marek.ebiznes@gmail.com

GameSwift – Twoja bramka do świata gier WEB3

Zarabianie w Internecie

GameSwift – Twoja bramka do świata gier WEB3

GameSwift co to ?

GameSwift stanowi innowacyjną platformę dedykowaną dla gier web3, ułatwiającą dostęp do nich poprzez jedno kliknięcie i bez potrzeby znajomości technologii blockchain. GameSwift, ewoluując z StarTerra, przechodzi rebranding i rusza z podbojem swiata gamingu web3 na blockchain Arbitrum oraz swoim nowym tokenem GSWIFT

Reflink do platformy

 https://platform.gameswift.io/sign-up?ref=6d0ef1d4-f5b8-49f4-94fe-2e097c2468fb  

Modułowa Architektura
Dzięki oddzielnym łańcuchom dla danych, konsensusu, rozliczeń i wykonania, GameSwift osiąga nieporównywalną wydajność.

Skalowalność
Platforma jest zdolna do skalowania do poziomów nieosiągalnych dla tradycyjnych blockchainów, poprawiając skalowalność nawet 10 000 razy.

Zabezpieczenia dzięki zkEVM Rollups
Każda gra na platformie jest chroniona przez zabezpieczenia sieci głównej GameSwift, co pozwala twórcom skupić się na rozwoju, nie martwiąc się o bezpieczeństwo.

Funkcje GameSwift

GameSwift Chain
Pierwszorzędna sieć blockchain PoS z modułową infrastrukturą i obsługą zkEVM rollup, zapewniająca efektywne skalowanie i interoperacyjność między różnymi sieciami.

GameSwift ID
Uproszczony i bezpieczny proces logowania, umożliwiający dostęp do gier i DAppów za pomocą jednej tożsamości.

GameSwift SDK
Zestaw narzędzi dla deweloperów, ułatwiający szybkie i bezpieczne tworzenie DAppów bez głębokiej wiedzy programistycznej.

GameSwift Analytics
Narzędzie analityczne dostarczające cenne informacje zarówno dla graczy, jak i deweloperów, umożliwiające optymalizację produktów i wzmocnienie zespołów gamingowych.

Dlaczego GameSwift?

W erze, gdzie Web3 zyskuje na popularności, GameSwift wyróżnia się solidnymi partnerstwami, zaawansowaną technologią i zrównoważoną ekonomią tokenów, oferując atrakcyjne możliwości dla inwestorów i entuzjastów gier. Rozwiązując problemy związane z wysokimi opłatami, wolnymi transakcjami i skomplikowanymi procesami blockchain, GameSwift otwiera drzwi do nowych możliwości w branży gamingowej, zachęcając do aktywnego uczestnictwa i inwestycji w przyszłość gier.

Platforma

Dzięki GameSwift, zarówno tradycyjni gracze jak i entuzjaści gier web3 mogą cieszyć się grami bez bezpośredniego kontaktu z technologią blockchain, co jest krokiem w kierunku ułatwienia onboardingu projektów gamingowych na blockchain, włączając innowacje DeFi i NFT.

Misją jest to, aby zapewnienić graczom płynnego doświadczenia w grach przy jednoczesnej pełnej własności aktywów w grze. 

Umożliwienie graczom łatwego dostępu do gier web3 jednym kliknięciem.

Eliminacja potrzeby znajomości technologii blockchain dla graczy.

Zapewnienie czystego doświadczenia w grach przy pełnej własności aktywów w grze.

Połączenie różnych łańcuchów i metawersów bez konieczności korzystania z mostów, kluczy prywatnych, opłat za gaz i zewnętrznych portfeli.

Idealne rozwiązanie dla deweloperów gier i studiów chcących skalować swoje projekty blockchain dla głównego nurtu użytkowników.

Więcej informacji

GitBook https://litepaper.gameswift.io/challenges-and-opportunities/what-is-the-mission-of-gameswift

Litepaper PDF https://cdn.gameswift.io/gameswift/documents/gameswift/GameSwift%20-%20Litepaper.pdf

Airdropy dla aktywnej społeczności

Token GSWIFT

GSWIFT, natywny token GameSwift, odgrywa kluczową rolę w ekosystemie, umożliwiając staking, walidację transakcji, zarządzanie społecznością i opłaty transakcyjne. Jako token omnichain, GSWIFT ułatwia transfer między różnymi łańcuchami, oferując jednocześnie atrakcyjne nagrody dla uczestników ekosystemu.

Jako iż ja znam projekt jeszcze z czasów terra, czyli STT otrzymałem token GameSwift jako Airdrop, jak i kupiłem tanio na listingu SpartaDex Launchpad i wrzuciłem w staking

To nie jest ŻADNA rekomendacja zakupowa, a chciałbym was bardziej zainteresować możliwościami, jakie daje nam sama platforma

Moje zakupy na IDO

Nagrody za Staking oraz lockup 

Cena na dziś 16.02.2024

To nie jest ŻADNA rekomendacja zakupowa, a chciałbym was bardziej zainteresować możliwościami, jakie daje nam sama platforma

Nota Prawna

Treści mają wyłącznie charakter informacyjno–edukacyjny. Nie stanowią „rekomendacji” i treści NIE są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).r Są wyrazem moich osobistych poglądów. Niemniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych.


Ostatnie wpisy

Masz pytania?
Zapraszamy


Znajdź nas w Social media


Dołącz na nasz Telegram

Dołącz do naszego Discorda

kliknij baner


Nota Prawna

Treść materiałów na kanale YouTube:  Marek Porwoł oraz artykułów, wszelkich tekstówprezentacjinagrań audio i video w domenie i subdomenachmarekporwol.pl mają wyłącznie charakter informacyjnoedukacyjnyNie stanowią „rekomendacji” i treści NIE są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).r

Treści te mają charakter informacyjno- edukacyjny i są wyrazem moich osobistych poglądów. Niemniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych.

Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych NIE daje GWARANCJI zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te NIE są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Ci ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Pamiętaj też, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy biznes online lub kryptowaluty NIE dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci NIE dam!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *