marek.ebiznes@gmail.com

MetaMask – Jak zresetować hasło

Zarabianie w Internecie

MetaMask – Jak zresetować hasło

Jak zresetować hasło w MetaMask?

Jak wyżej w pytaniu chodzi tutaj o resetowanie hasła, w naszym metamask nie da się go zmienić, można je jedynie zresetować za pomocą frazy SEED

Aby zresetować hasło do portfela MetaMask, musisz przestrzegać określonej procedury, która w dużym stopniu opiera się na twojej frazie seed która została zapisana na początku tworzenia portfela są to (12-24 słowa)

Zadbaj o bezpieczeństwo z Pocket Universe – https://join.pocketuniverse.app/ref/LR8O

Krok po kroku przewodnik, który pomoże Ci w tym procesie. Upewnij się, że masz przy sobie swoją frazę odnawiającą przed rozpoczęciem, ponieważ utrata dostępu do niej lub nieposiadanie jej może skutkować trwałym zablokowaniem dostępu do twojego portfela.

  1. Jeśli twój portfel jest obecnie odblokowany, proszę go zablokować, klikając na ikonę konta w prawym górnym rogu, aby otworzyć menu rozwijane, i wybierz „Zablokuj” (Lock) w menu rozwijanym konta.
  2. Gdy znajdziesz się na widoku odblokowania, kliknij „Zapomniałem hasła” (Forgot password).
  3. Wprowadź swoją 12-słowną Frazę Odnawiającą w polach tekstowych. Upewnij się, że wprowadzasz każde słowo we właściwej kolejności, wszystkie małymi literami.
  4. Wprowadź swoje nowe hasło.
  5. Wpisz ponownie swoje hasło, aby potwierdzić, że zostało poprawnie wpisane.
  6. Kliknij „przywróć” (restore).

Czy obsługa MetaMask może zresetować moje hasło?

MetaMask nie jest rozwiązaniem opartym na chmurze i nigdy nie ma dostępu do Twojej Tajnej Frazy Odnawiającej. Przechowywana jest lokalnie na Twoim urządzeniu (po stronie klienta) i jest pokazywana tylko Tobie.

Jak zmienić hasło w aplikacji mobilnej?

Jeśli twój portfel jest obecnie odblokowany, musisz go zablokować, aby uzyskać dostęp do przycisku resetowania hasła. Aby to zrobić, przejdź do ustawień i wybierz na dole opcję „Zablokuj” (Lock).

Gdy znajdziesz się na widoku odblokowania, kliknij „Zresetuj portfel” (Reset Wallet).

Zobaczysz wiadomość: „Czy na pewno chcesz wymazać swój portfel”, kliknij „Rozumiem, kontynuuj” (I understand, continue). Wpisz „delete my wallet” (usuń mój portfel). Gdy potwierdzisz, wrócisz do ekranu konfiguracji, gdzie możesz wybrać „Importuj używając Tajnej Frazy Odnawiającej” (Import using Secret Recovery Phrase).


Ostatnie wpisy

Masz pytania?
Zapraszamy


Znajdź nas w Social media


Dołącz na nasz Telegram

Dołącz do naszego Discorda

O co chodzi w naszym forum HsH PRO

Zaproszenie do Forum

Nota Prawna

Treść materiałów na kanale YouTube:  Marek Porwoł oraz artykułów, wszelkich tekstówprezentacjinagrań audio i video w domenie i subdomenachmarekporwol.pl mają wyłącznie charakter informacyjnoedukacyjnyNie stanowią „rekomendacji” i treści NIE są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).r

Treści te mają charakter informacyjno- edukacyjny i są wyrazem moich osobistych poglądów. Niemniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych.

Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych NIE daje GWARANCJI zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te NIE są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Ci ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Pamiętaj też, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy biznes online lub kryptowaluty NIE dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci NIE dam!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *