marek.ebiznes@gmail.com

Keystone – Awaryjna aktualizacja oprogramowania

Zarabianie w Internecie

Keystone – Awaryjna aktualizacja oprogramowania

Czym jest portfel keystone?

Portfel Keystone to sprzętowy portfel kryptowalutowy, zaprojektowany z myślą o zapewnieniu wysokiego poziomu bezpieczeństwa dla przechowywania kluczy prywatnych i zarządzania kryptowalutami. Jak większość portfeli sprzętowych, jego głównym celem jest ochrona przed różnego rodzaju cyberatakami, phishingiem, a także przed fizyczną kradzieżą środków, dzięki przechowywaniu kluczy prywatnych w sposób izolowany od podłączonych do internetu urządzeń.

Portfel Keystone to sprzętowy portfel kryptowalutowy, który zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa dla przechowywania kryptowalut, takich jak Bitcoin i Ethereum. Jego głównym celem jest ochrona kluczy prywatnych użytkownika, co jest krytyczne dla bezpieczeństwa aktywów cyfrowych. Z uwagi na to, że klucze prywatne są przechowywane na urządzeniu sprzętowym, co sprawia, że są odporne na ataki hakerskie i malware, które mogą zagrażać urządzeniom połączonym z internetem.

Kompatybilność Keystone z popularnymi portfelami, takimi jak MetaMask, OKX Web3 Wallet, Blue Wallet, Keplr, imToken, Eternl i innymi, umożliwia użytkownikom łatwe zarządzanie swoimi aktywami w różnych blockchainach. Ta wszechstronność sprawia, że Keystone jest atrakcyjnym wyborem dla użytkowników poszukujących uniwersalnego rozwiązania do bezpiecznego przechowywania i zarządzania kryptowalutami.

Zalety portfela Keystone obejmują nie tylko bezpieczeństwo sprzętowe, ale także wygodę w użytkowaniu. Urządzenie często oferuje funkcje takie jak duży ekran dla lepszej widoczności i interfejsu użytkownika, wsparcie dla wielu kryptowalut i tokenów, a także opcje takie jak podpis elektroniczny transakcji bez konieczności bezpośredniego połączenia z internetem.

Pamietaj, że z kodem HAJSOHOLICY jest zniżka

Jak aktualizować potrfel?

Materiał ten ma na celu pomóc zaktualizować portfel sprzętowy którym jest Keystone w razie problemów podczas standardowej aktualizacji systemu.

Ja na swojej drodze napotkałem wyzwanie którym okazało się aktualizowanie mojego portfela, ze względu na starszy software nie mogłem naładować mojego urządzenia ani korzystać z niego na bateri.

Problem rozwiązałem aktualizując oprogramowanie do najnowszego za pomocą kabla

Krok 1: Połączenie z Komputerem

  • Podłącz Keystone 3 Pro do komputera za pomocą dostarczonego kabla USB.

Krok 2: Wejście w Tryb Odzyskiwania

  • Przytrzymaj przycisk zasilania przez 20 sekund, aby uruchomić urządzenie w trybie odzyskiwania (Recovery Mode).

Dla Użytkowników Systemu Windows:

  • Keystone 3 Pro zostanie rozpoznany jako dysk USB w Eksploratorze Plików.

Dla Użytkowników macOS:

  • Szukaj ikony dysku USB o nazwie „No Name” na pulpicie lub znajdź go w Finderze w sekcji „Lokalizacje”.

Krok 3: Pobieranie Pakietu Oprogramowania

Krok 4: Transfer Oprogramowania

  • Przeciągnij pobrany plik firmware’u 'keystone3.bin’ na dysk USB, „No Name”, powiązany z Keystone 3 Pro. (Uwaga: Upewnij się, że nazwa pliku to 'keystone3.bin’)
  • Poczekaj, aż transfer zostanie zakończony.

Krok 5: Rozpoczęcie Instalacji Oprogramowania

  • Gdy transfer się zakończy, naciśnij przycisk „Reboot” (Uruchom ponownie) na urządzeniu.
  • Nowe oprogramowanie zostanie automatycznie zainstalowane. Proszę o cierpliwość podczas tego procesu.
  • Po zakończeniu procesu aktualizacji urządzenie wróci do normalnego stanu i zostanie zaktualizowane do nowej wersji.

Postępuj zgodnie z tymi krokami, aby upewnić się, że proces aktualizacji przebiegnie gładko i bezproblemowo.


🌟 Sponsorowane Moim Czasem, Wysiłkiem i Pasją 🌟 To wideo lub artykuł jest efektem mojego osobistego zaangażowania – czasu, wysiłku i chęci dzielenia się informacjami z innymi. Wsparcie, które otrzymuję poprzez reflinki, pomaga mi tworzyć więcej treści dla Was. Dziękuję za każde kliknięcie i wsparcie! 👍💪

Pamiętaj, że niektóre linki dostępne na tym blogu lub kanale youtube mogą być linkami afiliacyjnymi, co oznacza, że w przypadku dokonania zakupu lub zapisu przez taki link, mogę otrzymać prowizję. Linki afiliacyjne nie wpływają na treść moich materiałówOstatnie wpisy

Masz pytania?
Zapraszamy


Znajdź nas w Social media


Subskrybuj kanał Youtube


Dołącz na nasz Telegram

Dołącz do naszego Discorda

kliknij baner


Nota Prawna

Treść materiałów na kanale YouTube:  Marek Porwoł oraz artykułów, wszelkich tekstówprezentacjinagrań audio i video w domenie i subdomenachmarekporwol.pl mają wyłącznie charakter informacyjnoedukacyjnyNie stanowią „rekomendacji” i treści NIE są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).r

Treści te mają charakter informacyjno- edukacyjny i są wyrazem moich osobistych poglądów. Niemniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych.

Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych NIE daje GWARANCJI zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te NIE są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Ci ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Pamiętaj też, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy biznes online lub kryptowaluty NIE dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci NIE dam!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *