marek.ebiznes@gmail.com

Kryptowaluty – co dalej z nimi?

Zarabianie w Internecie

Kryptowaluty – co dalej z nimi?

🤐Jeśli jesteś osobą, która NIE ma 5 min, aby się zatrzymać, przeczytać do końca i zastanowić nad tym nawet tego NIE czytaj!!

❇️Ostatnio dość często chodzę na zakupy, jakieś nowoczesne pokemony, alko, ale tu nie o tym chciałem pisać. Chciałem trochę przypomnieć o coinach i kryptowalutach tym którzy się interesowali, a nie rozpoczęli, jak i tym, co zaczęli, ale przestali się interesować po długotrwałych spadkach.

❇️Wiem i jestem świadom tego, że to dla niektórych z was są po prostu bzdury, bo nie znacie, nie doświadczyliście, ale wierzcie mi nie wszyscy tak do tego podchodzą.

❇️Ta część, która nie ogląda za dużo telewizji, a szuka sama informacji to na pewno!

❇️Pewnie zauważyliście, że ostatnio jakoś CICHO o tych całych kryptowalutach.

❇️Już nie gadają tyle w telewizji nawet w internecie też ucichło. Jak było FOMO-to nawet znajoma z warzywniaka potrafiła zapytać co to są te biełkojny i po co, na co to komu 😮🤭

❇️Także widać ceny spadły, wykresy się robią coraz bardziej płaskie, a czasem coś tam strzeli kilka %% i jest na 🥃

❇️Pomyślcie czy to nie dobry moment, aby tak sobie na spokojnie usiąść, zainteresować i może nawet zacząć przygodę z kryptowalutami, z wszystkim trzeba się oswoić i nauczyć, a uczenie się czegoś nowego na początku zawsze wydaje się mega trudne, tylko że później jakoś to już leci na automacie.

❇️Nie mówię, że będą jakieś mega wzrosty w tym roku i nie mówię, że nie będą, bo tego sam nie wiem.

❇️Ja robię systematycznie poprostu swoje – zapytasz dlaczego? No bo już tak mam od dłuższego czasu 😊

❇️Jeśli jesteś osobą, która bardzo chce, a ma jakieś pytania NIE BÓJ SIĘ ZAPYTAĆ tylko po prostu wal z nimi śmiało do mnie – Napewno Odpowiem na każde takie pytanie!

👉Dodatkowo mam dla was pomysł, a mianowicie zacząć trochę oszczędzać w krypto- co o tym myślicie?

✌️Powiedzmy miesięcznie można kupować sobie jakieś projekty nawet za 5-10€ każdego z nich, ale robić to systematycznie. Ja do tego używam giełd Fiat-krypto może być BB lub kantoru. Wydaje mi się też, że ciekawym projektem jest też PAN – PANTOS projekt od kantoru wymiany dostępny na razie tylko tam- opisałem go tutaj można przeczytać:

👉 https://marekporwol.pl/2018/09/21/bitpanda-gielda-kantor-z-wlasnym-ico-pantos-pan/
————
🤗Ps. Ja dziś, kupiłem sobie znowu Pantosa, a dodatkowo tezosa, eth,iota, xlm, dash.

Nie za duże kwoty, ale tak 25-50€ każdej 🙂 będę sobie tak 100 max 200€ miesięcznie rozdysponowywać na tamtejsze projekty 🙂

🙏Jeżeli doczytałeś lub doczytałaś do końca zostaw reakcję ślad po sobie skomentuj oraz jeśli post dał ci do myślenia możesz go śmiało udostępnić, aby inni zobaczyli, że warto!

Dziękuje za twoją uwagę życzę zajebistej soboty 😁

~ nie jest to porada inwestycyjna, a moje luźne przemyślenia. Wiem, że jeśli mnie obserwujesz to Ty wiesz, że Ja się nie znam 😉✌️

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *