marek.ebiznes@gmail.com

Binance rozdaje Stakestone dla użytkowników WEB3 Wallet

Zarabianie w Internecie

Binance rozdaje Stakestone dla użytkowników WEB3 Wallet

Portfel Binance Web3 współpracuje ze StakeStone, aby rozdać ekskluzywne nagrody w postaci 2 000 000 tokenów StakeStone w ramach Omni-Chain Carnival.

Jak wziąć udział w kampanii Binance Web3 ze StakeStone?

Aby wziąć udział, musisz być jednym z pierwszych 14 000 użytkowników, którzy przeniosą minimum 0,15 ETH z Ethereum i stakują swoje ETH jako STONE na Scroll przed 31 maja 2024 23:59:59 (UTC).

W tym okresie użytkownicy, którzy dołączą za pośrednictwem portfela Binance Web3 i stakują minimum 0,15 ETH, będą mieli prawo do otrzymania 20 tokenów zarządzania StakeStone.

Dodatkowo, możesz utrzymać swoje stakowanie pozycje STONE na Scroll do 17 czerwca 2024 23:59:59 (UTC), aby zdobyć dodatkowe nagrody. Każdy uprawniony uczestnik będzie kwalifikować się do równego podziału pozostałej puli nagród 2 000 000 StakeStone i otrzyma punkty karnawałowe StakeStone.

Możesz przenieść swoje STONE z powrotem na sieć Ethereum, wykonując poniższe kroki. Należy pamiętać, że będziesz musiał zapłacić opłaty za gas na Scroll, aby przenieść STONE z powrotem na główną sieć Ethereum.

  1. Wejdź do swojego portfela Binance Web3 i dotknij [Odkryj] – [Airdropy], aby odwiedzić stronę StakeStone Omni-Chain Carnival. Dotknij ikony sieci w prawym dolnym rogu i zmień sieć na [Scroll].
  2. Upewnij się, że jesteś w sieci Scroll, dotknij przycisku menu w prawym górnym rogu i wybierz [Bridge]. Wprowadź kwotę, którą chcesz przenieść, i wybierz [Ethereum Mainnet].
  3. Ponownie dotknij menu w prawym górnym rogu i wybierz [Stake]. Przełącz się na zakładkę [Unstake]. Teraz zmień sieć na Ethereum w prawym dolnym rogu.
  4. Wybierz metodę wypłaty: [Request] lub [Instant]. [Request] pozwala wypłacić STONE w stosunku 1:1 do ETH bez poślizgu, ale środki dotrą na Twoje konto w ciągu 3-7 dni. [Instant] pozwala natychmiast wypłacić stakowane STONE. Należy pamiętać, że ta metoda jest podatna na poślizg.
  5. Jak zdobyć ETH na Scroll Chain, aby zapłacić za opłaty transakcyjne podczas wypłacania STONE? Podczas procesu wypłaty STONE musisz mieć ETH na Scroll Chain, aby zapłacić za opłaty transakcyjne. Postępuj zgodnie z poniższymi krokami, aby zdobyć ETH na Scroll Chain.
  6. Przejdź do portfela Binance Web3 i dotknij [Odkryj] – [DApps].
  7. Wyszukaj „Owlto Finance”, aby wejść do jego DApp.
  8. Połącz swój portfel Binance Web3, dotykając [Connect Wallet].
  9. Po połączeniu portfela przełącz się na zakładkę [Bridge]. Wybierz „ETH” obok [Token]. Następnie wybierz „Ethereum” pod [From] i „Scroll” pod [To].
  10. Wprowadź kwotę tokenów, które chcesz przenieść, i dotknij [Send]. Sprawdź, czy szczegóły są poprawne przed podpisaniem transakcji. Twoje ETH zostanie przeniesione do Scroll Chain na Twoim portfelu.

Zgarnij 60 dni PLATINUM z kodem KBZEN

Dzięki współpracy z ZEN mam dla was BONUS w postaci 60 dni planu Platinium


🌟 Sponsorowane Moim Czasem, Wysiłkiem i Pasją 🌟 To wideo lub artykuł jest efektem mojego osobistego zaangażowania – czasu, wysiłku i chęci dzielenia się informacjami z innymi. Wsparcie, które otrzymuję poprzez reflinki, pomaga mi tworzyć więcej treści dla Was. Dziękuję za każde kliknięcie i wsparcie! 👍💪

Pamiętaj, że niektóre linki dostępne na tym blogu lub kanale youtube mogą być linkami afiliacyjnymi, co oznacza, że w przypadku dokonania zakupu lub zapisu przez taki link, mogę otrzymać prowizję. Ze względu na linki affiliacyjne można materiał który dla was stworzyłem potraktować, jako współpracę reklamową. Co ważne, linki afiliacyjne traktuję jako dodatek i możliwość wspierania mojego działania. Linki afiliacyjne nie wpływają na treść moich materiałów. To co robię traktuję jak pasję i pracę. Przedstawiam materiały rzetelnie bazując głównie na moich prywatnych doświadczeniach.

Wszystkie informacje zawarte na mojej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.Nota Prawna:

Treść materiałów na kanale YouTube:  Marek Porwoł oraz artykułów, wszelkich tekstówprezentacjinagrań audio i video w domenie i subdomenachmarekporwol.pl mają wyłącznie charakter informacyjnoedukacyjnyNie stanowią „rekomendacji” i treści NIE są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).r

Treści te mają charakter informacyjno- edukacyjny i są wyrazem moich osobistych poglądów. Niemniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych.

Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych NIE daje GWARANCJI zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te NIE są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Ci ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Pamiętaj też, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy biznes online lub kryptowaluty NIE dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci NIE dam!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *