marek.ebiznes@gmail.com

Holograph – Jak odebrać Airdrop

Zarabianie w Internecie

Holograph – Jak odebrać Airdrop

Jakie kryteria na Airdrop od Holograph

Aby kwalifikować się do pierwszej rundy nagród HLG (HLG Rewards Round 1) od Holograph, uczestnicy muszą spełnić następujące kryteria?

Kryteria Kwalifikacyjne Nagrody HLG Runda 1 będą rozdzielone wśród uczestników, którzy zdobyli:

Ponad 250 XP, wykonując określone akcje na łańcuchu w aplikacji Holograph.

Te akcje obejmowały wdrażanie kolekcji NFT, tworzenie pojedynczych NFT, tworzenie NFT edycji otwartych i mostkowanie NFT.

500,000,000 HLG (5% całkowitej podaży) zostanie rozdzielonych wśród uprawnionych uczestników w ramach pierwszej rundy nagród HLG.

Snapshot trwał

 • Start: wtorek, 10 stycznia 2023 o 20:00 UTC
 • Koniec: poniedziałek, 30 kwietnia 2024 o 00:00 UTC

Jak odebrać Airdrop?

Nagrody HLG Runda 1 będą dostępne do odebrania wyłącznie przez Bybit ByStarter. Aby odebrać, wszyscy uczestnicy muszą dodać do białej listy swój kwalifikujący się adres na łańcuchu, łącząc go z kontem Bybit, które przeszło procedurę KYC. Uczestnicy mogą połączyć tylko jeden kwalifikujący się adres z ich kontem Bybit KYC. Uczestnicy będą mieli 10 dni na dodanie swojego adresu do białej listy.

Kluczowe Terminy

 • Okres Rejestracji: 13 maja 2024, 10:00 UTC — 23 maja 2024, 4:59 UTC
 • Okres Dystrybucji: 23 maja 2024, 5:00 UTC — 23 maja 2024, 9:59 UTC
 • Ogłoszenie Wyników: 23 maja 2024, 10:00 UTC
 • Okres Blokady: Do 23 maja 2024, 12:00 UTC

Krokiem pierwszym aby odebrać tokeny najpierw należy sprawdzić czy się na nie kwalifikujesz, można zrobic to tutaj

https://eligibility.holograph.foundation/

Coraz częściej pojawia się KYC podczas airdropów. Holograph Fundation wprowadza dodatkowe zabezpieczenie przed SYBIL-ami czyli KYC przy pomocy giełdy Bybit.

Aby odebrać Airdropa, będzie potrzebne konto na giełdzie Bybit jeśli go nie masz możesz założyć tutaj

Aby odebrac tokeny HLG należy spełnić następujące warunki

Wymagania Kwalifikacyjne dla Uczestnictwa na giełdzie Bybit

Aby kwalifikować się do uczestnictwa, użytkownicy muszą spełnić następujące kryteria:

 1. Weryfikacja Tożsamości Poziom 1: Uczestnicy muszą zakończyć pierwszy poziom weryfikacji tożsamości. Zwykle obejmuje to podanie podstawowych informacji osobistych oraz weryfikację adresu email i numeru telefonu.
 2. Saldo Konta: Uczestnicy muszą posiadać na koncie minimum 100 USDT. W Moim przypadku saldo wynosi 346 USDT, co oznacza, że spełniam to wymaganie.
 3. Obsługiwane Kraje/Regiony: Ważne jest, aby sprawdzić, czy Twój kraj lub region jest obsługiwany w ramach tego wydarzenia. Często istnieją ograniczenia ze względu na lokalne przepisy regulacyjne.

Kroki do Sprawdzenia Swojej Kwalifikacji:

 • Weryfikacja Statusu dla Użytkowników na Białej Liście: Jeśli nie znajdujesz się na białej liście, możesz potrzebować dodatkowych kroków w celu weryfikacji swojej kwalifikacji.
 • Przegląd Obsługiwanych Krajów/Regionów: Upewnij się, że sprawdziłeś listę krajów lub regionów obsługiwanych, aby potwierdzić swoją możliwość uczestnictwa.
 • Odpowiedzi na Pytania podczas odbierania kwalifikacji

Posiadasz już Bybit – chcesz odebrac HLG

W celu wykonania tych kroków gdy posiadamy już konto na bybit, należy przejść tutaj:

W opcji Non – Whitelisted user wybrać VERIFY, a następnie podłączyć portfel który kwalifikuje się do odbioru tokenów

Może to być tylko 1 portfel, więc tutaj jeśli ktoś ma kilka portfeli pojawia się problem z odbiorem ponieważ trzeba mieć konto na Bybit aby to zrobić. Zobacz niżej.

https://www.bybit.com/en/bystarter/detail/?project_id=7

Czym jest atak Sybil w kontekście airdropów?

Atak Sybil to rodzaj zagrożenia w sieciach peer-to-peer, w którym jedna osoba lub jednostka próbuje zdominować system, tworząc wiele fałszywych tożsamości. W kontekście airdropów i innych dystrybucji opartych na blockchainie, atak Sybil polega na stworzeniu wielu kont w celu nieuczciwego zwiększenia ilości otrzymywanych nagród lub tokenów.

Jak to działa?

Podczas airdropa organizacja często dystrybuuje tokeny według określonych kryteriów, takich jak posiadanie poprzedniej waluty lub udział w określonej aktywności blockchain. Osoba przeprowadzająca atak Sybil może utworzyć wiele kont, które spełniają te kryteria, aby nieproporcjonalnie skorzystać z dystrybucji, odbierając więcej tokenów niż typowy uczestnik.

Dlaczego jest to problem?

Ataki Sybil mogą zniekształcić cel i skuteczność airdropów, które są często używane do promowania sprawiedliwego rozpowszechniania tokenów, angażowania społeczności lub nagradzania obecnych użytkowników. Gdy ataki Sybil zwiększają liczbę uczestników, mogą one powodować inflację liczby odbiorców, co skutkuje mniejszymi wypłatami dla uczciwych uczestników i zniekształca prawdziwy obraz zaangażowania społeczności.

Jakie są środki zapobiegawcze?

W celu minimalizacji ryzyka ataków Sybil, organizacje mogą wprowadzać mechanizmy weryfikacji tożsamości, takie jak:

 • Wymóg weryfikacji KYC (Know Your Customer), który wymaga od użytkowników udowodnienia swojej tożsamości przed udziałem w airdropie.
 • Ograniczenia dotyczące aktywności konta, takie jak wymóg posiadania historii transakcji czy określonych aktywności w sieci.
 • Zastosowanie zaawansowanych algorytmów analizy zachowań, które mogą wykrywać i eliminować podejrzane konta.

Ataki Sybil stanowią wyzwanie dla bezpieczeństwa i sprawiedliwości w blockchain i są intensywnie badane w kontekście rozwoju bardziej odpornych na nie technologii i strategii.


Pamiętaj, Wszystkie informacje zawarte na mojej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.

Niektóre linki dostępne na tym blogu lub kanale youtube mogą być linkami afiliacyjnymi, co oznacza, że w przypadku dokonania zakupu lub zapisu przez taki link, mogę otrzymać prowizję. Ze względu na linki affiliacyjne można materiał który dla was stworzyłem potraktować, jako współpracę reklamową. Co ważne, linki afiliacyjne nie wpływają na treść moich materiałów

Czym jest Holograph?

Holograph to narzędzie, które pozwala tworzyć cyfrowe „rzeczy” (aktywa), które działają na wielu systemach blockchain jednocześnie. Od stycznia 2023 roku wiele osób używało Holographa do tworzenia tych cyfrowych „rzeczy”.

Obecnie wiele aplikacji próbuje działać na różnych systemach blockchain, ale robią to w sposób skomplikowany. Holograph próbuje to uprościć, pozwalając na łatwe przenoszenie wartości między różnymi systemami.

Holograph różni się od innych narzędzi, ponieważ pozwala użytkownikom na większą kontrolę nad tym, co tworzą. Co więcej, „rzeczy” stworzone w Holographie zachowują swoje informacje, niezależnie od tego, na którym systemie działają.

Dzięki Holographowi nie trzeba łączyć różnych systemów w jeden, ponieważ każda „rzecz” może działać tylko w jednym miejscu naraz. Holograph także pozwala „opakowywać” już istniejące cyfrowe „rzeczy”, dzięki czemu działają one lepiej.

Holograph oferuje też narzędzia dla twórców, które ułatwiają pracę. Dzięki temu twórcy mogą skupić się na tworzeniu wartościowych rzeczy, nie martwiąc się technicznymi problemami.

Holograph to narzędzie, które ułatwia przenoszenie wartości między różnymi systemami blockchain.

Dodatkowe BONUSY

Zgarnij BONUS 50€ od LUNO


Next Block Expo
z hasłem HAJSOHOLICY Rabat


Ostatnie wpisy


Masz pytania?
Zapraszamy


Znajdź nas w Social media


Subskrybuj kanał Youtube


Dołącz na nasz Telegram

Dołącz do naszego Discorda

kliknij baner


Nota Prawna

Treść materiałów na kanale YouTube:  Marek Porwoł oraz artykułów, wszelkich tekstówprezentacjinagrań audio i video w domenie i subdomenachmarekporwol.pl mają wyłącznie charakter informacyjnoedukacyjnyNie stanowią „rekomendacji” i treści NIE są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).r

Treści te mają charakter informacyjno- edukacyjny i są wyrazem moich osobistych poglądów. Niemniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych.

Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych NIE daje GWARANCJI zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te NIE są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. 

Także ja nie gwarantuje Ci ani zysku, ani odzyskania wkładu.Pamiętaj też, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy biznes online lub kryptowaluty NIE dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci NIE dam!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *