nas, obserwować jak coś działa, jak czegoś nie robić, a jak coś można zrobić dobrze.

Nie tylko sam zakup, kryptowalut, whisky, lego czy innych assetów. Dzielimy się wiedzą, abyś też potrafił zrozumieć cały rynek, co pomaga w podejmowaniu trafnych decyzji wspieranych wiedzą i doświadczeniem.

Dodatkowo, nasza grupa to środowisko, gdzie otrzymasz nie tylko wsparcie od doświadczonych inwestorów, ale także dostęp do różnorodnych możliwości dywersyfikacji portfela.

Wspólnie analizujemy wiele rzeczy jak i różne opcje inwestycyjne, dzięki czemu każdy członek może lepiej zrozumieć rynek i skuteczniej zarządzać swoim portfelem.

Ale, skąd ty to mogłeś wiedzieć … 😘 rozumiem, że twój mental nie pozwala na ogarnięcie tego, że można komuś pomóc przejść przez besse jak i hosse ramie w ramię z tobą i ludźmi, pewnie nie masz sam na tyle empatii w sobie by pomagać innym tak jak ja to robie od lat.

Nie zrozumiesz też tego, że wiedza za darmo nie działa, także nikt nie broni Tobie działania samemu, ale nie zaniżaj innych i nie zabieraj innym możliwości działania w grupie, bo w niej działa się mądrzej i efektywniej, co w wielu przypadkach ochroniło przed głupimi decyzjami.

Może kiedyś dorośniesz aby to zrozumieć 🙂

Pozdrawiam

Zgarnij BONUS 50€ od LUNO

Dołącz do naszego Discorda


Ostatnie wpisy


Masz pytania?
Zapraszamy


Znajdź nas w Social media


Subskrybuj kanał Youtube


Dołącz na nasz Telegram


Nota Prawna

Treść materiałów na kanale YouTube:  Marek Porwoł oraz artykułów, wszelkich tekstówprezentacjinagrań audio i video w domenie i subdomenachmarekporwol.pl mają wyłącznie charakter informacyjnoedukacyjnyNie stanowią „rekomendacji” i treści NIE są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).r

Treści te mają charakter informacyjno- edukacyjny i są wyrazem moich osobistych poglądów. Niemniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych.

Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych NIE daje GWARANCJI zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te NIE są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Ci ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Pamiętaj też, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy biznes online lub kryptowaluty NIE dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci NIE dam!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *