marek.ebiznes@gmail.com

DAOT – Lauchpad na Bitget

Zarabianie w Internecie

DAOT – Lauchpad na Bitget

Start platformy Daoversal na Solana – Subskrypcja Tokena DAOT na bitget wallet

Daoversal to projekt w świecie metaverse, który wkrótce zadebiutuje na platformie Launchpad Bybit. To społecznościowe przedsięwzięcie finansowe, które ma na celu spełnienie różnorodnych potrzeb Web3, oferując szeroki wachlarz zastosowań, od gier po rynki NFT.

Pamiętaj, Wszystkie informacje zawarte na mojej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.

Niektóre linki dostępne na tym blogu lub kanale youtube mogą być linkami afiliacyjnymi, co oznacza, że w przypadku dokonania zakupu lub zapisu przez taki link, mogę otrzymać prowizję. Ze względu na linki affiliacyjne można materiał który dla was stworzyłem potraktować, jako współpracę reklamową. Co ważne, linki afiliacyjne nie wpływają na treść moich materiałów


Daoversal
Daoversal (DAOT) to cyfrowy plac zabaw Web3, który oferuje immersyjne doświadczenie 3D, oparte na sieci Solana. Platforma zaprasza użytkowników do udziału w różnorodnych aktywnościach, takich jak gry i handel NFT, stanowiąc wszechstronne wejście do ekosystemu finansów społecznościowych.

Szczegóły Launchpad:

 • Token: DAOT
 • Sieć: Solana
 • Całkowita podaż na Launchpad: 40,000 DAOT
 • Pula biała (Whitelist): 12,000 DAOT
 • Pula publiczna: 28,000 DAOT
 • Cena subskrypcji: 1 DAOT = $2.5
 • Płatność: subskrypcje należy dokonywać przy użyciu USDC na sieci bazowej.

Harmonogram działania:

 • Runda dla osób z listy białej: 14 maja, 16:00 – 15 maja, 00:00 (UTC+8)
 • Runda publiczna: 14 maja, 18:00 – 16 maja, 18:00 (UTC+8)
 • Odbiór tokenów: 16 maja, 18:00
 • Notowanie na DEX: 16 maja, 19:00

Jak wziąć udział?

 1. Przed rozpoczęciem sprzedaży tokenów, pobierz portfel Bitget i przygotuj środki na sieci BASE. Zaleca się przygotowanie wystarczającej ilości ETH na opłaty sieciowe oraz USDC na subskrypcje, roszczenia i handel.
 2. W momencie rozpoczęcia subskrypcji, wejdź na stronę subskrypcji DAOT poprzez stronę główną portfela Bitget, gdzie użytkownicy z WL mają dostęp do rundy, a wszyscy użytkownicy mogą uczestniczyć w rundzie publicznej.

https://web3.bitget.com/en/blog/articles/daoversal-daot-launchpad


Czym jest giełda Bitget?

Giełda ta założona w 2018 r. platforma Bitget jest dziś jedna z wielu giełd na świecie oraz i firmą zaangazowaną w Web3. Giełda Bitget, sprawnie obsługuje ponad 25 milionów użytkowników w ponad 100 krajach i regionach. Giełda ta ma wiele nowatorskich rozwiązań, które pomagają uzytkownikom świata kryptowalut rozwijać się w tej swerze. Niedawno giełda przedstawiła nam Bitget Wallet, wcześniej znany jako BitKeep, to multiwalutowy portfel, który obsługuje różne łańcuchy czyli jest – multi-chain, oferuje uzytkownikom szereg kompleksowych rozwiązań i funkcji Web3, w tym funkcjonalność portfela, swap, rynek NFT, przeglądarkę DApp i wiele innych. Giełda inspiruje ludzi do korzystania z kryptowalut poprzez współpracę z wiarygodnymi partnerami, Aktualnie twarzą giełdy jest Lionel Messi.

Zgarnij BONUS 50€ od LUNO


🌟 Sponsorowane Moim Czasem, Wysiłkiem i Pasją 🌟 To wideo lub artykuł jest efektem mojego osobistego zaangażowania – czasu, wysiłku i chęci dzielenia się informacjami z innymi. Wsparcie, które otrzymuję poprzez reflinki, pomaga mi tworzyć więcej treści dla Was. Dziękuję za każde kliknięcie i wsparcie! 👍💪

Pamiętaj, że niektóre linki dostępne na tym blogu lub kanale youtube mogą być linkami afiliacyjnymi, co oznacza, że w przypadku dokonania zakupu lub zapisu przez taki link, mogę otrzymać prowizję. Ze względu na linki affiliacyjne można materiał który dla was stworzyłem potraktować, jako współpracę reklamową. Co ważne, linki afiliacyjne traktuję jako dodatek i możliwość wspierania mojego działania. Linki afiliacyjne nie wpływają na treść moich materiałów. To co robię traktuję jak pasję i pracę. Przedstawiam materiały rzetelnie bazując głównie na moich prywatnych doświadczeniach.

Wszystkie informacje zawarte na mojej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.Ostatnie wpisy


Masz pytania?
Zapraszamy


Znajdź nas w Social media


Subskrybuj kanał Youtube


Dołącz na nasz Telegram

Dołącz do naszego Discorda

kliknij baner


Nota Prawna

Wszystkie informacje zawarte na mojej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.

Treść materiałów na kanale YouTube:  Marek Porwoł oraz artykułów, wszelkich tekstówprezentacjinagrań audio i video w domenie i subdomenachmarekporwol.pl mają wyłącznie charakter informacyjnoedukacyjnyNie stanowią „rekomendacji” i treści NIE są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).r

Treści te mają charakter informacyjno- edukacyjny i są wyrazem moich osobistych poglądów. Niemniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych.

Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych NIE daje GWARANCJI zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te NIE są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Ci ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Pamiętaj też, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy biznes online lub kryptowaluty NIE dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci NIE dam!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *