marek.ebiznes@gmail.com

Binance Megadrop otwiera drugi projekt – Lista (LISTA)- Jak wziąć udział?

Zarabianie w Internecie

Binance Megadrop otwiera drugi projekt – Lista (LISTA)- Jak wziąć udział?

Binance z radością ogłasza dodanie projektu Lista (LISTA) do platformy Megadrop. Lista to protokół stakingowy i zdecentralizowany protokół stablecoinów, który będzie dostępny dla użytkowników Binance już od 30 maja 2024 roku. Lista (LISTA) zostanie wprowadzona na giełdę Binance 20 czerwca 2024 roku, umożliwiając handel w parach LISTA/BTC, LISTA/USDT, LISTA/BNB, LISTA/FDUSD, i LISTA/TRY.

Okres Megadrop dla Listy:

 • Start: 30 maja 2024, 00:00 UTC
 • Koniec: 19 czerwca 2024, 23:59 UTC

Jak wziąć udział?

 • Zablokuj BNB: Aby maksymalizować swój wynik, zaleca się zablokowanie BNB w produktach BNB Locked przed rozpoczęciem Megadropu. Będą brane pod uwagę godzinne migawki ilości subskrybowanego BNB.
 • Wykonaj zadania Web3: Użytkownicy mogą wykonywać zadania Web3 w okresie trwania Megadropu. Przykładowe zadanie to „Stake 0.01 BNB w aplikacji ListaDAO” (dostępne są samouczki).

Szczegóły dotyczące nagród:

 • Nazwa tokenu: Lista (LISTA)
 • Maksymalna podaż tokenów: 1 miliard LISTA
 • Nagrody w tokenach Megadrop: 100 milionów LISTA (10% maksymalnej podaży)
 • Początkowa podaż obiegowa: 230 milionów LISTA (23% maksymalnej podaży)
 • Maksymalny limit na użytkownika: 800,000 LISTA
 • Obliczanie nagród: Całkowity wynik = (Wynik z zablokowanego BNB * Mnożnik zadań Web3) + Bonus za zadania Web3

Jak zacząć z Megadropem na Binance?

 • Zaloguj się na swoje konto Binance.
 • Subskrybuj produkty BNB Locked i/lub wykonaj wszystkie wyznaczone zadania Web3 poprzez Megadrop w aplikacji Binance.
 • Po wykonaniu wszystkich zadań Web3, naciśnij przycisk [Zweryfikuj] na stronie projektu Megadrop przed zakończeniem okresu zadań, aby uzyskać Bonus za zadania Web3 i Mnożnik zadań Web3.
 • Odbierz nagrody Megadrop na podstawie swojego całkowitego wyniku.

Uwagi:

 • Importowane portfele zewnętrzne do portfela Binance Web3 nie będą liczony. Tylko portfele wielostronne (MPC), które są tworzone w portfelu Binance Web3, mogą uczestniczyć w wydarzeniach Megadrop.
 • Produkty BNB Locked: Różne wyniki za każdą aktywną subskrypcję w zależności od okresu subskrypcji.

Użytkownicy zainteresowani powinni również pamiętać o konieczności przestrzegania lokalnych przepisów i upewnić się, że produkty i usługi opisane są dostępne w ich regionie.

Wszelkie dodatkowe informacje na temat jak wziąć udział w Megadrop Lista znajdziesz bezpośrednio na platformie Binance w odpowiednich sekcjach FAQ i Megadrop.

Binance przedstawił nową kampanię którą nazwał MEGA DROP, jest to kampania połączona z zadaniami na Bouncebit, które bardziej szczegółowo opisywałem na discord.

Aby móc wykonać zadanie potrzebujemy portfel web3 od Binance, konto na giełdzie oraz trochę BNB i BTC, które przeniesiemy z giełdy na portfel, a następnie wykonamy zadania

Źródło – https://www.binance.com/en/support/announcement/lista-lista-megadrop-is-now-open-subscribe-to-bnb-locked-products-or-complete-web3-quests-to-participate-181a7b54486d4d1a8f06d82567f5cf12

Czym Jest Binance Megadrop?

Binance Megadrop to platforma zaprojektowana, aby odmienić Twoje dotychczasowe doświadczenia z airdropami. Integracja kluczowych funkcji Binance pozwala uczestnikom na dostęp do nowych tokenów i głębokie zaangażowanie w dynamiczny ekosystem Web3. Megadrop oferuje unikatowe połączenie edukacji i nagród, zwiększając interakcje użytkowników w społeczności kryptowalut.

Zalety Binance Megadrop

Megadrop jest szczególnie korzystny dla posiadaczy BNB, oferując nie tylko nagrody za długoterminowe wsparcie sieci, ale także dla nowych użytkowników, którzy mogą w ten sposób zgłębiać wiedzę o świecie kryptowalut i jednocześnie zdobywać pasywny dochód.

A co z tymi, którzy nie posiadają BNB? Nie ma problemu! Megadrop jest otwarty dla wszystkich, oferując możliwość zdobywania nagród za aktywne uczestnictwo w zadaniach dostępnych w Binance Web3 Wallet.

Jak Wziąć Udział w Binance Megadrop?

 1. Zaloguj się do konta Binance i odnajdź sekcję Megadrop poprzez menu „Więcej”.
 2. Zbadaj dostępne projekty, wybierz jeden i angażuj się w różnorodne zadania, aby zdobywać punkty.
 3. Sprawdź swoje uprawnienia i ewentualne ograniczenia na podstawie jurysdykcji.

Punkty i Nagrody

Megadrop oferuje różnorodne sposoby na akumulację punktów, które przekładają się na nagrody. Zablokuj swoje BNB w Produkty z Zablokowanym BNB, a zaangażowanie w zadania Web3 Wallet pozwoli Ci na dodatkowe punkty. Nagrody są kalkulowane na podstawie ilości zablokowanego BNB oraz aktywności w zadaniach Web3.

Dystrybucja Nagród

Nagrody z Megadrop są dystrybuowane po zakończeniu okresu uczestnictwa i są kalkulowane na podstawie Twojego łącznego wyniku w porównaniu do wszystkich uczestników. Znajdziesz je w Twoim portfelu Binance Spot, co jest odzwierciedleniem Twojego zaangażowania i inwestycji w platformę.

Megadrop kontra Launchpool

Chociaż obie platformy oferują korzyści za zablokowanie BNB, Megadrop wyróżnia się integracją z Binance Web3 Wallet i skupieniem na nowych tokenach. Co ważne, uczestnictwo w Megadrop nie jest ograniczone tylko dla posiadaczy BNB. To otwiera drzwi do świata kryptowalut dla szerszej grupy użytkowników, niezależnie od wielkości ich portfela.


🌟 Sponsorowane Moim Czasem, Wysiłkiem i Pasją 🌟 To wideo lub artykuł jest efektem mojego osobistego zaangażowania – czasu, wysiłku i chęci dzielenia się informacjami z innymi. Wsparcie, które otrzymuję poprzez reflinki, pomaga mi tworzyć więcej treści dla Was. Dziękuję za każde kliknięcie i wsparcie! 👍💪

Pamiętaj, że niektóre linki dostępne na tym blogu lub kanale youtube mogą być linkami afiliacyjnymi, co oznacza, że w przypadku dokonania zakupu lub zapisu przez taki link, mogę otrzymać prowizję. Ze względu na linki affiliacyjne można materiał który dla was stworzyłem potraktować, jako współpracę reklamową. Co ważne, linki afiliacyjne traktuję jako dodatek i możliwość wspierania mojego działania. Linki afiliacyjne nie wpływają na treść moich materiałów. To co robię traktuję jak pasję i pracę. Przedstawiam materiały rzetelnie bazując głównie na moich prywatnych doświadczeniach.

Wszystkie informacje zawarte na mojej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.Nota Prawna:

Treść materiałów na kanale YouTube:  Marek Porwoł oraz artykułów, wszelkich tekstówprezentacjinagrań audio i video w domenie i subdomenachmarekporwol.pl mają wyłącznie charakter informacyjnoedukacyjnyNie stanowią „rekomendacji” i treści NIE są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).r

Treści te mają charakter informacyjno- edukacyjny i są wyrazem moich osobistych poglądów. Niemniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych.

Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych NIE daje GWARANCJI zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te NIE są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Ci ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Pamiętaj też, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy biznes online lub kryptowaluty NIE dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci NIE dam!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *