marek.ebiznes@gmail.com

Kryptowaluty – co dalej z nimi?

Zarabianie w Internecie

Kryptowaluty – co dalej z nimi?

🤐Jeśli jesteś osobą która NIE ma 5 min aby się zatrzymać, przeczytać do końca i zastanowić nad tym nawet tego NIE czytaj!!

❇️Ostatnio dość często chodzę na zakupy, jakieś nowoczesne pokemony, alko ale tu nie o tym chciałem pisać. Chciałem trochę przypomnieć o coinach i kryptowalutach tym którzy się interesowali, a nie rozpoczęli jak i tym co zaczęli, ale przestali się interesować po długotrwałych spadkach.

❇️Wiem i jestem świadom tego że to dla niektórych z was są poprostu bzdury bo nie znacie, nie doświadczyliście ale wierzcie mi nie wszyscy tak do tego podchodzą.

❇️Ta część która nie ogląda za dużo telewizji, a szuka sama informacji to napewno!

❇️Pewnie zauważyliście że ostatnio jakoś CICHO o tych całych kryptowalutach.

❇️Już nie gadają tyle w telewizji nawet w internecie też ucichło. Jak było FOMO – to nawet znajoma z warzywniaka potrafiła zapytac co to są te biełkojny i po co, na co to komu 😮🤭

❇️Także widać ceny spadły, wykresy się robią coraz bardziej płaskie, a czasem coś tam strzeli kilka %% i jes na 🥃

❇️Pomyślcie czy to nie dobry moment aby tak sobie na spokojnie usiąść, zainteresować i może nawet zacząć przygodę z kryptowalutami, z wszystkim trzeba się oswoić i nauczyć, a uczenie się czegoś nowego na początku zawsze wydaje się mega trudne, tylko że pózniej jakoś to już leci na automacie.

❇️Nie mówię że będa jakieś mega wzrosty w tym roku i nie mówie że nie będą, bo tego sam nie wiem.

❇️Ja robie systematycznie poprostu swoje – zapytasz dlaczego? No bo już tak mam od dłuższego czasu 😊

❇️Jeśli jesteś osobą która bardzo chce, a ma jakieś pytania NIE BÓJ SIĘ ZAPYTAĆ tylko poprostu wal z nimi śmiało do mnie – Napewno Odpowiem na każde takie pytanie!

👉Dodatkowo mam dla was pomysł a mianowicie zacząć trochę oszczędzać w krypto- co o tym myślicie?

✌️Powiedzmy miesięcznie można kupować sobie jakieś projekty nawet za 5-10€ każdego z nich, ale robić to systematycznie. Ja do tego używam giełd Fiat – krypto może byc BB lub kantoru. Wydaje mi się też że ciekawym projektem jest tez PAN – PANTOS projekt od kantoru wymiany dostępny narazie tylko tam- opisałem go tutaj można przeczytać:

👉 https://marekporwol.pl/2018/09/21/bitpanda-gielda-kantor-z-wlasnym-ico-pantos-pan/
————
🤗Ps. Ja dzis kupilem sobie znowu Pantosa, a dodatkowo tezosa, eth,iota, xlm, dash.

Nie za duże kwoty ale tak 25-50€ każdej 🙂 będę sobie tak 100 max 200€ miesięcznie rozdysponowywać na tamtejsze projekty 🙂

🙏Jeżeli doczytałeś lub doczytałaś do końca zostaw reakcjęślad po sobie skomentuj oraz jeśli post dał tobie do myślenia możesz go śmiało udostępnić aby inni zobaczyli że warto!

Napisz też co myślisz i co zaobserwowałeś jako część tego rynku ✌️

Dziękuje za twoją uwagę życzę zajebistej soboty 😁

~ nie jest to porada inwestycyjna, a moje luźne przemyślenia. Wiem że jeśli mnie obserwujesz to Ty wiesz że Ja się nie znam 😉✌️

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.