marek.ebiznes@gmail.com

Enno Wallet – trzymaj, transferuj, zarabiaj, stakuj i swapuj na jednym portfelu

Zarabianie w Internecie

Enno Wallet – trzymaj, transferuj, zarabiaj, stakuj i swapuj na jednym portfelu

Uwaga: ten wprowadzający wpis na blogu przedstawia propozycję i wizję tego, czym może być projekt opisywany niżej, to wszystko może ewoluować. Nie powinno być to postrzegane jako obietnica ani gwarancja funkcji czy zysku.

Zachęcam do śledzenia informacji postępów w rozwoju projektu tutaj oraz na oficjalnych kanałach.


Misja i wizja – tak piszą twórcy

Naszą misją jest stworzenie intuicyjnego portfela kryptograficznego i umożliwienie posiadaczom kryptowalut maksymalizacji potencjału zarobkowego ich aktywów kryptograficznych. Budujemy lepszy system finansowy i nazywamy go „Innowacyjnością”.

Naszym celem jest usunięcie wszystkich trudnych kroków aby wykluczyć pomyłkę.
Kolejnym celem jest stworzenie wydajnego ekosystemu i umożliwienie ludziom łatwego przechowywania, przenoszenia, stakowania i wymiany środków. Jak i usuwanie pośredników i redukcja kosztów obsługi.

Czym jest Enno Wllet?

To aplikacja oparta o ekosystem WAVES – jest to portfel do którego SEED posiadamy my, jednak portfel poza tym, że możemy na nim trzymać nasze kryptowaluty, posiada on jeszcze kilka innych zintegrowanych funkcji więcej przeczytacie na stronie projektu – główna strona portfela

Dodatkowo jeśli jesteś wczesnym użytkownikiem portfela masz szansę otrzymać tokeny enno cash

Enno Cash jest utillity tokenem czyli tokenem użytkowym w Enno Wallet.
Aktywni użytkownicy portfela Enno Wallet są uprawnieni do otrzymywania tokenów Enno Cash na podstawie rozmiaru ich działań i udziału w całkowitej aktywności innych użytkowników.
Token Enno Cash zachęca użytkowników portfela Enno do czerpania większych korzyści ze swoich kryptowalut.

Swap w portfelu

Enno Wallet swap umożliwia natychmiastową zamianę dowolnego tokenu obsługiwanego przez Enno Wallet na dowolny inny obsługiwany token. Możesz na przykład zamienić Bitcoin na STABLE COIN – Neutrino USD lub Ethereum dla fal, Neutrino USD za Neutrino Euro.

Bezpieczeństwo

Twój klucz, Twój portfel

Enno Wallet to aplikacja portfela blockchain przeznaczona wyłącznie dla Ciebie. Klucz prywatny, który jest dostarczany podczas tworzenia portfela, należy wyłącznie do Ciebie i tylko Ty masz dostęp do tego klucza prywatnego. W ten sposób wszystkie cyfrowe zasoby, które przechowujesz w Enno Wallet, będą tylko pod Twoją kontrolą.

Dbaj o bezpieczeństwo swoich zasobów cyfrowych podczas przeprowadzania transakcji stawki, swap i forex. Klucze prywatne są wyłącznie pod kontrolą użytkowników i nigdy nie są ujawniane. Wszystkie transakcje mogą być wykonane tylko wtedy, gdy są podpisane prywatnym kluczem użytkownika i ich potwierdzeniem. Nikt nie może przeprowadzić transakcji w Twoim imieniu.

Enno Wallet używa fraz seed, co jest branżowym standardem tworzenia kluczy prywatnych. Po utworzeniu 15-wyrazowej frazy początkowej jest ona przechowywana w postaci zaszyfrowanej w magazynie kluczy/pęku kluczy urządzenia. Nikt nie może uzyskać dostępu do Twojej frazy początkowej lub klucza prywatnego, łącznie z nami.

Bezpieczeństwo a DeFi

Od etapu projektowania do etapu wdrażania, Enno Wallet jest stworzony, aby być bezpiecznym w każdej chwili. Nasz zespół ds. bezpieczeństwa i niezależni konsultanci skrupulatnie sprawdzali każdy krok.

OWASP Mobile Application Security Verification Standard, który jest standardem branżowym, jest używany w naszych aplikacjach mobilnych. Ponadto modelowanie zagrożeń naszej aplikacji mobilnej jest tworzone już na etapie projektowania i wkrótce zostanie opublikowane.

Bezpieczeństwo to styl życia, który jest sercem naszego zespołu. Enno Wallet z dumą oferuje bezpieczne korzystanie z DeFi!

Program Early Bird – Airdrop

Użytkownicy, którzy zaczynają aktywnie korzystać z Enno Wallet przed sprzedażą tokenów, nazywani są Enno early Birds. Wczesne nagrody zostaną rozdzielone między tych użytkowników proporcjonalnie do ich postawionych tokenów Neutrino i ich ilości podaży w Protokole płynności dla pożyczek i aktywów.

Program Early Bird potrwa do momentu sprzedaży tokenów. Łącznie 1 milion tokenów Enno Cash $ENNO jest zarezerwowanych dla początkujących użytkowników.

Nagrody dla będą odblokowywane stopniowo w ciągu dwóch lat po premierze, na podstawie każdego bloku. Kwota $ ENNO dla rannych ptaszków będzie wzrastać z każdym nowym blokiem, a ranne ptaszki będą mogły odebrać swoje odblokowane tokeny, kiedy tylko zechcą.

Program Early-Bird rozpocznie się 3 września 2021 r. o godzinie 17:00 CET i będzie trwał do momentu sprzedaży tokenów. Możesz zacząć obstawiać i dostarczać płynność w Enno Wallet już teraz.

Nagrody za wczesne ptaki zostaną rozdzielone między;

 • Neutrino USD (USDN) Stakers
 • Neutrino EUR (EURN) Stakers
 • Neutrino GBP (GBPN) Stakers
 • Neutrino RUB (RUBN) Stakers
 • Neutrino TRY (TRYN) Stakers
 • Neutrino BRL (BRLN) Stakers
 • Neutrino UAH (UAHN) Stakers
 • Neutrino CNY (CNYN) Stakers
 • Neutrino JPY (JPYN) Stakers
 • NSBT (Neutrino System Base Token) Stakers
 • Vires.Finance (The Liquidity Protocol for Lending and Borrowing Assets) Suppliers.

„Win-Win Alert”: Trwa także okres odbierania tokenów od Vires Finance (Protokołu Płynności dla Pożyczek i Aktywów). Jeśli zapewnisz płynność w portfelu Enno Wallet, będziesz mógł otrzymywać zarówno tokeny Vires, jak i Enno Cash.

Wielkość nagrody jest oparta zarówno na wartości rynkowej Twoich tokenów i udostępnienia płynności, jak i na czasie jej dostarczania.

Wartość rynkowa postawionych aktywów jest obliczana w USDN po cenie rynkowej.

Wartość rynkowa dostarczonych aktywów na Vires.Finance jest obliczana w USDN po cenie podanej w Vires.Finance.

Wartość rynkowa stawek NSBT jest obliczana w USDN po cenie podanej na Waves.Exchange.

Wartość rynkowa jest stale obliczana, aby utrzymać wysoką precyzję w łańcuchu bloków.

Więcej utaj: https://blog.ennowallet.com/guide-enno-cash-distribution-to-enno-wallet-early-birds-b97b14c89d2f


Sam Sasha Ivanov na swoim Twitterze ogłasza wszystkie współprace Vires Finance oraz Enno Wallet

Tutaj wpis na temat VIRES FINANCE

https://marekporwol.pl/2021/08/27/vires-finance-protokol-pozyczek-w-lancuchu-waves-jak-tutaj-zarabiac/

————————————————————————–

Pamiętaj! : Blog, Fanpage, Video oraz materiały, które znajdujesz, jak i treść nie są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).

Ta treść ma charakter informacyjno- edukacyjny i jest wyrazem moich osobistych poglądów. Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych. Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych nie daje gwarancji zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te nie są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Tobie ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Pamiętaj też, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy biznes online lub kryptowaluty nie dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci nie dam!

Prezentowane biznesy to biznesy, które osobiście sprawdziłem i z których usług korzystam z większym lub mniejszym sukcesem finansowym.

Dlatego wpłacając pieniądze do któregokolwiek programu/firmy/kupując kryptowaluty, bądź świadomy/a istniejącego 100% ryzyka.

 

2 komentarze

 1. Cencik pisze:

  Dlaczego nie mogę odstakować tokena swop na portfelu po odebraniu enno?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *