marek.ebiznes@gmail.com

Launchpool Binance – Token ENA

Zarabianie w Internecie

Launchpool Binance – Token ENA

🎁 Specjalny Giveaway dla społeczności!

 • 400 tokenów ENA do rozdania! Pierwszych 20 osób, które przejdą proces KYC, otrzyma 20 ENA każda. To proste – kto pierwszy, ten lepszy!
 • Czas trwania: Do 31 marca 2024, 23:59. Nagrody zostaną wysłane przed oficjalnym listingiem na Binance.

Kolejna możliwość, aby zapędzić swoje krypto do pracy, czyli launchpool tokenu ENA organizowany na giełdzie BINANCE

Cały proces brania udziału jest prosty i nie kosztuje nas kompletnie nic, prócz chwili czasu, aby zastakować to co już mamy po to, aby dostać tokeny, które są w launchpool tym tokenem w tej kampanii jest ENA token możesz „farmić” posiadanym BNB oraz FDUSD (stablecoin)

Jak zgarnąć nagrodę?

Przy współpracy z giełdą Binance mam do rozdania dla was 400 tokenów ENA, czyli po 20 dla 20 Pierwszych osób, które z tego skorzystają

Wystarczy założyć konto na BINANCE i przejść KYC oraz można wziąć udział w Launchpoo

Akcja ma zasadę kto pierwszy ten zgarnia bonus FCFS – czyli (First Come First Serve)

Nagrody z tej akcji zostaną wysłane dnia 02.04.2024 tuż przed oficjalnym listingiem ENA na Binance

Nie posiadasz jeszcze konta na giełdzie Binance, otwórz konto już teraz i zgarnij dodatkowe 20 tokenów

Co to jest Launchpool?

Launchpool to platforma oferowana przez giełdę Binance, która umożliwia użytkownikom „farmienie” nowych tokenów poprzez (staking) istniejących kryptowalut, takich jak Binance Coin (BNB) oraz inne akceptowane aktywa. Jest to forma zarabiania nagród w nowych tokenach przed ich oficjalnym wprowadzeniem na rynek lub listingiem na giełdzie.

Co musisz wiedzieć:

 • Data rozpoczęcia farmienia: 30 marca 2024 – Przez 3 dni
 • Data listingu na Binance: 2 kwietnia 2024
 • Nagrody z Launchpool: 300 000 000 ENA (2% podaży tokenów).
 • Wymagania: Weryfikacja KYC.

Jak zacząć z launchpool?

 1. Upewnij się, że Twoje konto na Binance jest zweryfikowane przez KYC.
 2. Znajdziesz tę opcję na stronie Launchpool lub w aplikacji tam, gdzie Launchpad tam możesz stakować swoje BNB lub FDUSD
 3. Możesz śledzić swoje nagrody w czasie rzeczywistym
 4. Informacje z oficjalnej strony Binance

Dlaczego warto farmić token ENA?

Farming ENA na platformie Binance Launchpool oferuje użytkownikom wyjątkową okazję do zdobycia nowych tokenów, wykorzystując ich istniejące zasoby BNB i FDUSD.

 1. Pierwszeństwo dostępu: Udział w farmingu na Binance Launchpool zapewnia dostęp do tokenów ENA przed ich oficjalnym notowaniem na giełdzie, co daje możliwość zabezpieczenia się na tokenach na wczesnym etapie ich cyklu życia.
 2. Brak bezpośredniego ryzyka rynkowego: Uczestnictwo w farmingu przez staking istniejących aktywów (BNB i FDUSD) pozwala na potencjalne zdobycie nagród bez konieczności bezpośredniego zakupu nowych tokenów na rynku, minimalizując w ten sposób bezpośrednie ryzyko rynkowe.
 3. Korzyści z posiadania BNB: Stakowane BNB nadal zapewnia standardowe korzyści wynikające z posiadania tego tokenu, takie jak kwalifikacje do uczestnictwa w airdropach, uprawnienia do Launchpadu i korzyści VIP, oferując tym samym dodatkową wartość poza samym farmingiem ENA.
 4. Prosty i elastyczny proces: Farming na Launchpoolu jest prosty w obsłudze i oferuje elastyczność, umożliwiając użytkownikom w dowolnym momencie dodawanie lub odbieranie swoich środków, co pozwala na łatwe zarządzanie ich zaangażowaniem.
 5. Wsparcie dla produktów Binance: Użytkownicy stakujący swoje BNB w BNB Vault i Produktach Stałych automatycznie uczestniczą w Launchpoolu, co oznacza, że mogą zdobywać nagrody ENA bez konieczności podejmowania dodatkowych działań.
 6. Zdywersyfikowane pary handlowe: Po oficjalnym notowaniu, ENA będzie dostępne w handlu z kilkoma parami, w tym ENA/BTC, ENA/USDT, ENA/BNB, ENA/FDUSD, i ENA/TRY, co zapewnia szerokie możliwości handlowe i płynność dla nowych posiadaczy tokenów.

Czym jest projekt ENA

Ethena Labs jest twórcą USDe, protokołu syntetycznego dolara zbudowanego na blockchainie Ethereum. Projekt ten ma na celu dostarczenie stabilnej i skalowalnej formy pieniądza w przestrzeni krypto, niezależnie od tradycyjnych systemów bankowych. ENA, natywny token utility Ethena, umożliwia jego posiadaczom głosowanie w sprawach zarządzania protokołem. Na dzień 29 marca 2024 roku, całkowita podaż ENA wynosi 15 miliardów, z początkową podażą obiegową na poziomie 1,425 miliarda tokenów, co stanowi około 9,5% całkowitej podaży.

Ethena Labs to firma web3, która skupia się na budowie pierwszego na świecie w pełni opartego na blockchainie stablecoina USDe i krypto-rodzimego, generującego dochód „Internet Bond” na Ethereum.

Stablecoin Ethena, zgodnie z jego projektowaniem, jest całkowicie odporny na cenzurę i niezależny od tradycyjnych rynków finansowych. Zamiast tego, stabilność czerpie zarówno z nagród za staking Ethereum, jak i z pozycji pochodnych delta hedging (shortów) tych samych aktywów.

Zabezpieczenie dla jego delta hedging pochodzi od użytkowników Ethena, którzy wniosą swoje Ethereum LST do platformy. W zamian protokół dzieli się nagrodami uzyskanymi z hedgingu i stakingu Ethereum z użytkownikami, nagradzając ich elastyczną stopą procentową APY i przyznając im stablecoiny USDe, równoważne ilości LST wniesionych przez użytkowników.

Te stablecoiny mogą być używane jako zabezpieczenie lub natywne aktywa w aplikacjach DeFi lub zablokowane na finansach Ethena, aby zarobić jeszcze więcej nagród i otrzymać sUSDe (Staked USDe), które również mogą być używane w aplikacjach DeFi, ale z niższą stopą procentową APR.

Zalety Ethena

 • Wyjątkowa koncepcja i projekt
 • Wsparcie od funduszy Tier 1
 • Szeroka sieć partnerów Tier 1
 • Silne PR i marketing wzrostu
 • Doświadczony zespół

Wady Ethena

 • Ze względu na jego złożoność, protokół niesie ze sobą znaczące ryzyka
 • Słaba infrastruktura marketingowa
 • Obciążenie reputacyjne spowodowane przez Terra/Luna rekt

Informacje o tokenie ENA

 • Maksymalna podaż tokena: 15 000 000 000 ENA 
 • Nagrody tokenowe w Launchpool: 300 000 000 ENA (2% maksymalnej podaży tokenów)
 • Początkowa podaż w obiegu: 1 425 000 000 ENA (9,5% maksymalnej podaży tokenów)
 • Szczegóły smart kontraktu: Ethereum

Binance Research – https://www.binance.com/en/research/projects/ethena

Whitepaper

Mirror – więcej info na temat projektu


🌟 Sponsorowane Moim Czasem, Wysiłkiem i Pasją 🌟 To wideo lub artykuł jest efektem mojego osobistego zaangażowania – czasu, wysiłku i chęci dzielenia się informacjami z innymi. Wsparcie, które otrzymuję poprzez reflinki, pomaga mi tworzyć więcej treści dla Was. Dziękuję za każde kliknięcie i wsparcie! 👍💪Nota Prawna:

Treść materiałów na kanale YouTube:  Marek Porwoł oraz artykułów, wszelkich tekstówprezentacjinagrań audio i video w domenie i subdomenachmarekporwol.pl mają wyłącznie charakter informacyjnoedukacyjnyNie stanowią „rekomendacji” i treści NIE są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).r

Treści te mają charakter informacyjno- edukacyjny i są wyrazem moich osobistych poglądów. Niemniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych.

Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych NIE daje GWARANCJI zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te NIE są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Ci ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Pamiętaj też, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy biznes online lub kryptowaluty NIE dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci NIE dam!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *