marek.ebiznes@gmail.com

Binance – Wprowadzenie Regulacji MiCA dotyczących Stablecoinów w EOG

Zarabianie w Internecie

Binance – Wprowadzenie Regulacji MiCA dotyczących Stablecoinów w EOG

W dniu 30.06.2024 (UTC+3), w całym Europejskim Obszarze Gospodarczym (EOG) wejdą w życie nowe regulacje MiCA dotyczące stablecoinów. Wprowadzenie nowych ram regulacyjnych będzie miało znaczący wpływ na rynek stablecoinów w EOG. Ważne jest, aby wszyscy użytkownicy zrozumieli wpływ nadchodzących zmian. Poniżej znajdują się szczegóły dotyczące nowych regulacji i sposobu ich wdrażania przez Binance.

Zgodność z Regulacjami MiCA dotyczącymi Stablecoinów – Wpływ na Produkty Binance dla Użytkowników EOG

Od 30.06.2024 (UTC+3) stablecoiny będą regulowane w EOG. Oznacza to, że tylko niektóre regulowane firmy będą mogły emitować i oferować publicznie stablecoiny, które będą nazywane „regulowanymi stablecoinami”. Kilka istniejących stablecoinów może nie należeć do tej kategorii i dlatego będą podlegać pewnym ograniczeniom, klasyfikowane jako nieautoryzowane stablecoiny.

Binance wprowadzi stopniowe zmiany dostępności nieautoryzowanych stablecoinów, umożliwiając użytkownikom z EOG przejście na regulowane stablecoiny, jednocześnie unikając zakłóceń na rynku i zachowując zgodność z regulacjami MiCA.

Zmiany:

Binance Convert:

 • Funkcje konwersji dla nieautoryzowanych stablecoinów będą utrzymywane w trybie „tylko-sprzedaż”. Użytkownicy z EOG będą mogli sprzedać nieautoryzowane stablecoiny na inne aktywa cyfrowe, regulowane stablecoiny lub waluty fiat (w zależności od dostępności). Kupowanie nieautoryzowanych stablecoinów nie będzie możliwe od 30.06.2024 (UTC+3).

Handel Spot:

 • Pary handlowe na rynku spot z nieautoryzowanymi stablecoinami pozostaną dostępne do odwołania. W okresie przejściowym pary handlowe z nieautoryzowanymi stablecoinami będą współistnieć z parami handlowymi z regulowanymi stablecoinami.

Portfel:

 • Usługi powiernictwa i portfela dotyczące nieautoryzowanych stablecoinów będą kontynuowane. Możliwe będzie wpłacanie i wypłacanie stablecoinów z i do portfela Binance.

Ogólne Ograniczenia Produktowe

Oprócz wymienionych powyżej produktów, Binance wprowadzi ograniczenia dotyczące nieautoryzowanych stablecoinów w całej swojej ofercie produktowej:

Nagrody:

 • Nagrody będą zmieniane na regulowane stablecoiny, BNB lub inne tokeny. Istniejące vouchery z nieautoryzowanymi stablecoinami będą mogły być odebrane do daty wygaśnięcia.

Spot Copy Trading:

 • Spot copy trading przestanie obowiązywać od 23:59 (UTC+3) 29.06.2024. Wszystkie otwarte pozycje zostaną zamknięte, a aktywa zwrócone na portfel Spot copy tradera do 23:59 (UTC+3) 30.06.2024.

Margin:

 • Nowe pożyczki nieautoryzowanych stablecoinów zostaną zablokowane. Istniejące pożyczki Margin pozostaną nienaruszone, ale użytkownicy są zachęcani do zamykania pozycji.

Launchpad i Launchpool:

 • Pula FDUSD nie będzie dostępna dla użytkowników z EOG.

Simple Earn:

 • Nowe subskrypcje nieautoryzowanych stablecoinów zostaną zablokowane przed 29.06.2024 (UTC+3). Istniejące subskrypcje pozostaną nienaruszone.

Binance Loans i Pożyczki VIP:

 • Nowe subskrypcje pożyczek i nowe zabezpieczenia zawierające nieautoryzowane stablecoiny zostaną zablokowane przed 29.06.2024 (UTC+3). Istniejące pożyczki terminowe pozostaną nienaruszone.

Auto-Inwestycje:

 • Nowe subskrypcje Auto-Inwestycji z nieautoryzowanymi stablecoinami zostaną zablokowane.

Podwójne Inwestycje:

 • Nowe subskrypcje produktów Podwójnych Inwestycji z nieautoryzowanymi stablecoinami zostaną zablokowane przed 29.06.2024 (UTC+3).

Cloud Mining:

 • Nowe subskrypcje zawierające nieautoryzowane stablecoiny zostaną zablokowane przed 29.06.2024 (UTC+3).

Binance Pay:

 • Użytkownicy z EOG nie będą mogli wysyłać ani odbierać nieautoryzowanych stablecoinów. Wypłaty będą blokowane.

Wyślij Gotówkę:

 • Transakcje dotyczące nieautoryzowanych stablecoinów zostaną zablokowane.

Czerwona Paczka:

 • Użytkownicy z EOG nie będą mogli tworzyć ani odbierać czerwonych paczek w nieautoryzowanych stablecoinach. Zwroty za wygasłe paczki będą dozwolone.

NFT:

 • Zakupy NFT obejmujące nieautoryzowane stablecoiny będą blokowane.

Wydawaj, aby Zarabiać:

 • Istniejące nagrody USDT będą kontynuowane.

Karta Podarunkowa:

 • Karty podarunkowe będą dostępne tylko w regulowanych stablecoinach lub innych aktywach cyfrowych.

Portfel Web3 – Sekcja Earn:

 • Nowa podaż do protokołów pożyczkowych z nieautoryzowanymi stablecoinami zostanie zablokowana.

P2P:

 • Zakup nieautoryzowanych stablecoinów będzie ograniczony, sprzedaż pozostanie dostępna.

Binance OTC:

 • Zakupy nieautoryzowanych stablecoinów będą blokowane, sprzedaż pozostanie dostępna.

Podsumowanie

Zachęcamy wszystkich użytkowników do zapoznania się z nowymi regulacjami MiCA dotyczącymi stablecoinów i odpowiedniego dostosowania swoich działań na platformie Binance, aby uniknąć zakłóceń i zachować zgodność z nowymi przepisami.


🌟 Sponsorowane Moim Czasem, Wysiłkiem i Pasją 🌟 To wideo lub artykuł jest efektem mojego osobistego zaangażowania – czasu, wysiłku i chęci dzielenia się informacjami z innymi. Wsparcie, które otrzymuję poprzez reflinki, pomaga mi tworzyć więcej treści dla Was. Dziękuję za każde kliknięcie i wsparcie! 👍💪

Pamiętaj, że niektóre linki dostępne na tym blogu lub kanale youtube mogą być linkami afiliacyjnymi, co oznacza, że w przypadku dokonania zakupu lub zapisu przez taki link, mogę otrzymać prowizję. Ze względu na linki affiliacyjne można materiał który dla was stworzyłem potraktować, jako współpracę reklamową. Co ważne, linki afiliacyjne traktuję jako dodatek i możliwość wspierania mojego działania. Linki afiliacyjne nie wpływają na treść moich materiałów. To co robię traktuję jak pasję i pracę. Przedstawiam materiały rzetelnie bazując głównie na moich prywatnych doświadczeniach.

Wszystkie informacje zawarte na mojej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.Nota Prawna:

Treść materiałów na kanale YouTube:  Marek Porwoł oraz artykułów, wszelkich tekstówprezentacjinagrań audio i video w domenie i subdomenachmarekporwol.pl mają wyłącznie charakter informacyjnoedukacyjnyNie stanowią „rekomendacji” i treści NIE są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).r

Treści te mają charakter informacyjno- edukacyjny i są wyrazem moich osobistych poglądów. Niemniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych.

Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych NIE daje GWARANCJI zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te NIE są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Ci ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Pamiętaj też, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy biznes online lub kryptowaluty NIE dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci NIE dam!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *