marek.ebiznes@gmail.com

Trading212 – odbierz darmową akcję spółek giełdowych, nawet do 100 Euro!

Zarabianie w Internecie

Trading212 – odbierz darmową akcję spółek giełdowych, nawet do 100 Euro!

Obecna promocja dla nowych klientów

Tak jak wspomniałem w tytule tego artykułu – trwa promocja, która jest skierowana głównie do nowych klientów firmy. Można ZA DARMO odebrać 1 akcję znanych firm takich jak: Uber, AMD, Ford, ELF Beauty, Ocado Group Virgin Galactic, General Electric.

Ich wartość może wynieść nawet do 100 Euro.

Instrukcja jak zdobyć Darmowe akcje:

Utwórz konto Trading 212 Invest, używając linku ze specjalnym zaproszeniem. Który możesz otrzymać kontaktując się ze mną tutaj KONTAKT

Otrzymamy po jednej darmowej akcji!

2. Wybieramy konto trading 212 invest

3. Do weryfikacji należy wysłać zdjęcie dowodu oraz dowód adresu zamieszkania (może być to wyciąg z banku, najlepiej w pełnym PDF) Akceptują także wyciągi z Revolut lub Monese.

Jeśli jednak zdarzy się tak, że odrzucą- robimy to do skutku, można skontaktować się z nimi poprzez chat i pisać po polsku. 

4. Po udanej weryfikacji wpłacamy minimum 5zl lub 1€ na realne konto INVEST.

5. Do 24 godzin dostajemy darmową akcję wartą nawet do 100 euro

DODATKOWO: Polecając platformę, można otrzymać jako premie do 20 losowych akcji znanych firm. 

Oznacza to, że możesz zapisać max. 20 znajomych Ci osób i dodatkowo otrzymać za to akcję w prezencie od firmy.

Akcje należy trzymać minimum 3 dni, więc po 4 dniach można je sprzedać i wypłacić otrzymaną wartość po 30 dniach od ich sprzedaży.

Trading212 Warunki do spełnienia

Warunki promocji jak ich nie dotrzymanie może skutkować odebraniem akcji.

Jednak bez obaw!

Jeśli będziesz trzymał promocyjne środki i będziesz się logował itd to nigdy nie złamiesz regulaminu.

Jednak jeśli wypłacisz na konto te promocyjne środki to już do regulaminu promocji stosować się nie trzeba. Wystarczy wypłacić bonus i po sprawie!

A jak będzie ktoś chciał wrócić do używania aplikacji, to zawsze może to zrobić i wpłacić swoje środki 🙂

—-

Moje pytanie do supportu.

Witam.

Mam pytanie dotyczące regulaminu promocji zaproś przyjaciela.

W regulaminie jest taki punkt, ze aby moc zatrzymać darmowe akcje nalezy logowac sie raz na min 3 miesiace do aplikacji.

Co w wypadku jesli klient będzie juz dluzej niz te 3 miesiace aktywnym uzytkownikiem promocja się zakończy, jednak sprzeda wszystkie akcje i wyplaci sobie bonusowe pieniadze? – mam rozumieć, że nie podlegają one zwrotowi, bo to jest darmowa akcja bonusowa i uzytkownik moze z nią zrobić co zechce.

3.3. Klient jest zobowiązany logować się do swojego konta Trading 212 co najmniej raz na trzy miesiące po otrzymaniu/sprzedaży Akcji polecenia (w zależności od tego, co nastąpi później). Ta sekcja nie ma wpływu na Twoje własne środki i pozycje otwarte z wykorzystaniem Twoich własnych środków.

Co po tym okresie, jesli beda takie osoby które tylko skorzystają z promocji i stwierdza, ze aplikacja nie jest dla nich.

Czym jest Trading212?

Platforma, jak i aplikacja, o której mowa w tym artykule, jest Brytyjskim brokerem z siedzibą w Londynie.

Trading 212 rozpoczął działalność w Bułgarii jako firma Avus Capital, a następnie został zarejestrowany w Wielkiej Brytanii w 2013 r. Oznacza to, że spółka jest regulowana zarówno przez Financial Services Commission w Bułgarii, jak i FCA w Wielkiej Brytanii.

W ciągu ostatnich pięciu lat platforma stale rozwijała swoją bazę użytkowników, a aplikacja handlowa została pobrana ponad 12 milionów razy, co czyni ją jedną z najpopularniejszych aplikacji handlowych na świecie. Użytkownicy mogą handlować akcjami, parami Forex, indeksami, funduszami ETF, a nawet kryptowalutami.

Czym jest platforma tradingowa

Platforma handlowa, na której działa Trading 212, jest niezwykle silnym elementem tej usługi maklerskiej.

Platforma, zoptymalizowana pod kątem wygody użytkowników mobilnych, jest bardzo łatwa w nawigacji, a jednocześnie oferuje szeroki zakres funkcji, wykresów i analiz bez poczucia niezręczności lub przeciążenia. Jedną z doskonałych funkcji jest możliwość dokonywania transakcji na wiele sposobów i wykonywania kilku operacji na tej samej parze handlowej jednocześnie.

Niektórzy inwestorzy mogą preferować bardziej złożone lub bogate w funkcje platformy, często spotykane na MT4 – ale równie wielu z pewnością doceni niestandardowe, dostosowane do potrzeb działanie aplikacji Trading 212. Konto demo pozwala traderom eksperymentować z platformami i znaleźć ten, który najbardziej im odpowiada.

Jakie aktywa – towary i inne rynki:

Trading 212 może się pochwalić ogromną gamą ponad 1800 zbywalnych aktywów. Należą do nich ponad 150 par walutowych, kompleksowa gama kryptowalut, w tym Ripple, Ethereum i Bitcoin, a także bardziej tradycyjne typy aktywów, takie jak indeksy, akcje i towary.

Jakie są spready i prowizje:

Trading 212 oferuje stosunkowo wąskie spready, choć nie jest to chyba najściślejszy na rynku. Niektóre aktywa mają lepsze spready niż inne, a spready na kryptowalutach pozostają konkurencyjne. Jeden z obszarów Trading 212 wyróżnia się prowizją, oferując całkowicie bezproblemowy handel w różnych klasach aktywów, co stanowi ogromny czynnik różnicujący między nimi a innymi brokerami. Pobierają jednak opłaty za przeliczanie walut, choć nie jest to niczym niezwykłym.

Jaka dźwignia:

Dźwignia finansowa oferowana jest na poziomie około 1: 300 dla kont profesjonalnych, wyższym niż wielu innych brokerów. Dźwignia zwiększa ryzyko strat, a także zysków, dlatego handlowcy muszą mądrze z niej korzystać. Maksymalna dźwignia nie musi być wykorzystywana dla każdej transakcji.

Handlowcy detaliczni w UE zobaczą ograniczenie dźwigni o 1:30 (lub niższe na niektórych rynkach, takich jak kryptowaluty, gdzie organy regulacyjne nalegają na maksymalną dźwignię 1: 2)

Dostępnę aplikacje mobilne

Trading 212 ma specjalnie opracowaną aplikację dla użytkowników mobilnych (dostępną na iOS i Androida). Oferuje pełną funkcjonalność, umożliwiając nawet przeprowadzanie transakcji bezpośrednio z wizualizacji, funkcja niedostępna w wielu innych aplikacjach mobilnych. Użytkowość jest bardzo dobra, z przejrzystą nawigacją i przemyślanymi wizualizacjami danych. Pobieranie jest szybkie i proste, a aplikacja mobilna jest sztandarowym produktem dla Trading212. Dlatego aplikacja została opracowana z myślą o aktywnych traderach i należy do najlepszych w branży.

Dostępne metody płatności:

Trading 212 oferuje różne opcje płatności, w tym przelewy bankowe, transakcje kartą kredytową i debetową oraz wybór portfeli cyfrowych. Pełne szczegóły są dostępne w sekcji FAQ na stronie internetowej – ale większość metod finansowania z głównego nurtu jest dostępna. Możesz wypłacać pieniądze bezpośrednio na swoje konto bankowe (chociaż obowiązują minimalne limity wypłat), a pieniądze powinny znajdować się na koncie w ciągu 2-3 dni roboczych.

Możliwość nauki – konto demo:

Trading 212 pozwala użytkownikom łatwo przełączać się między kontami „rzeczywistymi” i „ćwiczącymi”, eliminując kłopot związany z konfigurowaniem dwóch oddzielnych kont. Konfiguracja jest bardzo prosta, uruchomienie nowego konta zajmuje mniej niż minutę. To samo konto można „przełączać” między funduszami rzeczywistymi a ćwiczącymi, co upraszcza korzystanie z obu kont.

Oferty i promocje:

Trading 212 oferuje swoim użytkownikom szereg ofert, w tym aktualny kalendarz ekonomiczny, szczegółową (ale zwięzłą) analizę techniczną każdego zbywalnych aktywów, codzienną aktualizację wiadomości z całego świata oraz całą gamę edukacyjnych filmów i pisemnych samouczków wyjaśniających krytyczny handel koncepcje, wykresy i analizy. Użytkownicy mogą przeglądać obszerne fora w celu uzyskania dalszych porad, a sekcja FAQ jest dobrze zorganizowana i obszerna.

Bonusy

Trading 212 nie prowadzi obecnie żadnych aktywnych ofert bonusowych, chociaż w przeszłości oferował bonus powitalny w wysokości 50 GBP za dokonanie wpłaty. W szczególności unijne organy regulacyjne ograniczyły korzystanie z ofert bonusowych, ponieważ ich zdaniem może to prowadzić do nadmiernego handlu.

Regulacje i licencje:

Trading 212 jest w pełni zgodny z najnowszymi przepisami UE. Są one regulowane przez FCA w Wielkiej Brytanii, FCS w Bułgarii, co czyni ją jedną z najlepiej regulowanych internetowych usług maklerskich na rynku.

Oznacza to, że wszystkie transakcje są w pełni licencjonowane, a użytkownicy mogą czuć się bezpiecznie, prowadząc działalność na Trading 212. Wypełnienie pozycji „najpopularniejszej aplikacji handlowej” niesie ze sobą pewien poziom kontroli w prasie. Tak więc firma stosuje rygorystyczne kontrole finansowe i środki, aby zapewnić pełną zgodność z najnowszymi przepisami.

Dodatkowe funkcje:

Trading212 oferuje szereg dodatkowych funkcji wspierających podstawową aplikację handlową. Obejmują one szczegółowy kalendarz ekonomiczny, codzienne aktualizacje wiadomości finansowych, pogłębioną sekcję edukacyjną ze szczegółowymi objaśnieniami i samouczkami na temat tego, jak działają różne elementy handlu, podsumowania kluczowych pojęć i terminów branżowych oraz przewodniki dotyczące korzystania z wykresów do przeprowadzania analiz. Ochrona przed ujemnym saldem jest również oferowana handlowcom regulowanym.

Rodzaje kont na platformie:

Trading 212 technicznie oferuje tylko jeden typ konta, co oznacza, że ​​opłaty, obciążenia i dźwignia są takie same dla wszystkich użytkowników. Jest to zgodne z etosem firmy dotyczącym „demokratyzacji handlu”. Wszystkie transakcje są wolne od prowizji i można łatwo przełączać się między „trybem demonstracyjnym” a trybem rzeczywistym – podstawową różnicą jest wybór zasilenia konta.

Co oferuje nam konto PRO?

Trading212 oferuje konta „profesjonalne”. Pozwalają one użytkownikom regulowanym uzyskać dostęp do wyższych poziomów dźwigni w zamian za rezygnację z ochrony regulacyjnej. Inwestorzy mogą składać wnioski bezpośrednio po otwarciu konta, ale muszą zostać spełnione określone kryteria (doświadczenie handlowe, częstotliwość transakcji i kapitał), zanim zostaną zaakceptowani do konta Pro.

Korzyści platformy:

Trading 212 ma wiele do zaoferowania potencjalnym użytkownikom. Podstawową korzyścią jest obrót bez prowizji w szerokim zakresie rodzajów aktywów. W szczególności dla częstych użytkowników te niewielkie opłaty mogą szybko się sumować, spożywając coś, co może być już wąskim marginesem. To niezwykle atrakcyjna perspektywa dla osób, które chcą wejść na rynek po raz pierwszy.

Kolejną kluczową korzyścią jest prostota i użyteczność aplikacji mobilnej Trading 212. Do pobrania za darmo, łatwa w nawigacji i z głęboką warstwą funkcjonalności, usuwa ogromną złożoność często związaną z handlem aktywami, bez poświęcania funkcji. Wreszcie, dostępna oferta materiałów edukacyjnych stanowi kluczowy element dla osób, które chcą dowiedzieć się więcej o rynkach finansowych.

Wady platformy:

Lewar, czyli tak zwana dźwignia finansowa jest niższa niż w przypadku wielu innych brokerów online dla klientów Pro, a wielu konkurentów oferuje ściślejsze spready. Bardziej doświadczeni inwestorzy mogą preferować częściej używaną platformę MetaTrader 4 niż specjalnie przygotowaną aplikację Trading 212. W chwili obecnej brakuje również integracji Metatrader 4 (MT4).

Często użytkownicy mogą potencjalnie skupić się na mobilnym odkładaniu, ponieważ wielu woli używać terminala, zwykle z wieloma ekranami, do bardziej złożonej analizy.

Wreszcie, niektórym użytkownikom może nie podobać się prostota Trading 212: mogą poszukiwać platform transakcyjnych z większym naciskiem na usługi zarządzane, automatyczne transakcje lub możliwość kopiowania transakcji odnoszących sukcesy użytkowników.

Godziny handlu na rynkach

Platforma jest dostępna do użytku 24/7. Jednak rynki dla różnych klas aktywów są otwarte w różnych momentach, więc istnieje efekt domina dla możliwości handlu niektórymi instrumentami finansowymi w określonym czasie. Należy to rozpatrywać dla poszczególnych aktywów.

Platforma jest dostępna do użytku 24/7. Jednak rynki dla różnych klas aktywów są otwarte w różnych momentach, więc istnieje efekt domina dla możliwości handlu niektórymi instrumentami finansowymi w określonym czasie. Należy to rozpatrywać dla poszczególnych aktywów.

Wstęp do opodatkowania inwestycji zagranicznych znajdzie kolega tutaj: https://www.sii.org.pl/6561/podatek-gieldowy/wszystko-o-podatku-gieldowym.html na 212 można spróbować swoich sił na wersji demo, gdzie oczywiście nie ma zysków/strat i nie ma czego rozliczać.


Nota Prawna:

Treść materiałów na kanale YouTube:  Marek Porwoł oraz artykułów, wszelkich tekstówprezentacjinagrań audio i video w domenie i subdomenachmarekporwol.pl mają wyłącznie charakter informacyjnoedukacyjnyNie stanowią „rekomendacji” i treści NIE są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).r

Treści te mają charakter informacyjno- edukacyjny i są wyrazem moich osobistych poglądów. Niemniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych.

Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych NIE daje GWARANCJI zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te NIE są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Ci ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Pamiętaj też, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy biznes online lub kryptowaluty NIE dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci NIE dam!

 

2 komentarze

  1. kozirro pisze:

    Ja osobiscie polecam zalozenie konta na gieldzie trading 212 invest bo nadal maja promocje polegajaca na tym ze jak zarejestrujesz sie z reflinka to osoba polecajaca jak i osoba rejestrujaca dostaje darmowa akcje do 100$ (maksymalnie 20 osob mozna tak zwerbowac) Rejestracja trwa maks 12h po rejestracji wystarczy wplacic minimalny depozyt 5zl i na konto wpada nam akcja i tak 20 razy:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *