marek.ebiznes@gmail.com

Arcade (ARC) – Launchpool i Burningdrop na giełdzie Kucoin

Zarabianie w Internecie

Arcade (ARC) – Launchpool i Burningdrop na giełdzie Kucoin

Mamy kolejny Burning drop na Kucoin, który odbędzie się już 10 kwietnia 2024 o godzinie 12.00

Nie masz konta, załóż je tutaj klikając przycisk

Akcja launchpool jest formą Airdropu rozdania użytkownikom kryptowalut. Nagroda jest od giełdy za kwalifikację i spełnienie wymagań, zazwyczaj potrzebujemy token giełdowy, aby brać udział w takich akcjach, wszystko zależy od giełdy.

Kryptowaluta: Arcade (ARC)

Data airdropu: w dniu listingu zależy od giełdy i według poszczególnych warunków akcji

Ilość kryptowaluty i przewidywana wartość: zależy od ilości twojego udziału swoimi KCS w launchpool

Co trzeba zrobić:

Dnia 10 kwietnia 24 o godzinie 12 rano wziąć udział posiadanym KCS w darmowej akcji Launchpool + ewentualnie opcjonalnie po godzinie tego samego dnia wieczorem w Burning drop gdzie spalamy KCS (trzeba to jednak przeliczyć czy się opłaca)

Maksymalna ilość na użytkownika to 300 KCS

Reflink: https://www.kucoin.com/r/af/E3nkpH

Dodatkowe informacje:

https://www.kucoin.com/announcement/en-arcade-arc-is-available-on-burningdrop

Jak brać udział?

Akcja launchpool jest formą Airdropu rozdania użytkownikom kryptowalut. Nagroda jest od giełdy za kwalifikację i spełnienie wymagań, zazwyczaj potrzebujemy token giełdowy, aby brać udział w takich akcjach, wszystko zależy od giełdy.

Swój udział zgłaszamy TUTAJ lub w aplikacji w zakładce EARN -> MORE – > Burning Drop

Swoje KSC stakujemy do dnia 01.05.2024

  • Subscription Period: 10:00:00 on April 10, 2024 to 18:00:00 on April 10, 2024 (UTC)
  • Burning Acceleration Period: 20:00:00 on April 10, 2024 to 02:00:00 on April 11, 2024 (UTC)
  • Staking Period: 02:00:00 on April 11, 2024 to 01:59:59 on May 1, 2024 (UTC)

Powodzenia!


🌟 Sponsorowane Moim Czasem, Wysiłkiem i Pasją 🌟 To wideo lub artykuł jest efektem mojego osobistego zaangażowania – czasu, wysiłku i chęci dzielenia się informacjami z innymi. Wsparcie, które otrzymuję poprzez reflinki, pomaga mi tworzyć więcej treści dla Was. Dziękuję za każde kliknięcie i wsparcie! 👍💪

Pamiętaj, że niektóre linki dostępne na tym blogu lub kanale youtube mogą być linkami afiliacyjnymi, co oznacza, że w przypadku dokonania zakupu lub zapisu przez taki link, mogę otrzymać prowizję. Linki afiliacyjne nie wpływają na treść moich materiałówOstatnie wpisy

Masz pytania?
Zapraszamy


Znajdź nas w Social media


Subskrybuj kanał Youtube


Dołącz na nasz Telegram

Dołącz do naszego Discorda

kliknij baner


Nota Prawna

Treść materiałów na kanale YouTube:  Marek Porwoł oraz artykułów, wszelkich tekstówprezentacjinagrań audio i video w domenie i subdomenachmarekporwol.pl mają wyłącznie charakter informacyjnoedukacyjnyNie stanowią „rekomendacji” i treści NIE są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).r

Treści te mają charakter informacyjno- edukacyjny i są wyrazem moich osobistych poglądów. Niemniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych.

Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych NIE daje GWARANCJI zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te NIE są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Ci ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Pamiętaj też, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy biznes online lub kryptowaluty NIE dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci NIE dam!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *