marek.ebiznes@gmail.com

Airdrop – TESTATE 

Zarabianie w Internecie

Airdrop – TESTATE 

Nieruchomości są fundamentem funkcjonującego społeczeństwa, stanowiąc strukturę, na której rozwijają się jednostki i narody. W skrócie, są one kluczowym elementem współczesnej gospodarki — podstawowym składnikiem umożliwiającym globalny rozwój i ekspansję.

Mark Twain, amerykański humorysta i pisarz, kiedyś słynnie powiedział: „Kupuj ziemię, nie produkują jej już więcej”. Jednak w obecnej gospodarce, przy rosnących stopach procentowych, inflacji i kosztach życia, bariery wejścia na rynek nieruchomości są coraz wyższe w przestarzałej branży, która nie doświadczyła drastycznych zmian od epoki lodowcowej — aż do teraz.

Coded Estate

Ułamkowa własność w Coded Estate
Coded Estate zaczęło jako platforma blockchain RWA, mająca na celu wprowadzenie innowacji w tradycyjnie nierównym rynku, faworyzującym osoby z „głębszymi kieszeniami”. Teraz Coded Estate ewoluowało w kierunku stworzenia globalnego centrum nieruchomości, które umożliwia zarządzanie rynkiem mieszkaniowym i najmu na łańcuchu, przekształcając rynki spekulacji nieruchomościami i ułamkową własność w dostępne, wydajne i przejrzyste rynki za pomocą dynamicznych NFT, indeksowanych API, hybrydowych kontraktów inteligentnych, pul NFT i technologii Zero Knowledge Proof.

Kampania $TESTATE

Kampania $TESTATE pozwala odpowiednim programistom, członkom społeczności Nibiru, Degens i społeczności RWA uczestniczyć w pierwszych na Cosmos pulach ułamkowej własności poprzez uruchomienie mainnet na Nibiru. Uruchomienie $TESTATE to kampania promocyjna tokena, która nie będzie miała wartości finansowej poza użytecznością na platformie Coded Estate. Nieprzydzielone rezerwy tokenów zostaną spalone, by społeczność mogła decydować o przyszłości pierwszego tokena Nibiru.

Reklamacja $TESTATE i kupowanie nieruchomości

Aby zgłosić roszczenie do $TESTATE, użytkownicy będą musieli połączyć swoje portfele (Leap lub Keplr) z oficjalną stroną internetową Coded Estate, korzystając tylko z oficjalnych linków podanych na kanale Coded Estate.

https://codedestate.com/claim

Podczas procesu zgłoszeniowego użytkownicy zostaną przekierowani na stronę roszczeń, gdzie będą mogli znaleźć i zgłosić roszczenie do swojej przydzielonej kwoty (będzie wymagana minimalna ilość Nibiru na opłaty za gaz).

Podsumowanie: Coded Estate wprowadza możliwość ułamkowej własności w nieruchomościach, otwierając rynek dla szerszego grona inwestorów. Jednakże wartość tokena $TESTATE w tej fazie nie jest gwarantowana i nie zostanie określona przez Coded Estate ani jego zespół, a wszelkie niewykorzystane zasoby lub zgromadzone środki zostaną spalone.

Dla mnie bardzo interesujący temat jeśli chodzi o RWA, więc warto się bardziej nim zainteresować

Discord – https://discord.com/invite/codedestate

źródło https://medium.com/@codedestate/the-first-fractionalized-ownership-pools-on-cosmos-claiming-tesate-d1cb13c2722c


🌟 Sponsorowane Moim Czasem, Wysiłkiem i Pasją 🌟 To wideo lub artykuł jest efektem mojego osobistego zaangażowania – czasu, wysiłku i chęci dzielenia się informacjami z innymi. Wsparcie, które otrzymuję poprzez reflinki, pomaga mi tworzyć więcej treści dla Was. Dziękuję za każde kliknięcie i wsparcie! 👍💪

Pamiętaj, że niektóre linki dostępne na tym blogu lub kanale youtube mogą być linkami afiliacyjnymi, co oznacza, że w przypadku dokonania zakupu lub zapisu przez taki link, mogę otrzymać prowizję. Linki afiliacyjne nie wpływają na treść moich materiałówOstatnie wpisy

Masz pytania?
Zapraszamy


Znajdź nas w Social media


Subskrybuj kanał Youtube


Dołącz na nasz Telegram

Dołącz do naszego Discorda

kliknij baner


Nota Prawna

Treść materiałów na kanale YouTube:  Marek Porwoł oraz artykułów, wszelkich tekstówprezentacjinagrań audio i video w domenie i subdomenachmarekporwol.pl mają wyłącznie charakter informacyjnoedukacyjnyNie stanowią „rekomendacji” i treści NIE są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).r

Treści te mają charakter informacyjno- edukacyjny i są wyrazem moich osobistych poglądów. Niemniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych.

Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych NIE daje GWARANCJI zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te NIE są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Ci ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Pamiętaj też, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy biznes online lub kryptowaluty NIE dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci NIE dam!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *