marek.ebiznes@gmail.com

Linea Voyage – The Surge

Zarabianie w Internecie

Linea Voyage – The Surge

Co to jest Linea?

Linea to inna nazwa dla ConsenSys zkEVM – rozwiązania opartego o technologię zk-rollup, które umożliwia skalowalność Ethereum i pozwala na przetwarzanie dużych ilości transakcji po niższych kosztach niż na łańcuchu głównym Ethereum.

ZkEVM to tzw. „Ethereum Virtual Machine” (EVM) wersja zk-rollup, co oznacza, że ​​programiści mogą używać tego samego kodu, jaki używają na łańcuchu głównym Ethereum, bez konieczności dużych zmian w kodzie. Oprogramowanie to oferuje szybkość finalizacji transakcji, wysoką przepustowość i bezpieczeństwo rozliczeń Ethereum. Rozwiązanie to zostało opracowane przez zespół R&D ConsenSys i jest teraz dostępne dla testów publicznych na platformie Ethereum.

LINEA każdy, kto zbiera punkty-Rejestrujemy swój adres

https://referrals.linea.build/?refCode=MlOo27BjMY

Indywidualny link umożliwia zbieranie punktów do kampanii. Dziękuję za wsparcie

  1. Cel i przegląd programu:
  • „Linea Voyage: The Surge” to program mający na celu wzmocnienie sieci poprzez wprowadzenie niezbędnego elementu – płynności finansowej. Jest to kluczowe dla tworzenia kompleksowego ekosystemu, w którym zdecentralizowane aplikacje (dapps) mogą rozwijać się.
  1. Historia rozwoju Linea:
  • Od momentu uruchomienia głównej sieci osiem miesięcy temu, Linea osiągnęła wartość zablokowanych środków (TVL) na poziomie 440 milionów dolarów. Tak dynamiczny wzrost można przypisać aktywnej społeczności, która z entuzjazmem bierze udział w programie Linea Voyages, integrując użytkowników z różnorodnymi dapps dostępnymi w ekosystemie.
  1. Decentralizacja i innowacje technologiczne:
  • Linea zmierza ku progresywnej decentralizacji sieci, korzystając z innowacji takich jak decentralizacja sekwencera. Jest to moment, aby rozpocząć kluczową podróż mającą na celu redefinicję wspólnego doświadczenia użytkowników oraz podniesienie jakości użytkowania. Płynność w protokołach finansów zdecentralizowanych (DeFi) stanowi kluczowy składnik kwitnącej sieci, wpływając na doświadczenia użytkowników przez minimalizację poślizgu transakcyjnego i innych efektów ubocznych.
  1. Wprowadzenie programu „The Surge”:
  • Program „Linea Voyage: The Surge” został zaprojektowany, aby zwiększyć TVL i przyciągnąć entuzjastów DeFi, zapewniając nieporównywalne emocje i zaangażowanie społeczności. Program obiecuje także wprowadzenie nowego tokena, LXP-L, który będzie przydzielany dostawcom płynności i charakteryzować się będzie podobnymi właściwościami do istniejącego tokena LXP.
  1. Strategia i przyszłe kierunki:
  • W ramach strategii Linea Surge planowane jest wprowadzenie sześciu różnych „Volts”, każdy z nich przystosowany do różnych klas aktywów i przypadków użycia, aby wspierać zrównoważony rozwój sieci przez sześć miesięcy lub do osiągnięcia TVL w wysokości 3 miliardów dolarów, w zależności od tego, co nastąpi pierwsze. Program ten ma na celu zwiększenie różnorodności i płynności, co przyczyni się do zdrowego wzrostu ekosystemu Linea.

Więcej tutaj https://linea.mirror.xyz/NzFOD8A8tvKIqqjpuJFxepkminihbCzu1n8q7FOoKfA


Zgarnij BONUS 50€ od LUNOOstatnie wpisy


Masz pytania?
Zapraszamy


Znajdź nas w Social media


Subskrybuj kanał Youtube


Dołącz na nasz Telegram

Dołącz do naszego Discorda

kliknij baner


Nota Prawna

Treść materiałów na kanale YouTube:  Marek Porwoł oraz artykułów, wszelkich tekstówprezentacjinagrań audio i video w domenie i subdomenachmarekporwol.pl mają wyłącznie charakter informacyjnoedukacyjnyNie stanowią „rekomendacji” i treści NIE są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).r

Treści te mają charakter informacyjno- edukacyjny i są wyrazem moich osobistych poglądów. Niemniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych.

Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych NIE daje GWARANCJI zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te NIE są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Ci ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Pamiętaj też, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy biznes online lub kryptowaluty NIE dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci NIE dam!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *