marek.ebiznes@gmail.com

Rozpocznij swoją podróż z Aggregation Parade w zkLink Nova

Zarabianie w Internecie

Rozpocznij swoją podróż z Aggregation Parade w zkLink Nova

4 marca 2024 roku świat blockchain wkroczył w nową erę dzięki startowi Aggregation Parade innowacyjnej kampanii stworzonej przez zkLink Nova, pionierską sieć Aggregated Layer 3 Rollup zkEVM.

Mamy ograniczony czas tj, 7 dni od daty rozpoczęcia, czyli do końca dnia 20.03.2024, aby złapać możliwość wymintownia NFT za zdeponowanie min 0.1 ETH, po czym stawka wzrasta do 0,25

Ta kampania ma na celu nie tylko nagradzanie wczesnych uczestników ekosystemu, ale również promowanie współpracy i wzajemnego wsparcia wśród użytkowników, otwierając przed nimi nowe możliwości.

Celem tej kampanii jest nie tylko nagradzanie wczesnych uczestników ekosystemu zkLink Nova, ale także promowanie współpracy i wzajemnego wsparcia wśród użytkowników.

Przejdź do strony kampanii i zacznij swoją podróż

Kod umożliwiający wymintowanie NFT: F922AF (pamiętaj, aby sprawdzić aktualność kodu)

Jeśli kod nie działa, poszukaj kodu tutaj na X, możesz też podzielić się tam Twoim kodem

Jak to Działa

Uczestnictwo w Aggregation Parade otwiera przed tobą szereg możliwości do zdobycia nagród w formie Nova Points (NP) oraz specjalnych tokenów SBT. Kluczem do sukcesu jest wpłacanie aktywów takich jak ETH, mEth, i pufETH do ekosystemu zkLink Nova – ja osobiście zdeponowałem 0.3 ETH z sieci Arbitrum.

Jak zdobyć Nova NFT?

Po przesłaniu min 0.1ETH przez BRIDGE (w pierwszych 7 dniach) lub 0.25 ETH (po 7 dniach) do zkLink Nova, otrzymasz jedno z czterech Nova SBT. Po zdobyciu SBT, możesz ulepszyć go do ERC-721 NFT, zbierając po jednym z czterech różnych typów trademark NFT przez nasz program poleceń.

Posiadanie Assetów na NOVA

Posiadanie jakichkolwiek wspieranych aktywów na Nova pozwala na akumulowanie Nova points co 8 godzin do końcowej daty obliczenia Nova Points.

Wpłać i Zdobądź Nagrody

Wpłać aktywa i odbieraj nagrody w formie Nova Points (NP) oraz SBT. Proces ten jest nie tylko prosty, ale także oferuje dodatkowe korzyści za każdym razem, gdy zaprosisz znajomych, aby dołączyli do kampanii i ewoluowali twoje SBT w zbywalne NFT. To nie tylko zwiększa twoje NP, ale również umożliwia ci zdobycie wyjątkowych nagród.

Mechanika Kampanii i Zasady Fazy 1

Kampania Aggregation Parade składa się z trzech głównych elementów: Bridging, Staking i programu poleceń NFT. Oto co musisz wiedzieć, aby zmaksymalizować swoje szanse na zysk:

Bridging

Aby zdobyć Nova Points, wpłać minimalną ilość ETH przez oficjalną stronę kampanii lub most kanoniczny. To pierwszy krok do aktywnego uczestnictwa w ekosystemie.

Program Poleceń Nova Lynks NFT

Kiedy już dołączysz do Nova, możesz wybić jedno z czterech Nova SBT. Zapraszając trzech znajomych, uzyskasz możliwość zdobycia unikalnego trademark NFT, co jest kolejnym krokiem do zwiększenia twoich nagród.

Staking

Możliwość wpłaty różnorodnych tokenów, jak ETH, wBTC, USDC, pozwala na akumulację Nova Points w oparciu o wartość staked assets, co jest kluczowe dla zdobywania wyższych nagród.

Zakończenie sezonu 

Na koniec sezonu wszystkie zdobyte Nova Points będą mogły być zamienione na $ZKL, dodatkowo wzmacniając wartość uczestnictwa w ekosystemie zkLink Nova. Co więcej, planowane są kolejne sezony Aggregation Parade, mające na celu dalszy rozwój i zaangażowanie użytkowników.

Harmonogram

  • Faza 1: Aggregation phase 3/2024 – Wpłata wszystkich akceptowalnych tokenów na NOVA w celu zarobienia Nova points
  • Faza 2: Claiming Phase 4/2024 – Udziałowcy Nova Lynks dzielą się 10,000,000 $ZKL, obliczenie Nova Points
  • Faza 3: Releasing phase 4/2024 – Nova Points będą wydane w formie $ZKL
  • Faza 4: Reunification Phase 5/2024 – Więcej szczegółów zostanie ujawnionych po halvingu bitcoina

https://app.zklink.io/about

O zkLink Nova

zkLink Nova to technologiczny przełom, który przynosi niezrównaną płynność i agregację aktywów do Ethereum i jego Rollups. Wspierany przez znaczących inwestorów, takich jak Coinbase Ventures czy Solana Ventures, Nova oferuje solidną platformę dla developerów i użytkowników, pragnących eksplorować nowe możliwości w świecie DeFi.

Aggregation Parade to Twoja szansa, aby być na froncie innowacji blockchain. To nie tylko możliwość zdobycia wartościowych nagród, ale także sposób na wspieranie rozwoju.

Przejdź do strony kampanii i zacznij swoją podróż

Kod umożliwiający wymintowanie NFT: F922AF (pamiętaj, aby sprawdzić aktualność kodu)

Jeśli kod nie działa, poszukaj kodu tutaj na X, możesz też podzielić się tam Twoim kodem


Zdobądź 50€ od LUNO

  • Załóż konto
  • Zdeponuj 251€ i dokonaj zakupu 
  • Obaj otrzymamy voucher na 50€ 🚀

https://www.luno.com/invite/J7P3AH

✅ Kod dla pewności podajcie też ręcznie w aplikacji. 

J7P3AH


🌟 Sponsorowane Moim Czasem, Wysiłkiem i Pasją 🌟 To wideo lub artykuł jest efektem mojego osobistego zaangażowania – czasu, wysiłku i chęci dzielenia się informacjami z innymi. Wsparcie, które otrzymuję poprzez reflinki, pomaga mi tworzyć więcej treści dla Was. Dziękuję za każde kliknięcie i wsparcie! 👍💪

Pamiętaj, że niektóre linki dostępne na tym blogu lub kanale youtube mogą być linkami afiliacyjnymi, co oznacza, że w przypadku dokonania zakupu lub zapisu przez taki link, mogę otrzymać prowizję. Linki afiliacyjne nie wpływają na treść moich materiałówOstatnie wpisy

Masz pytania?
Zapraszamy


Znajdź nas w Social media


Dołącz na nasz Telegram

Dołącz do naszego Discorda

kliknij baner


Nota Prawna

Treść materiałów na kanale YouTube:  Marek Porwoł oraz artykułów, wszelkich tekstówprezentacjinagrań audio i video w domenie i subdomenachmarekporwol.pl mają wyłącznie charakter informacyjnoedukacyjnyNie stanowią „rekomendacji” i treści NIE są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).r

Treści te mają charakter informacyjno- edukacyjny i są wyrazem moich osobistych poglądów. Niemniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych.

Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych NIE daje GWARANCJI zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te NIE są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Ci ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Pamiętaj też, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy biznes online lub kryptowaluty NIE dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci NIE dam!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *