marek.ebiznes@gmail.com

Airdrop – Starknet

Zarabianie w Internecie

Airdrop – Starknet

Airdrop Starknet

Chyba jeden z najbardziej wyczekiwanych airdropow w ostatnim czasie i mnóstwo nie zadowolonych ludzi z uwagi na nie spełnienie podstawowego warunku kwalifikacji na airdrop.

Czyli posiadania 0.005 ETH w dniu snapszotu czyli migawki sieci, na podstawie której przyznawany jest airdrop

Tu sprawdzamy czy otrzymamy airdrop od starknet

Film – moja rozkmina

Braavos Blog

https://braavos.app/blog/

Raffle https://1-million-strk-raffle.braavos.app/

Argent Blog

https://www.argent.xyz/blog/

Warunki

Używanie starknet przez minimum 3 msc, zrobienie 6+ transakcji oraz volumenu na min 100$ jak i posiadanie 0.005 ETH na portfelu

  1. Użytkownicy Starknet: Osoby, które przeprowadziły ponad pięć transakcji na Starknet, pozostały aktywne przez co najmniej trzy miesiące, zaangażowały się w transakcje o łącznej wartości 100 dolarów lub więcej, i miały co najmniej 0,005 ETH na swoim koncie do 15 listopada 2023 r.
  2. Wczesni członkowie społeczności Starknet: Określenie to dotyczy osób zaangażowanych w rozwój i wspieranie sieci Starknet na wczesnym etapie.
  3. Deweloperzy Starknet: Programiści pracujący nad rozwojem sieci Starknet.
  4. Użytkownicy StarkEx, takich jak użytkownicy dydx, Immutable, Sorare i rhino.fi, którzy przeprowadzili co najmniej osiem transakcji przed 1 czerwca 2022 r.
  5. Stakerzy Ethereum: Osoby, które zaangażowały ETH w model proof-of-stake (PoS) Ethereum aż do połączenia (Merge), które miało miejsce 15 września 2022 r. Włącza to zarówno indywidualnych stakerów, osoby korzystające z mechanizmów stakingu płynnego lub scentralizowanych giełd, jak i tych, którzy nie korzystali z mechanizmu stakingu płynnego ani z giełdy scentralizowanej, ale nie są uznawani za stakerów indywidualnych według Rated Network.
  6. Deweloperzy Open-Source: Osoby, które zatwierdziły przynajmniej trzy commitów przed 15 listopada 2023 r., z co najmniej jednym commitem między 1 stycznia 2018 r. a 15 listopada 2023 r., do jednego z 5,000 najwyżej ocenianych projektów na GitHub (klasyfikowanych według gwiazdek GitHub).

Rozpoczęcie możliwości odbioru  nastąpi 20 lutego 2024 roku o godzinie 12:00 (UTC) i będzie możliwe do zgłoszenia do 20 czerwca 2024 roku.
Aby móc zgłosić roszczenie do tokenów STRK, potrzebny będzie portfel Starknet, taki jak portfel Argent lub Braavos.

https://medium.com/@StarknetFoundation/introducing-the-starknet-provisions-program-05d03ce13970

Wnioski

To co nauczyliśmy się z Airdropu Starknet jak i Arbitrum.

Aktywność porównanie z innymi airdropami


Ostatnie wpisy

Masz pytania?
Zapraszamy


Znajdź nas w Social media


Dołącz na nasz Telegram

Dołącz do naszego Discorda

kliknij baner


Nota Prawna

Treść materiałów na kanale YouTube:  Marek Porwoł oraz artykułów, wszelkich tekstówprezentacjinagrań audio i video w domenie i subdomenachmarekporwol.pl mają wyłącznie charakter informacyjnoedukacyjnyNie stanowią „rekomendacji” i treści NIE są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).r

Treści te mają charakter informacyjno- edukacyjny i są wyrazem moich osobistych poglądów. Niemniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych.

Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych NIE daje GWARANCJI zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te NIE są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Ci ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Pamiętaj też, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy biznes online lub kryptowaluty NIE dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci NIE dam!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *