marek.ebiznes@gmail.com

Launchpool Binance – Token OMNI

Zarabianie w Internecie

Launchpool Binance – Token OMNI

Kolejna możliwość, aby zapędzić swoje krypto do pracy, czyli launchpool organizowany na giełdzie BINANCE

Cały proces brania udziału jest prosty i nie kosztuje nas kompletnie nic, prócz chwili czasu, aby zastakować to co już mamy po to, aby dostać tokeny, które są w launchpool token możesz „farmić” posiadanym BNB oraz FDUSD (stablecoin)

Co to jest Launchpool?

Launchpool to platforma oferowana przez giełdę Binance, która umożliwia użytkownikom „farmienie” nowych tokenów poprzez (staking) istniejących kryptowalut, takich jak Binance Coin (BNB) oraz inne akceptowane aktywa. Jest to forma zarabiania nagród w nowych tokenach przed ich oficjalnym wprowadzeniem na rynek lub listingiem na giełdzie.

Kryptowaluta: OMNI

Data airdropu: w dniu listingu zależy od giełdy

Ilość kryptowaluty i przewidywana wartość: zależy od ilości twojego udziału swoimi BNB lub stable coin w launchpool

Co trzeba zrobić:

Wziąć udział posiadanymy BNB lub Stablecoinami w darmowej akcji Launchpool 

Reflink: https://www.binance.com/pl?ref=11937990

Co musisz wiedzieć:

 • Nazwa Tokena: Omni Network (OMNI)
 • Maksymalna podaż tokenów: 100 000 000 OMNI 
 • Nagrody tokenowe w Launchpool: 3 500 000 OMNI (3,5% maksymalnej podaży tokena)
 • Początkowe podaż w obiegu: 10 391 492 OMNI (10.39% maksymalnej podaży tokenów)
 • Szczegóły smart kontraktu: Ethereum
 • Warunki stakingu: Wymagane KYC 
 • Godzinowy limit na użytkownika:
  • 3098,95 OMNI w puli BNB
  • 546,87 OMNI w puli FDUS
 • Wspierane Pule: 
 • Stakuj BNB (strona będzie dostępna za około 5 godzin): 2 975 000 OMNI w nagrodach (85%) 
 • Stakuj FDUSD (strona będzie dostępna za około 5 godzin): 525 000 OMNI w nagrodach (15%)
 • Okres farmingu: 00:00 (UTC) 13.04.2024 – 23:59 (UTC) 16.04.2024.

Jak zacząć z launchpool?

 1. Upewnij się, że Twoje konto na Binance jest zweryfikowane przez KYC.
 2. Znajdziesz tę opcję na stronie Launchpool lub w aplikacji tam, gdzie Launchpad tam możesz stakować swoje BNB lub FDUSD
 3. Możesz śledzić swoje nagrody w czasie rzeczywistym
 4. Informacje z oficjalnej strony Binance

Dlaczego warto farmić token OMNI?

Farming OMI na platformie Binance Launchpool oferuje użytkownikom wyjątkową okazję do zdobycia nowych tokenów, wykorzystując ich istniejące zasoby BNB i FDUSD.

 1. Pierwszeństwo dostępu: Udział w farmingu na Binance Launchpool zapewnia dostęp do tokenów przed ich oficjalnym notowaniem na giełdzie, co daje możliwość zabezpieczenia się na tokenach na wczesnym etapie ich cyklu życia.
 2. Brak bezpośredniego ryzyka rynkowego: Uczestnictwo w farmingu przez staking istniejących aktywów (BNB i FDUSD) pozwala na potencjalne zdobycie nagród bez konieczności bezpośredniego zakupu nowych tokenów na rynku, minimalizując w ten sposób bezpośrednie ryzyko rynkowe.
 3. Korzyści z posiadania BNB: Stakowane BNB nadal zapewnia standardowe korzyści wynikające z posiadania tego tokenu, takie jak kwalifikacje do uczestnictwa w airdropach, uprawnienia do Launchpadu i korzyści VIP, oferując tym samym dodatkową wartość poza samym farmingiem tokenów.
 4. Prosty i elastyczny proces: Farming na Launchpoolu jest prosty w obsłudze i oferuje elastyczność, umożliwiając użytkownikom w dowolnym momencie dodawanie lub odbieranie swoich środków, co pozwala na łatwe zarządzanie ich zaangażowaniem.
 5. Wsparcie dla produktów Binance: Użytkownicy stakujący swoje BNB w BNB Vault i Produktach Stałych automatycznie uczestniczą w Launchpoolu, co oznacza, że mogą zdobywać nagrody z launchpool bez konieczności podejmowania dodatkowych działań.

Spekulacja ceny na Whales Market

Airdrop

Społeczność Omni i Plan Airdropu Genesis

Sprawdź czy się kwalifikujesz https://omni.clique.tech/

Omni Network planuje airdrop Genesis, który znacząco wspiera społeczność Omni. Oto szczegóły dotyczące alokacji tokenów $OMNI w ramach tego wydarzenia:

Airdrop dla Społeczności Omni

 • 1,500,000 $OMNI – 50% z airdropu Genesis: Połowa tokenów z airdropu Genesis jest zarezerwowana dla członków społeczności Omni. To największy komponent tego airdropu, mający na celu docenienie wkładu wczesnych użytkowników testnetów, twórców i kluczowych uczestników społeczności Omni. Kwalifikacje do nagród indywidualnych są określone na podstawie liczby wyemitowanych Galxe OATs z poprzednich aktywności na testnecie. Ponadto, wiodące projekty, które wdrożyły aplikacje cross-rollup na testnecie Omni Overdrive, jak również Omni Vanguards, Omni Guardians i wybrani twórcy treści, będą nagradzani za ich wkład w rozwój społeczności Omni.

EigenLayer Restakers

 • 400,000 $OMNI – 13.3% z airdropu Genesis: Omni wykorzystuje restaking $ETH przez EigenLayer jako kluczowy element swojego modelu bezpieczeństwa. Pierwsi restakerzy odegrali kluczową rolę w zapewnieniu kapitału potrzebnego do funkcjonowania tego systemu. Najlepsi 10,000 restakerów będzie kwalifikować się do nagród Genesis $OMNI, na podstawie danych o punktach restakingu zebranych z EigenLayer i protokołów restakingu płynności.

Solo Stakers z Beacon Chain

 • 300,000 $OMNI – 10% z airdropu Genesis: Solo stakerzy na Beacon Chain Ethereum są kluczowi dla utrzymania decentralizacji Ethereum, co będzie dalej rozwijane przez wdrożenie głównej sieci Omni. Adresy zidentyfikowane jako solo stakerzy Beacon Chain będą kwalifikować się do nagród $OMNI. Nagrody dla 5,000 pierwszych stakerów Beacon Chain będą przyznawane na zasadzie kto pierwszy, ten lepszy – każdy otrzyma 60 $OMNI.

Posiadacze NFT Milady Maker & Redacted Remilio Babies

 • 380,000 $OMNI – 12.7% z airdropu Genesis: Społeczność Remilia odegrała kluczową rolę w rozwoju kultury natywnej dla krypto na Ethereum, szczególnie podczas ostatniego spadku na rynku. Aby uznać tę społeczność, 3,682 adresy posiadające NFT Milady Maker oraz 2,865 adresów posiadających NFT Redacted Remilio Babies będą uprawnione do nagród Genesis $OMNI.

Posiadacze NFT Pudgy Penguin

 • 170,000 $OMNI – 5.7% z airdropu Genesis: Mimo że NFT były często uznawane za bańkę związaną z hossą 2020-2021, zespół Pudgy Penguins udowodnił, że NFT to coś więcej niż tylko obrazki ślicznych zwierząt. Pudgies przekroczyły granice cyfrowego świata i są teraz prezentowane w globalnych sklepach detalicznych jako Pudgy Toys.

Partnerzy Strategiczni

 • 175,000 $OMNI – 5.8% z airdropu Genesis: Organizacje 25 protokołów, które współpracowały z Omni i przyczyniły się do jego wczesnego wzrostu, takie jak Ether.Fi, Monad, Berachain, i EigenLayer, są uprawnione do nagród $OMNI.

źródło https://news.omni.network/the-omni-genesis-airdrop/

Czym jest projekt OMNI

Omni Network to innowacyjna warstwa zintegrowana z Ethereum, która umożliwia deweloperom budowanie aplikacji o globalnym zasięgu. Dzięki Omni, twórcy mają dostęp do całej płynności i bazy użytkowników Ethereum. OMNI, natywny token sieci, pełni kilka kluczowych ról, w tym jako środek płatniczy dla transakcji i zarządzania siecią, a także stawiania tokenów dla zwiększenia bezpieczeństwa ekonomicznego.

Sieć Omni składa się z kilku głównych komponentów: zewnętrznych rollupów, węzłów walidatorów Omni pracujących na konsensusie CometBFT, oraz blockchaina Omni, który jest jedynym źródłem prawdy dla wszystkich przetworzonych transakcji i komunikatów międzyrollupowych.

Projekt zebrał 18,1 mln USD z dwóch rund sprzedaży tokenów prywatnych, sprzedając łącznie 20,1% całkowitej podaży tokenów OMNI.

Omni zapewnia rozwój aplikacji przez minimalne wymagania integracyjne, kompatybilność z dowolnym wirtualnym rollupem maszynowym, językiem programowania i architekturą dostępności danych. Dodatkowo, aplikacje mogą integrować się z Omni bez modyfikacji istniejących inteligentnych kontraktów.

W ramach Omni zaimplementowano testy sieciowe, które przetworzyły miliony transakcji i przyciągnęły setki tysięcy unikalnych użytkowników, co świadczy o skuteczności i potencjale platformy.

Omni Network zapowiada dalsze ekspansje, w tym uruchomienie głównej sieci i integrację z różnorodnymi protokołami stakowania płynności oraz wsparcie dla globalnych aplikacji zaimplementowanych na różnych rollupach. Dzięki tym inicjatywom, Omni stawia na ułatwienie dostępu do ekosystemu Ethereum, jednocześnie zwiększając bezpieczeństwo i skalowalność poprzez innowacyjne rozwiązania konsensusu i architekturę węzłów.

Zakończmy podkreśleniem, że Omni Network jest przykładem, jak technologie blockchain mogą ewoluować, dostarczając coraz to nowszych rozwiązań dla deweloperów i użytkowników, dążąc do bardziej zjednoczonego i efektywnego środowiska.

Token OMNI i Jego Zastosowanie

Token OMNI stanowi element sieci Omni Network, która integruje rozwiązania skalowania Ethereum. Jako natywny token, OMNI pełni szereg ważnych funkcji w ekosystemie, od zarządzania i bezpieczeństwa po płatności i staking.

1. Uniwersalny sposób do płacenia za gas

OMNI jest używany jako mechanizm płatniczy do wynagradzania przekaźników, czyli relayers, którzy przesyłają transakcje do docelowych rollupów. W praktyce oznacza to, że każda operacja przeprowadzana w sieci Omni wymaga użycia OMNI jako opłaty transakcyjnej, co zapewnia płynność i stały popyt na token.

2. Gaz dla Omni EVM

Omni EVM, czyli maszyna wirtualna Ethereum w Omni, używa OMNI jako natywnej waluty do przetwarzania transakcji. To sprawia, że OMNI jest integralną częścią działania sieci, umożliwiając wykonanie smart kontraktów i innych operacji na blockchainie.

3. Zarządzanie Siecią

Posiadacze OMNI mają prawo do udziału w decyzjach dotyczących zarządzania siecią, takich jak aktualizacje protokołu czy dodawanie nowych funkcji dla deweloperów. Wprowadza to model zarządzania zdecentralizowanego, w którym użytkownicy mają bezpośredni wpływ na rozwój i kierunek rozwoju platformy.

4. Staking

Protokół Omni implementuje model podwójnego stakowania dla zabezpieczenia ekonomicznego sieci. Bezpieczeństwo to funkcja łącznej wartości stakowanych OMNI oraz restakowanych ETH. Użytkownicy, którzy decydują się na zablokowanie swoich zasobów w sieci, mogą oczekiwać nagród w postaci dywidend z opłat transakcyjnych lub innych form rekompensaty, które są zdefiniowane przez protokół.

Modularna Architektura Węzłów w Omni Network

Omni Network wprowadza innowacyjną architekturę węzłów o nazwie Octane, która jest zaprojektowana w oparciu o API silnika Ethereum. To podejście pozwala na wyraźne oddzielenie środowisk konsensusu i wykonania w każdym z węzłów, jednocześnie umożliwiając korzystanie z istniejących klientów wykonawczych Ethereum.

Zintegrowany Konsensus w Omni Network

W sieci Omni, walidatory wykorzystują konsensus CometBFT oraz rozszerzenia głosowania ABCI++, aby równocześnie weryfikować wiadomości międzyrollupowe oraz transakcje na Omni EVM. To połączenie technologii jest kluczowe dla zapewnienia bezpieczeństwa i efektywności działania sieci.

Natywnie Globalne Aplikacje: Omni EVM

Omni EVM ułatwia rozwój aplikacji działających na wielu rollupach poprzez dynamiczne propagowanie kontraktów i interfejsów do dowolnego rollupa. To podejście do budowania aplikacji międzyrollupowych pozwala deweloperom programować aplikacje w jednym środowisku, co minimalizuje potencjalne zagrożenia dla bezpieczeństwa smart kontraktów wynikające z zawiłości pracy z rozproszonym stanem.

Tokenomia

Harmonogram Wypuszczania Tokenów OMNI

Roadmapa

II kwartał 2024:

 • Uruchomienie głównej sieci (Mainnet): Oficjalne uruchomienie głównej sieci Omni, znaczący krok naprzód w funkcjonalności sieci.
 • Protokół Liquid Restaking i onboarding operatorów EigenLayer: Integracja z EigenLayer, co zwiększy bezpieczeństwo i efektywność stakingu w Omni.
 • Wydarzenie generacji tokenów (Token Generation Event): Pierwsza publiczna sprzedaż tokenów OMNI.
 • Onboarding pierwszych zobowiązań na kwotę ponad 11 miliardów dolarów do wdrażania tokenów xERC20 zabezpieczonych przez Omni: Zabezpieczenie znacznych środków inwestycyjnych.

III kwartał 2024:

 • Uruchomienie kohorty aplikacji globalnych (NGAs) wdrożonych na Omni EVM: Rozszerzenie funkcjonalności Omni EVM poprzez wdrożenie aplikacji działających globalnie na wszystkich rollupach.
 • Wielorollupowe wdrożenia deklaratywne dla smart kontraktów: Umożliwienie deweloperom tworzenie aplikacji na sposób zbliżony do doświadczeń z Kubernetes, co ułatwi rozwijanie aplikacji na wszystkich rollupach.
 • Biblioteka frontendowa Typescript: Ułatwienie wdrażania aplikacji działających natywnie na wielu rollupach, które będą funkcjonować bezproblemowo na całej sieci rollupów.

IV kwartał 2024:

 • Rozszerzenie sieci Omni o alternatywne systemy dostępności danych, takie jak EigenDA i Celestia.
 • Sharding zaświadczeń w celu zwiększenia zdolności przetwarzania rollupów: Drastyczne zwiększenie przepustowości sieci.
 • Onboarding dostawców MPC: Zapewnienie instytucjonalnym użytkownikom dostępu do wszystkich rollupów Ethereum.

Postępy w rozwoju komercyjnym i biznesowym:

 1. Ethereum L2s (Arbitrum, Optimism, Polygon, itd.): Są to blockchainy warstwy drugiej, które skalują sieć Ethereum. Omni gwarantuje interoperacyjność na rosnących ekosystemach L2 Ethereum poprzez integracje natywne.
 2. Protokoły Liquid Restaking (EtherFi, Renzo, Puffer, itd.): Są to platformy pochodnych płynności zbudowane na EigenLayer. Zapewniają one interfejsy do ekosystemu EigenLayer, zabezpieczając aktywnie walidowane usługi (AVS), takie jak Omni, i oferują użytkownikom wyższe zyski niż staking ETH.
 3. EigenLayer: Protokół zbudowany na Ethereum, wprowadzający restaking jako nowy element zabezpieczenia kryptoeconomicznego. Umożliwia ponowne wykorzystanie ETH na warstwie konsensusu, rozszerzając bezpieczeństwo kryptoeconomiczne na dodatkowe aplikacje w sieci.
 4. Dostawcy Roll Ups-as-a-Service (Conduit, Caldera, Ankr, itd.): Pozwalają na wdrażanie rollupów, oferując kompleksową infrastrukturę, która umożliwia klientom szybkie wdrożenie na głównym łańcuchu Ethereum.
 5. Partnerzy infrastrukturalni (a41, Galaxy, Blockdaemon, itd.): Zapewniają usługi walidatorów, węzłów i operatorów dla Omni, zobowiązując się do zabezpieczenia sieci Omni poprzez przyjmowanie delegacji od stakerów Omni i restakerów Ethereum.

źródło: https://www.binance.com/pl/research/projects/omni


🌟 Sponsorowane Moim Czasem, Wysiłkiem i Pasją 🌟 To wideo lub artykuł jest efektem mojego osobistego zaangażowania – czasu, wysiłku i chęci dzielenia się informacjami z innymi. Wsparcie, które otrzymuję poprzez reflinki, pomaga mi tworzyć więcej treści dla Was. Dziękuję za każde kliknięcie i wsparcie! 👍💪Nota Prawna:

Treść materiałów na kanale YouTube:  Marek Porwoł oraz artykułów, wszelkich tekstówprezentacjinagrań audio i video w domenie i subdomenachmarekporwol.pl mają wyłącznie charakter informacyjnoedukacyjnyNie stanowią „rekomendacji” i treści NIE są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).r

Treści te mają charakter informacyjno- edukacyjny i są wyrazem moich osobistych poglądów. Niemniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych.

Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych NIE daje GWARANCJI zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te NIE są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Ci ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Pamiętaj też, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy biznes online lub kryptowaluty NIE dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci NIE dam!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *