marek.ebiznes@gmail.com

UXLINK – Odyseja oraz Airdrop

Zarabianie w Internecie

UXLINK – Odyseja oraz Airdrop

In UXLINK We Trust: Jak Skorzystać z Nadchodzącego Airdropu?

UXLINK, wiodąca platforma SocialFi, przygotowuje się do największego wydarzenia airdrop w 2024 roku, które rozpoczeło się 3 maja 2024 roku. Wydarzenie to ma na celu zaangażowanie około 550 000 członków społeczności, co stanowi około 10% jej aktywnej bazy użytkowników liczącej ponad 5,5 miliona osób. Inicjatywa obejmuje stworzenie czterech różnych serii NFT o nazwach MOON, TRUST, FRENS i LINK, pod hasłem „In UXLINK We Trust”​.

Airdrop będzie rozdzielany za pomocą voucherów NFT, które uczestnicy mogą zdobyć, spełniając określone warunki, takie jak zapraszanie znajomych do platformy UXLINK, angażowanie się w interakcje na łańcuchu bloków oraz utrzymanie aktywów w swoim UXWallet. To podejście zapewnia nie tylko aktywne uczestnictwo, ale także nagradza długoletnich i zaangażowanych członków społeczności​.

Jest to znaczące wydarzenie, mające na celu nagradzanie obecnych użytkowników oraz przyciąganie nowych uczestników na platformę, wykorzystując rosnące zainteresowanie technologią NFT i blockchain w przestrzeni Web3​.

Zachęcam do dzielenia się przemyśleniami w komentarzach tutaj w wątku, ja dopiero kampanie rozpoczynam!

Ogólnie strona całkiem do przeklikania, wszystkie zadania, zakładki itd. Dodatkowo dzienne checkin które dają nam punkty

Należy wykonać zadania związane z Social mediami jak X (twitter), Telegram itd oraz codzienne Check in


1. Zakładamy konto z kodem referencyjnym i łączymy nasz portfel Metamsk (ten który mamy do takich akcji)

Reflink + punkty https://dapp.uxlink.io/quest?inviteCode=30068225

2. Łączymy do konta nasze SOCIALE Twitter oraz Telegramrobimy to w profilu https://dapp.uxlink.io/profile 

(nalezy pamietać o kolejności, bo ja musiałem założyć dodatkowego TG bo namieszałem, a nie znalazłem jak odpiąć tg)

3. Wykonujemy tutaj zadania z zbieramy punkty z kampani Airdrop2049
https://airdrop2049.io/?inviteCode=30068225

Dziękuje bardzo za refki, za każdego dostaje punkty 
 Powodzenia!

Kampanie Uxlink w innych miejscach z których też możesz skorzystać

Tutaj można robić dodatkowo, bo nie łączymy naszego twittera – Binance wallet WEB3 – załóż konto i zacznij korzystać z portfela Tutaj
(zadania znajdziesz w portfelu)

Tutaj, tylko jakieś zdania, aktualnie co będzie później zobaczymy – Bitget wallet – Załóż konto, pobierz portfel i zacznij korzystać z Airdropów Tutaj
(zadania znajdziesz w portfelu)

Tutaj kampania lączona, ale mimo wszystko jest tez wiele innych którymi warto się zainteresować
Gate io – Giełda Tutaj (zadania znajdziesz w portfelu web3 oraz tutaj )🌟 Sponsorowane Moim Czasem, Wysiłkiem i Pasją 🌟 To wideo lub artykuł jest efektem mojego osobistego zaangażowania – czasu, wysiłku i chęci dzielenia się informacjami z innymi. Wsparcie, które otrzymuję poprzez reflinki, pomaga mi tworzyć więcej treści dla Was. Dziękuję za każde kliknięcie i wsparcie! 👍💪

Pamiętaj, że niektóre linki dostępne na tym blogu lub kanale youtube mogą być linkami afiliacyjnymi, co oznacza, że w przypadku dokonania zakupu lub zapisu przez taki link, mogę otrzymać prowizję. Ze względu na linki affiliacyjne można materiał który dla was stworzyłem potraktować, jako współpracę reklamową. Co ważne, linki afiliacyjne traktuję jako dodatek i możliwość wspierania mojego działania. Linki afiliacyjne nie wpływają na treść moich materiałówTo co robię traktuję jak pasję i pracę. Przedstawiam materiały rzetelnie bazując głównie na moich prywatnych doświadczeniach.

Wszystkie informacje zawarte na mojej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.


Ostatnie wpisy


Masz pytania?
Zapraszamy


Znajdź nas w Social media


Subskrybuj kanał Youtube


Dołącz na nasz Telegram

Dołącz do naszego Discorda

kliknij baner


Nota Prawna

Treść materiałów na kanale YouTube:  Marek Porwoł oraz artykułów, wszelkich tekstówprezentacjinagrań audio i video w domenie i subdomenachmarekporwol.pl mają wyłącznie charakter informacyjnoedukacyjnyNie stanowią „rekomendacji” i treści NIE są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).r

Treści te mają charakter informacyjno- edukacyjny i są wyrazem moich osobistych poglądów. Niemniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych.

Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych NIE daje GWARANCJI zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te NIE są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Ci ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Pamiętaj też, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy biznes online lub kryptowaluty NIE dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci NIE dam!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *