marek.ebiznes@gmail.com

Binance Zaprasza do Wielkanocnego Polowania na Złote Jajka z Nagrodami Wartości 200 000 Dolarów!

Zarabianie w Internecie

Binance Zaprasza do Wielkanocnego Polowania na Złote Jajka z Nagrodami Wartości 200 000 Dolarów!

Promocja jest dla zweryfikowanych użytkowników

Binance, właśnie uruchomił wyjątkową akcję promocyjną, która sprawi, że nadchodząca Wielkanoc będzie niezapomniana. Akcja „Rozdanie Złotych Jajek Binance” to szansa dla nowych użytkowników platformy na zdobycie atrakcyjnych nagród, z łączną pulą wynoszącą aż 200 000 dolarów.

Od 28 marca do końca kwietnia, Binance „wypuszcza” tysiące złotych jajek wirtualnie na całym świecie, wykorzystując do tego drony. W każdym z tych jajek kryje się nagroda – minimalna wartość to 10 dolarów w BTC.

Jak Możesz Wziąć Udział?

  1. Rejestracja: Zacznij od kliknięcia wyznaczonego linku rejestracyjnego dopasowanego do Twojego regionu, aby utworzyć swoje konto na Binance.
  2. Weryfikacja: Aby zapewnić bezpieczeństwo i zgodność z przepisami, konieczne jest pełne ukończenie procesu weryfikacji tożsamości (KYC).
  3. Handel: Rozpocznij handel z minimalną kwotą 50 dolarów, co odblokuje Twoją nagrodę w postaci złotego jajka.
  4. Odbierz Nagrodę: Rozbij swoje złote jajko, aby odkryć zawartość – kryptowaluty o wartości co najmniej 10 dolarów w BTC.

Okres Aktywności

Akcja trwa od 28 marca 2024 roku, godzina 13:00 (UTC) do 30 kwietnia 2024 roku, godzina 13:00 (UTC). Pamiętaj, że w tej kampanii liczy się szybkość – liczba dostępnych nagród jest ograniczona!

Dla Kogo Jest Ta Kampania?

Kampania skierowana jest wyłącznie do nowych użytkowników Binance, którzy nie mają jeszcze konta na platformie.

Podsumowanie

Jeśli zastanawiałeś się nad założeniem konta na Binance, teraz jest najlepszy moment, aby to zrobić i zgarnąć swoje złote jajko. Nie zapomnij również poinformować o tej kampanii swoich znajomych. Zarejestruj się, zweryfikuj, handluj i rozbij swoje jajko pełne niespodzianek. Wesołych łowów!

źródło – https://www.binance.com/pl/blog/markets/rozpoczyna-si%C4%99-rozdanie-z%C5%82otych-jajek-binance-z-pul%C4%85-nagr%C3%B3d-w-wysoko%C5%9Bci-200-000-$-do-zgarni%C4%99cia-2102462048666644728#idrichtexttextconfigcontentjak-wziu105u107-udziau142-i-rozbiu107-jajkostyle


🌟 Sponsorowane Moim Czasem, Wysiłkiem i Pasją 🌟 To wideo lub artykuł jest efektem mojego osobistego zaangażowania – czasu, wysiłku i chęci dzielenia się informacjami z innymi. Wsparcie, które otrzymuję poprzez reflinki, pomaga mi tworzyć więcej treści dla Was. Dziękuję za każde kliknięcie i wsparcie! 👍💪Nota Prawna:

Treść materiałów na kanale YouTube:  Marek Porwoł oraz artykułów, wszelkich tekstówprezentacjinagrań audio i video w domenie i subdomenachmarekporwol.pl mają wyłącznie charakter informacyjnoedukacyjnyNie stanowią „rekomendacji” i treści NIE są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).r

Treści te mają charakter informacyjno- edukacyjny i są wyrazem moich osobistych poglądów. Niemniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych.

Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych NIE daje GWARANCJI zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te NIE są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Ci ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Pamiętaj też, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy biznes online lub kryptowaluty NIE dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci NIE dam!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *