marek.ebiznes@gmail.com

Launchpool Binance – Token SAGA

Zarabianie w Internecie

Launchpool Binance – Token SAGA

Kolejna możliwość, aby zapędzić swoje krypto do pracy, czyli launchpool organizowany na giełdzie BINANCE

Cały proces brania udziału jest prosty i nie kosztuje nas kompletnie nic, prócz chwili czasu, aby zastakować to co już mamy po to, aby dostać tokeny, które są w launchpool token możesz „farmić” posiadanym BNB oraz FDUSD (stablecoin)

Nie posiadasz jeszcze konta na giełdzie Binance, otwórz konto już teraz i zgarnij dodatkowe 20 tokenów

Co to jest Launchpool?

Launchpool to platforma oferowana przez giełdę Binance, która umożliwia użytkownikom „farmienie” nowych tokenów poprzez (staking) istniejących kryptowalut, takich jak Binance Coin (BNB) oraz inne akceptowane aktywa. Jest to forma zarabiania nagród w nowych tokenach przed ich oficjalnym wprowadzeniem na rynek lub listingiem na giełdzie.

Co musisz wiedzieć:

 • Data rozpoczęcia farmienia: 5 kwietnia2024
 • Data listingu na Binance: 9 kwietnia 2024
 • Nagrody z Launchpool: 45,000,000 SAGA (4.5% of max token supply)
 • Wymagania: Weryfikacja KYC.

Jak zacząć z launchpool?

 1. Upewnij się, że Twoje konto na Binance jest zweryfikowane przez KYC.
 2. Znajdziesz tę opcję na stronie Launchpool lub w aplikacji tam, gdzie Launchpad tam możesz stakować swoje BNB lub FDUSD
 3. Możesz śledzić swoje nagrody w czasie rzeczywistym
 4. Informacje z oficjalnej strony Binance

Dlaczego warto farmić token SAGA?

Farming SAGA na platformie Binance Launchpool oferuje użytkownikom wyjątkową okazję do zdobycia nowych tokenów, wykorzystując ich istniejące zasoby BNB i FDUSD.

 1. Pierwszeństwo dostępu: Udział w farmingu na Binance Launchpool zapewnia dostęp do tokenów przed ich oficjalnym notowaniem na giełdzie, co daje możliwość zabezpieczenia się na tokenach na wczesnym etapie ich cyklu życia.
 2. Brak bezpośredniego ryzyka rynkowego: Uczestnictwo w farmingu przez staking istniejących aktywów (BNB i FDUSD) pozwala na potencjalne zdobycie nagród bez konieczności bezpośredniego zakupu nowych tokenów na rynku, minimalizując w ten sposób bezpośrednie ryzyko rynkowe.
 3. Korzyści z posiadania BNB: Stakowane BNB nadal zapewnia standardowe korzyści wynikające z posiadania tego tokenu, takie jak kwalifikacje do uczestnictwa w airdropach, uprawnienia do Launchpadu i korzyści VIP, oferując tym samym dodatkową wartość poza samym farmingiem tokenów.
 4. Prosty i elastyczny proces: Farming na Launchpoolu jest prosty w obsłudze i oferuje elastyczność, umożliwiając użytkownikom w dowolnym momencie dodawanie lub odbieranie swoich środków, co pozwala na łatwe zarządzanie ich zaangażowaniem.
 5. Wsparcie dla produktów Binance: Użytkownicy stakujący swoje BNB w BNB Vault i Produktach Stałych automatycznie uczestniczą w Launchpoolu, co oznacza, że mogą zdobywać nagrody z launchpool bez konieczności podejmowania dodatkowych działań.

Czym jest projekt SAGA

Saga to protokół warstwy pierwszej (Layer 1), który przekształca sposób, w jaki deweloperzy mogą budować aplikacje, oferując „nieskończoną” skalowalność horyzontalną poprzez wykorzystanie „Chainlets”.

Krótka Historia i Partnerstwa Sagi

Saga zgromadziła 15 milionów dolarów kapitału, zyskując wsparcie od takich gigantów jak Polygon, Avalanche, Celestia, MarbleX i Com2uS. Współpraca ta nie tylko podkreśla zaufanie w projekcie, ale także otwiera nowe możliwości dla ekosystemu Sagi w zakresie skalowania infrastruktury.

Co to Jest Saga?

Protokół Saga umożliwia deweloperom automatyczne uruchamianie dedykowanych łańcuchów, znanych jako „Chainlets”, które są niezależne od maszyny wirtualnej (VM), równoległe i interoperacyjne. Ta innowacyjna architektura zapewnia aplikacjom możliwość „nieskończonego” skalowania horyzontalnego, co jest kluczowe dla obsługi rosnącej liczby użytkowników i transakcji w świecie blockchain.

Saga na Binance Launchpool

Binance, wiodąca globalna giełda kryptowalut pod względem wolumenu handlowego, wybrała Sagę jako swój 51. projekt na Launchpool. Użytkownicy mają możliwość farmienia natywnego tokenu projektu, $SAGA, przez ograniczony czas, po czym token zostanie notowany na Binance. Farming $SAGA rozpoczął się 5 kwietnia i trwa do 9 kwietnia, a notowanie na Binance zaplanowano na około 14:00 (UTC) tego samego dnia. Saga zadebiutuje z pięcioma parami handlowymi, w tym SAGA/BTC, SAGA/USDT, SAGA/BNB, SAGA/FDUSD i SAGA/TRY.

Token $SAGA i Jego Zastosowanie

$SAGA to natywny token protokołu Saga, który znajduje zastosowanie w kilku kluczowych obszarach:

 • Płatności za Chainlets: Deweloperzy używają $SAGA do płacenia walidatorom sieci za uruchamianie i utrzymanie Chainlets.
 • Staking: Stakerzy zabezpieczają sieć i otrzymują nagrody w $SAGA oraz tokenach projektów budowanych na protokole Saga.
 • Zarządzanie: Posiadacze $SAGA mogą głosować w decyzjach dotyczących zarządzania siecią.

Misja i Wartość Dodana Sagi

Misją Sagi jest umożliwienie tworzenia następnych 1000 łańcuchów w dziedzinie gier i rozrywki, stanowiących część rosnącego ekosystemu Saga. Dzięki oferowaniu deweloperom infrastruktury, która jest nieskończenie skalowalna, interoperacyjna i opłacalna, Saga ma ambicję wspierać masowe przyjęcie technologii blockchain i umożliwiać tworzenie nowej generacji aplikacji.

Dlaczego Warto Śledzić Sagę?

Projekt Saga wyróżnia się na tle innych inicjatyw blockchain dzięki swojej innowacyjnej architekturze, silnym partnerstwom oraz wsparciu od Binance. Jego unikalne podejście do skalowalności i elastyczności w tworzeniu dedykowanych łańcuchów sprawia, że jest to jeden z najbardziej obiecujących projektów w ekosystemie blockchain. Udział w Launchpoolu Sagi to nie tylko okazja do zdobycia tokenów $SAGA, ale także bycia częścią rewolucji w skalowalności i dostępności aplikacji blockchain.

źródło: https://www.binance.com/en/research/projects/saga


🌟 Sponsorowane Moim Czasem, Wysiłkiem i Pasją 🌟 To wideo lub artykuł jest efektem mojego osobistego zaangażowania – czasu, wysiłku i chęci dzielenia się informacjami z innymi. Wsparcie, które otrzymuję poprzez reflinki, pomaga mi tworzyć więcej treści dla Was. Dziękuję za każde kliknięcie i wsparcie! 👍💪Nota Prawna:

Treść materiałów na kanale YouTube:  Marek Porwoł oraz artykułów, wszelkich tekstówprezentacjinagrań audio i video w domenie i subdomenachmarekporwol.pl mają wyłącznie charakter informacyjnoedukacyjnyNie stanowią „rekomendacji” i treści NIE są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).r

Treści te mają charakter informacyjno- edukacyjny i są wyrazem moich osobistych poglądów. Niemniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych.

Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych NIE daje GWARANCJI zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te NIE są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Ci ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Pamiętaj też, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy biznes online lub kryptowaluty NIE dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci NIE dam!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *