marek.ebiznes@gmail.com

Launchpool Binance – IO.NET (IO)

Zarabianie w Internecie

Launchpool Binance – IO.NET (IO)

Kolejna możliwość, aby zapędzić swoje krypto do pracy, czyli launchpool organizowany na giełdzie BINANCE

Cały proces brania udziału jest prosty i nie kosztuje nas kompletnie nic, prócz chwili czasu, aby zastakować to co już mamy po to, aby dostać tokeny, które są w launchpool token możesz „farmić” posiadanym BNB oraz FDUSD (stablecoin)

Co to jest Launchpool?

Launchpool to platforma oferowana przez giełdę Binance, która umożliwia użytkownikom „farmienie” nowych tokenów poprzez (staking) istniejących kryptowalut, takich jak Binance Coin (BNB) oraz inne akceptowane aktywa. Jest to forma zarabiania nagród w nowych tokenach przed ich oficjalnym wprowadzeniem na rynek lub listingiem na giełdzie.

Kryptowaluta: IO.NET (IO)

Data airdropu: w dniu listingu zależy od giełdy, na binance

Ilość kryptowaluty i przewidywana wartość: zależy od ilości twojego udziału swoimi BNB lub stable coin w launchpool

Co trzeba zrobić:

Wziąć udział posiadanymy BNB lub Stablecoinami w darmowej akcji Launchpool 

Reflink: https://www.binance.com/pl?ref=11937990

Binance Launchpool – IO.NET (IO), zdecentralizowaną platformę AI do obliczeń i chmury.

Użytkownicy będą mogli stakować swoje BNB i FDUSD w oddzielnych pulach, aby farmić tokeny IO przez cztery dni, począwszy od 2024-06-07 00:00 (UTC).

Lista Binance następnie doda IO do notowań 2024-06-11 o godzinie 12:00 (UTC) i otworzy handel z parami handlowymi IO/BTC, IO/USDT, IO/BNB, IO/FDUSD i IO/TRY. Do IO zostanie przypisany tag „seed”.

Szczegóły Launchpool IO Nazwa tokena: IO.NET (IO)

Całkowita podaż tokenów na początku: 500,000,000 IO

Maksymalna podaż tokenów: 800,000,000 IO

Nagrody Launchpool: 20,000,000 IO (4% całkowitej podaży tokenów na początku)

Początkowa podaż w obiegu: 95,000,000 IO (19% całkowitej podaży tokenów na początku)

Szczegóły kontraktu inteligentnego: Solana

Warunki stakowania: Wymagana weryfikacja KYC

Godzinowy limit na użytkownika:

17,708.33 IO w puli BNB

3,125 IO w puli FDUSD

Wspierane pule Stakowanie BNB (strona będzie dostępna za około 5 godzin): 17,000,000 IO w nagrodach (85%)

Stakowanie FDUSD (strona będzie dostępna za około 5 godzin): 3,000,000 IO w nagrodach (15%)

Okres farmienia: 2024-06-07 00:00 (UTC) do 2024-06-10 23:59 (UTC).

Co musisz wiedzieć:

io.net to zdecentralizowana platforma obliczeniowa AI i chmurowa. Poprzez agregację podaży GPU z niedostatecznie wykorzystanych źródeł, io.net tworzy sieć, która pozwala startupom zajmującym się uczeniem maszynowym (ML) na dostęp do niemal nieograniczonej mocy obliczeniowej za ułamek kosztów tradycyjnej chmury.

IO jest natywnym tokenem użytkowym io.net i jest używany do następujących funkcji:

Waluta płatnicza: Płatności i opłaty transakcyjne w ekosystemie io.net, takie jak zakup/dostarczenie niewykorzystanej mocy obliczeniowej GPU, wdrażanie klastrów GPU.

Stakowanie: Użytkownicy mogą uczestniczyć w zabezpieczaniu sieci i zarabiać część nagród za niewykorzystane GPU, poprzez:

Delegowanie stakowania tokenów $IO na wybrany przez siebie węzeł.

Bezpośrednie stakowanie większej liczby tokenów $IO, aby działać na własnym węźle.

Zarządzanie: Token IO umożliwia posiadaczom uczestnictwo w zarządzaniu IO Grants DAO poprzez proponowanie, głosowanie i wdrażanie propozycji grantów, które kierują alokacją funduszy i strategicznym kierunkiem Fundacji Internetu GPU.

Ekosystem IO składa się obecnie z następujących głównych elementów:

io.net: Firma deweloperska, która utrzymuje sieć IOG i buduje produkty oraz usługi na jej bazie, takie jak:

O Cloud: Platforma chmurowa, która pozwala deweloperom na wirtualizację nieskończenie skalowalnych i konfigurowalnych klastrów na żądanie, wykorzystując moc obliczeniową w sieci IOG.

IO Worker: Zapewnia użytkownikom kompleksowy i przyjazny interfejs do efektywnego zarządzania operacjami węzłów GPU za pomocą intuicyjnej aplikacji internetowej.

O ID: Uniwersalne zarządzanie tożsamością dla ekosystemu IO.

Sieć IOG: Znana również jako Internet GPU, lub „IOG”, sieć IOG to zdecentralizowana sieć infrastruktury fizycznej, składająca się z niezależnie operowanych, geograficznie rozproszonych węzłów sprzętowych, które zapewniają nieograniczony dostęp do mocy obliczeniowej na żądanie.

Framework IOG: Otwarty, przyjazny dla deweloperów SDK, który umożliwia twórcom wdrażanie produktów i usług na bazie Internetu GPU.

io.net zebrało 40 milionów USD w dwóch rundach prywatnych sprzedaży, z najnowszą wyceną wynoszącą 1 miliard USD. To reprezentuje 36.24% początkowej podaży tokenów i 22.65% maksymalnej podaży tokenów.

Na dzień 6 czerwca 2024 roku, maksymalna stała podaż wynosi 800,000,000 tokenów, a początkowa podaż na TGE wynosi 500,000,000 tokenów. Podaż w obiegu po notowaniu wyniesie 95,000,000 (19.00% początkowej podaży tokenów).

Misja projektu

io.net został stworzony, aby ustanowić globalnie dostępną, zdecentralizowaną sieć chmury obliczeniowej, zapewniającą niedrogi, elastyczny i bez pozwolenia dostęp do mocy obliczeniowej.

Propozycja wartości

Wraz z rozwojem AI, następuje znaczny wzrost zapotrzebowania na moc obliczeniową GPU oraz ogromny niedobór GPU w publicznej chmurze. Powoduje to kilka problemów, takich jak długie czasy oczekiwania, ograniczony wybór i wysokie koszty.

Poprzez agregację GPU z niedostatecznie wykorzystanych źródeł, takich jak niezależne centra danych, nieaktywne farmy koparek kryptowalut i konsumenci, io.net może dostarczać moc obliczeniową nawet o 90% taniej niż scentralizowani dostawcy chmur.

Infrastruktura techniczna

Oferta io.net jest specjalnie zaprojektowana do czterech głównych funkcji, więcej szczegółów znajduje się na stronie dokumentacji, tutaj:

Inferencja wsadowa i serwowanie modeli: Wykonywanie inferencji na przychodzących wsadach danych może być równoległe poprzez eksportowanie architektury i wag wytrenowanego modelu do współdzielonego magazynu obiektów. io.net pozwala zespołom zajmującym się uczeniem maszynowym na budowanie procesów inferencji i serwowania modeli w rozproszonej sieci GPU.

Trenowanie równoległe: Ograniczenia pamięci CPU/GPU oraz sekwencyjne przetwarzanie danych stanowią ogromne wąskie gardło podczas trenowania modeli na pojedynczym urządzeniu. io.net wykorzystuje biblioteki obliczeń rozproszonych do orkiestracji i wsadowego trenowania zadań, aby mogły być równolegle wykonywane na wielu rozproszonych urządzeniach, wykorzystując równoległość danych i modeli.

Równoległe dostrajanie hiperparametrów: Eksperymenty z dostrajaniem hiperparametrów są z natury równoległe, a io.net wykorzystuje biblioteki obliczeń rozproszonych z zaawansowanym dostrajaniem hiperparametrów do zapisywania najlepszych wyników, optymalizacji harmonogramów oraz określania wzorców wyszukiwania w prosty sposób.

Uczenie ze wzmocnieniem: io.net korzysta z otwartoźródłowej biblioteki do uczenia ze wzmocnieniem, która wspiera produkcyjne, wysoko rozproszone zadania RL wraz z prostym zestawem interfejsów API.

Dystrybucja tokenów

Więcej o projekcie w research Binance – https://www.binance.com/en/research/projects/ionet


Pamiętaj też, że zakładając ZEN po wpisaniu kodu KBZEN otrzymujesz 60 dni Platinium i możesz się cieszyć pełną funkcjonalnością aplikacji do płatności która jest kryptofriendly. Jest to oferta promocyjna przy współpracy reklamowej z ZEN.


Jak zacząć z launchpool?

  1. Upewnij się, że Twoje konto na Binance jest zweryfikowane przez KYC.
  2. Znajdziesz tę opcję na stronie Launchpool lub w aplikacji tam, gdzie Launchpad tam możesz stakować swoje BNB lub FDUSD
  3. Możesz śledzić swoje nagrody w czasie rzeczywistym
  4. Informacje z oficjalnej strony Binance

źródło:

https://www.binance.com/en/research/projects/ionet

https://www.binance.com/en/support/announcement/introducing-io-net-io-on-binance-launchpool-farm-io-by-staking-bnb-and-fdusd-6556e3b5aae54c76adb0fd267b105a15?hl=en


🌟 Sponsorowane Moim Czasem, Wysiłkiem i Pasją 🌟 To wideo lub artykuł jest efektem mojego osobistego zaangażowania – czasu, wysiłku i chęci dzielenia się informacjami z innymi. Wsparcie, które otrzymuję poprzez reflinki, pomaga mi tworzyć więcej treści dla Was. Dziękuję za każde kliknięcie i wsparcie! 👍💪

Pamiętaj, że niektóre linki dostępne na tym blogu lub kanale youtube mogą być linkami afiliacyjnymi, co oznacza, że w przypadku dokonania zakupu lub zapisu przez taki link, mogę otrzymać prowizję. Ze względu na linki affiliacyjne można materiał który dla was stworzyłem potraktować, jako współpracę reklamową. Co ważne, linki afiliacyjne traktuję jako dodatek i możliwość wspierania mojego działania. Linki afiliacyjne nie wpływają na treść moich materiałów. To co robię traktuję jak pasję i pracę. Przedstawiam materiały rzetelnie bazując głównie na moich prywatnych doświadczeniach.

Wszystkie informacje zawarte na mojej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.Nota Prawna:

Treść materiałów na kanale YouTube:  Marek Porwoł oraz artykułów, wszelkich tekstówprezentacjinagrań audio i video w domenie i subdomenachmarekporwol.pl mają wyłącznie charakter informacyjnoedukacyjnyNie stanowią „rekomendacji” i treści NIE są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).r

Treści te mają charakter informacyjno- edukacyjny i są wyrazem moich osobistych poglądów. Niemniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych.

Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych NIE daje GWARANCJI zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te NIE są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Ci ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Pamiętaj też, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy biznes online lub kryptowaluty NIE dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci NIE dam!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *