marek.ebiznes@gmail.com

Nowa promocja Binance Futures z pulą 700 000 ENA – Jak wziąć udział?

Zarabianie w Internecie

Nowa promocja Binance Futures z pulą 700 000 ENA – Jak wziąć udział?

Promocja jest dla zweryfikowanych użytkowników

Binance Futures, platforma handlowa dla kontraktów futures, dodatkowo wprowadza promocję dla swojej społeczności. W odpowiedzi na uruchomienie najnowszego Launchpoolu Ethena (ENA), Binance Futures ogłosiło inicjatywę, która pozwoli nowym i obecnym użytkownikom podzielić się łączną pulą nagród wynoszącą 700 000 tokenów ENA.

Okres Promocji:

Promocja trwa od 01 kwietnia 2024 roku, godz. 08:00 (UTC), do 07 kwietnia 2024 roku, godz. 23:59 (UTC). Warto zarejestrować się jak najszybciej, aby maksymalizować swoje szanse.

Jak wziąć udział?

Promocja A: Twoja pierwsza transakcja Futures
 1. Rejestracja: Jeśli jesteś nowym użytkownikiem futures (czyli dotychczas nie realizowałeś transakcji futures na Binance), zarejestruj się w promocji klikając „Zarejestruj się teraz” na stronie promocyjnej.
 2. Wykonanie transakcji: Dokonaj swojej pierwszej transakcji futures w okresie promocji.
 3. Osiągnięcie wymaganego wolumenu: Upewnij się, że skumulowany wolumen twoich transakcji futures osiągnie co najmniej równowartość 100 USDT.

Nagrody:

 • Pierwsze 10 000 osób, które spełnią wymagania, otrzyma po 40 ENA każdy.
 • Pozostali kwalifikujący się uczestnicy podzielą równo pulę 100 000 ENA, przy czym maksymalna nagroda dla jednego użytkownika to również 40 ENA.
Promocja B: Poleć Futures swoim znajomym
 1. Polecenie: Jeśli już korzystasz z Binance, możesz polecić platformę swoim znajomym, którzy jeszcze nie dokonali transakcji futures.
 2. Rejestracja poleconych: Upewnij się, że twoi polecani zarejestrują się za pośrednictwem twojego linku, dokonają rejestracji w promocji i wykonają swoją pierwszą transakcję futures.
 3. Wolumen obrotu: Twoi polecani muszą również osiągnąć skumulowany wolumen obrotu futures o równowartości co najmniej 100 USDT.

Nagrody:

 • Otrzymasz 40 tokenów ENA za każdego kwalifikującego się poleconego, z pulą 200 000 ENA dostępną w ramach tej promocji.

Zasady i Warunki

 • Promocje są dostępne wyłącznie dla zweryfikowanych użytkowników z kwalifikujących się regionów.
 • Nagrody zostaną rozdane w ciągu 14 dni roboczych po zakończeniu promocji.
 • Binance zastrzega sobie prawo do dyskwalifikacji uczestników za nieuczciwe zachowanie.

To wyjątkowa okazja, by nie tylko zapoznać się z handlem kontraktami futures na Binance, ale także zdobyć cenne nagrody. Zachęcamy do uczestnictwa i życzymy powodzenia!


🌟 Sponsorowane Moim Czasem, Wysiłkiem i Pasją 🌟 To wideo lub artykuł jest efektem mojego osobistego zaangażowania – czasu, wysiłku i chęci dzielenia się informacjami z innymi. Wsparcie, które otrzymuję poprzez reflinki, pomaga mi tworzyć więcej treści dla Was. Dziękuję za każde kliknięcie i wsparcie! 👍💪Nota Prawna:

Treść materiałów na kanale YouTube:  Marek Porwoł oraz artykułów, wszelkich tekstówprezentacjinagrań audio i video w domenie i subdomenachmarekporwol.pl mają wyłącznie charakter informacyjnoedukacyjnyNie stanowią „rekomendacji” i treści NIE są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).r

Treści te mają charakter informacyjno- edukacyjny i są wyrazem moich osobistych poglądów. Niemniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych.

Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych NIE daje GWARANCJI zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te NIE są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Ci ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Pamiętaj też, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy biznes online lub kryptowaluty NIE dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci NIE dam!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *