marek.ebiznes@gmail.com

Morph – Testnet sezon 1

Zarabianie w Internecie

Morph – Testnet sezon 1

Morph to w maszyna wirtualna Ethereum (EVM) warstwy 2 dla aplikacji zorientowanych na wartość. Niedawno ogłosił zamknięcie rundy finansowania typu seed na kwotę 20 milionów dolarów, którą prowadził DragonFly Capital przy dodatkowym udziale od Pantera Capital, Foresight Ventures, The Spartan Group, MEXC Ventures, Symbolic Capital, Public Works, MH Ventures i Everyrealm.

Dzięki swoim charakterystycznym cechom, takim jak zdecentralizowana sieć sekwencerów, system Responsive Validity Proof (RVP) oraz modułowa konstrukcja, projekt zapewnia efektywne i elastyczne skalowanie, zachowując początkowe bezpieczeństwo, dostępność i kompatybilność sieci Ethereum.

Aby zdobyć punkty Morph, możesz uczestniczyć w następujących działaniach w ramach Morph Zoo: Zaangażuj się w nasze ekosystemowe aplikacje DApps. Im więcej działasz, tym więcej zdobywasz!

Codzienne logowanie pozwala zdobyć moc głosowania i głosować na projekty, co również przynosi punkty. Na koniec, możesz także brać udział w wydarzeniach organizowanych przez partnerów Morph, aby zdobyć dodatkowe punkty.

Możesz wykorzystać swoją moc głosowania na stronie głosowania, aby wspierać projekty, które ci się podobają. Możesz głosować na różne projekty i zdobywać punkty za projekty, na które głosujesz.

Bitget – https://bonus.bitget.com/U4V0CL

  1. Sezon 1 – https://www.morphl2.io/points/genesis_jungle/
  2. Holesky ETH – https://holesky-faucet.pk910.de/
  3. Bridge – https://bridge-holesky.morphl2.io/ (20-30 miut to trwa)
  4. SWAP – https://testnet.bulbaswap.io/swap/
  5. LEND – https://testnet.abra.finance/
  6. Vote – https://www.morphl2.io/points/genesis_jungle/myvoting
  7. Galxe – https://app.galxe.com/quest/Morph/GCNaDtzHMT
  8. DOCS – https://docs.morphl2.io/docs/quick-start/bridge/🌟 Sponsorowane Moim Czasem, Wysiłkiem i Pasją 🌟 To wideo lub artykuł jest efektem mojego osobistego zaangażowania – czasu, wysiłku i chęci dzielenia się informacjami z innymi. Wsparcie, które otrzymuję poprzez reflinki, pomaga mi tworzyć więcej treści dla Was. Dziękuję za każde kliknięcie i wsparcie! 👍💪

Pamiętaj, że niektóre linki dostępne na tym blogu lub kanale youtube mogą być linkami afiliacyjnymi, co oznacza, że w przypadku dokonania zakupu lub zapisu przez taki link, mogę otrzymać prowizję. Ze względu na linki affiliacyjne można materiał który dla was stworzyłem potraktować, jako współpracę reklamową. Co ważne, linki afiliacyjne traktuję jako dodatek i możliwość wspierania mojego działania. Linki afiliacyjne nie wpływają na treść moich materiałówTo co robię traktuję jak pasję i pracę. Przedstawiam materiały rzetelnie bazując głównie na moich prywatnych doświadczeniach.

Wszystkie informacje zawarte na mojej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.


Ostatnie wpisy


Masz pytania?
Zapraszamy


Znajdź nas w Social media


Subskrybuj kanał Youtube


Dołącz na nasz Telegram

Dołącz do naszego Discorda

kliknij baner


Nota Prawna

Treść materiałów na kanale YouTube:  Marek Porwoł oraz artykułów, wszelkich tekstówprezentacjinagrań audio i video w domenie i subdomenachmarekporwol.pl mają wyłącznie charakter informacyjnoedukacyjnyNie stanowią „rekomendacji” i treści NIE są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).r

Treści te mają charakter informacyjno- edukacyjny i są wyrazem moich osobistych poglądów. Niemniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych.

Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych NIE daje GWARANCJI zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te NIE są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Ci ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Pamiętaj też, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy biznes online lub kryptowaluty NIE dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci NIE dam!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *