marek.ebiznes@gmail.com

Social Good – Cashback w tokenie SG za twoje zakupy

Zarabianie w Internecie

Social Good – Cashback w tokenie SG za twoje zakupy

Spis Treści

SocialGood zgarnij nawet 100% jako CashBack

Tak to możliwe z aplikacją, którą tutaj opiszę. Aby otrzymać bonus wraz z cashbackiem, wystarczy, że zrobisz zakupy poprzez aplikację Social Good


https://referral.socialgood.inc/?id=9XLX9P

Kod pojawi się, albo wpisujesz podczas rejestracji, jest to konieczne, aby odebrać bonus


9XLX9P

Zaobserwuj mój kanał YT

Social Good jest to aplikacja, która za zakupy na eBay, AliExpress i wielu innych sklepach płaci Cash back w crypto.

Obecnie jest promocja i można zgarnąć cashback do 100% wartości naszych zakupów nawet do 10 000$! i bonus powitalny 200$

Za zarejestrowanie się dostajesz od razu na aplikację 25$/50$/100$ a teraz nawet 200$ w tokenie SG w zależności, jaka aktualnie promocja obowiązuje.

Warunki te mogą się zmieniać, więc ja bym się śpieszył, sama promocja z bonusem trwa tylko do 31.01.2022r.

WAŻNE

Aby jednak się ZAKWALIFIKOWAĆ I ZATWIERDZIĆ BONUS należy zrobić transakcje zakupy na minimalną kwotę, które potwierdzą, że nie jesteś automatem.

Czyli jeśli chcesz otrzymać BONUS, powinieneś kupić coś, wydać przez aplikacje Social Good minimum 30$ i patrzeć w historii czy się kwalifikujemy na otrzymanie tego bonusu

Masz na to 30 dni od dnia rejestracji!

Na samym dole tego artykułu znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące zakupów, zachęcam jednak aby przeczytać uważnie wszystko co dla Ciebie tu zebrałem i opisałem

Zaczynamy

Poniższe screeny przedstawiają możliwości i to jak bardzo jest rozbudowany system Social Good
Mamy Cashback, gdzie za darmo otrzymujemy tokeny SG do datkowo mamy i staking, na którym możemy otrzymywać do 15% od posiadanych tokenów SG rocznie.

Jak robić zakupy poprzez aplikacje?

Kliknij odpowiedni sklep w aplikacji i upewnij się, że aktywowałeś BONUS

Zaloguj się do odpowiedniego sklepu poprzez aplikacje SocialGood i zrób zakupy nie wychodząc z tej aplikacji.

Porady dotyczące zakupów:

・Jeśli korzystasz z innych promocji, zniżek, kart podarunkowych lub kuponów, upewnij się, że nie dyskwalifikują Cię one od otrzymywania SocialGood.

・ Upewnij się, że blokowanie reklam lub blokowanie plików cookie jest wyłączone na Twoim urządzeniu. Mogą one uniemożliwić sklepom rozpoznanie Twojego zakupu i uniemożliwić Ci korzystanie z SocialGood.

・Po dotknięciu przycisku „Sklep”, przejdź do aplikacji, która jest akceptowana do zwrotu kryptowalut. Stuknij w sklep w aplikacji SocialGood i dokonaj zakupu w tej samej sesji.

・ Nie aktywuj innych witryn cashback/reward ani rozszerzeń przeglądarki i unikaj klikania poza aplikacją podczas sesji zakupów. W przeciwnym razie Twój zakup może być powiązany z usługą inną niż aplikacja SocialGood.

・Nie używaj VPN.

・Sprawdź, które produkty kwalifikują się do SocialGood na stronie opisu każdego sklepu.

・Upewnij się, że w Twoim koszyku nie ma żadnych przedmiotów, zanim klikniesz przycisk lub baner „Sklep” w aplikacji SocialGood.

・Przy każdym zakupie wróć do aplikacji, a następnie dotknij przycisku lub banera „Sklep” w aplikacji SocialGood.

・Upewnij się, że robisz zakupy w regionie, w którym się znajdujesz.

・Ja robiłem zakupy z ulubionych, które mi zaliczyło, jednak, zanim kupisz konkretną rzecz warto ja z tych ulubionych usunąć.


Czy zalicza towary na promocji, które są tak popularne na Alixpress?


Bardzo dobre pytanie, na które ciężko jednoznacznie odpowiedzieć dlatego zmawiaj sobie towary takie, które potrzebujesz i zamówiłbyś je nawet bez CASHBACK

Ja sam robiąc zakupy na Alixpress widzę same przecenione produkty i je po prostu kupuje, są to takie, które potrzebuje-ciężko znaleźć coś bez przeceny.

Zakup pojawia się w historii zakupów w aplikacji. Jednak czy je zaliczy do bonusu dowiem się dopiero po tym czasie oczekiwania. (60-100 dni)

W sierpniu 2021 gdy zrobiłem zakupy na Ebay zaliczyło mi wszystko, ogólnie zakupy z Ebay akceptowane są dużo szybciej niż te z aliexpress, jednak cashback to na ten moment 50%

Więc wydaje się być dobrym rozwiązaniem dla otrzymania bonusu zakup na ebay

Tutaj informacje na temat zakupów na Aliexpress

Tutaj Ebay


Jak widać na poniższych screenach, pierwszy screen informuje nas o tym, że otrzymaliśmy nie BONUS, a możliwość odebrania bonusu jeśli spełnimy warunki.

By go otrzymać jak juz pisałem wyżej należy wydać powyżej 30 $ poprzez aplikację Social Good.

Można to zrobić w kilku mniejszych transakcjach.

Masz na to 30 dni

Po dokonaniu zakupów, do 48 h w historii zakupów powinny pojawić się transakcje, koniecznie sprawdź, czy się kwalifikujesz na bonus i czy przypadkiem nie trzeba jeszcze wydać kilku $


Po tym jak już wykonamy transakcję i zakwalifikujemy się na bonus, pojawi nam się kolejna informacja
„You have fulfilled the requirement…”

Ten screen dotyczy polecania aplikacji i tego, aby nie było oszustw. Każdy nowo polecony powinien zrobić transakcję by sam się mógł zakwalifikować na bonus i abyś ty też otrzymał bonus za polecenie aplikacji jemu. Jeśli twój polecony spełni warunki, aby sam odebrał bonus, to nie ma się o co martwić.

Zaznaczam Transakcje mogą być podzielone na kilka mniejszych i najlepiej, aby przekraczały to 30$

Bonus dostaje się od razu i widać go w historii zakupów jako PENDING, a staje się APPROVED po około 60 – 100 dniach od zakupów lub zaakceptowania odbioru przesyłki. (tutaj nie do końca jest to sprecyzowacne)

Podczas rejestracji sprawdź, czy widać poprawny invitation code:
TQ3XHF

Dziś cena SG

Informacja na temat Bonusu 200$, który jest do 31.01.2022r.

Zespół SocialGood ma przyjemność ogłosić, że teraz oferujemy SocialGood (SG) o wartości 200 USD za każde nowe polecenie dokonane poprzez udostępnienie kodu zaproszenia za pośrednictwem aplikacji SocialGood do 31 stycznia 2022 r. Nowi użytkownicy (zaproszeni), którzy zarejestrują się w aplikacji SocialGood otrzymają również SocialGood o wartości 200 USD.

Korzyści dla zapraszającego: Możesz otrzymać 200 USD SG za każdego nowego zaproszonego użytkownika. Premia za polecenie zostanie natychmiast dodana w aplikacji „Historii poleceń”.

Korzyści dla zaproszonych (nowych użytkowników): Nowi użytkownicy mogą robić zakupy praktycznie za darmo do 200 USD w ponad 1800 dużych sklepach internetowych za pośrednictwem aplikacji SocialGood (ograniczone do nowo zarejestrowanych użytkowników, którzy zarejestrowali się za pomocą kodu zaproszenia). Gdy nowy użytkownik dokona zakupów na łączną kwotę 30 USD lub więcej, otrzyma SG o wartości 200 USD.

Każdy może robić zakupy praktycznie za darmo za pośrednictwem aplikacji SocialGood, oprócz innych sklepów oferujących 100% kryptowalut, bez przechodzenia przez proces polecania, ale aby robić zakupy praktycznie za darmo, korzystając z bonusu za polecenie 200 USD w dowolnym innym sklepie w aplikacji SocialGood, musi użyć kodu zaproszenia dostarczonego przez znajomego.

Artykuł o promocji na stronie Social Good: https://socialgood.zendesk.com/hc/en-us/articles/900003045766–Updated-December-27th-US-200-Referral-Program

O premii za rejestrację

Nowi użytkownicy aplikacji SocialGood mogą otrzymać SocialGood (SG) o wartości 200 USD jako nagrodę za zarejestrowanie się w aplikacji. Aby kwalifikować się do premii za rejestrację, obowiązują następujące zasady.

 • Nowi użytkownicy muszą pobrać aplikację SocialGood i utworzyć konto.
 • Bonus zostanie odzwierciedlony w „Historii zakupów” aplikacji natychmiast po rejestracji.

*Wysokość premii za rejestrację może się różnić w zależności od regionu i czasu.

*Szczegóły bonusu rejestracyjnego mogą ulec zmianie bez powiadomienia. Sprawdź aplikację, aby uzyskać najnowsze informacje.

*Aby zapobiec oszustwom, w wypłatach SG wymagany jest proces zatwierdzania. Aby dokonać wypłaty, nowi użytkownicy powinni użyć Shopping Mining™, powinni wydać 30 USD lub więcej w ciągu 30 dni od rejestracji. Jeśli otrzyma SG od Shopping Mining™, to i premia za rejestrację zostanie „zatwierdzona” w tym samym czasie.

Czym jest Social Good?

Aplikacja mobilna oferuje nagrody Crypto – Cashback

Założyciel i dyrektor generalny Social Good Foundation Inc., Soichiro Takaoka, jest przedsiębiorcą mieszkającym w Tokio w Japonii. Stworzył SocialGood, aby wprowadzić aplikację, dzięki której użytkownicy mogą uzyskać kryptowaluty po prostu robiąc zakupy.

Social Good Foundation Inc. uzyskała zgodę władz metropolitalnych Tokio w Japonii na swój plan innowacji biznesowych.

Zatwierdzenie zapewnia silne publiczne poparcie rządu japońskiego dla nisko oprocentowanych pożyczek, obniżonych opłat związanych z patentami i przedłużonego wsparcia dla ekspansji zagranicznej.

Firma uzyskała już kilka patentów na używanie kryptowaluty do zapewniania klientom zwrotu gotówki, nagród i wymiany punktów.

Innowacyjny system blockchain tej firmy ma na celu bezpłatną dystrybucję tokena SG podczas zakupów i pomaga zmniejszyć pogłębiającą się różnicę w dochodach.

Social Good został uruchomiony przez japońską Fundację Dobra Społecznego w celu rozwiązania problemu pogłębiających się nierówności ekonomicznych na świecie.

Wprowadza ona nowatorski system, który pozwala konsumentom nabywać aktywa kryptograficzne podczas zakupów online.

Aplikacja, dostępna w Apple App Store i Google Play, pozwala użytkownikom robić zakupy w wielu wiodących sklepach eCommerce, takich jak eBay, Lazada, Best Buy, AliExpress, Zalora, Myntra i innych.

Użytkownicy otrzymują 100% zwrotu gotówki za zakupy online w postaci tokenów SocialGood (SG) o wartości do 10 000 USD za transakcję.

Model SocialGood różni się od większości innych istniejących firm oferujących zwrot pieniędzy.

Tam, gdzie SocialGood zwraca 100% cashbacku, konkurenci zazwyczaj oferują od 1 do 3%.

Token SocialGood może być obecnie przedmiotem obrotu na giełdach kryptowalut Bittrex i Bitmart, a także na popularnym automatycznym animatorze rynku Uniswap.

Giełdy umożliwiają użytkownikom wymianę SG na pieniądze fiat, stablecoiny lub aktywa kryptograficzne, takie jak Bitcoin i Ethereum.

Dane z SocialGood pokazują, że do lipca 2021 r. w aplikacji zarejestrowało się 270 000 użytkowników z ponad 160 krajów. Roczny wzrost liczby użytkowników przekracza 185%.

Oprócz oferowania nagród typu cashback, projekt dystrybuuje tokeny za pośrednictwem partnerów detalicznych w zamian za marketing afiliacyjny i umowy prowizyjne z partnerami handlowymi.

Efekt sieciowy w SocialGood

SocialGood zajmuje wyjątkową pozycję w porównaniu do innych globalnych graczy cashback.

Niewiele innych firm oferujących cashback ma swój własny token natywny.

Dzięki ciągłej adopcji token SG może zwiększyć użyteczność w przestrzeni e-commerce.

Oferując 100% zwrotu gotówki, kupujący detaliczni są zachęcani do zachowania pełnej wartości swoich zakupów online w tokenach kryptograficznych, co może zwiększyć popyt na aplikację i jej token.

Model ten może pomóc SocialGood osiągnąć wykładniczy wzrost w miarę wzmacniania się efektu sieci.

W dłuższej perspektywie szersze zastosowanie SocialGood i tokena SG może zwiększyć wartość sieci.

W kryptowalutach często istnieje bezpośrednia korelacja między liczbą posiadaczy tokenów a kapitalizacją rynkową tokena. Bitcoin i Ethereum, dwie najcenniejsze kryptowaluty, mają największą liczbę portfeli na całym rynku kryptowalut.

SocialGood oferuje 15% RRSO za obstawianie tokenów SG w aplikacji, co powinno stanowić kolejną zachętę dla użytkowników do trzymania się swoich nagród, zmniejszając w ten sposób presję na sprzedaż.

Model cashback i token SocialGood mają cechy aktywów, pomagając zmienić konsumentów na całym świecie w inwestorów. System został zaprojektowany tak, aby mieć ograniczoną liczbę emitowanych tokenów i długoterminowe zachęty do trzymania.

Ogólnie rzecz biorąc, SocialGood to innowacyjny projekt, który może być bardzo uciążliwy dla zakupów detalicznych.

Jako pierwszy tego rodzaju oferuje kupującym 100% zwrotu gotówki za zakupy i może zapoczątkować poważne zmiany w przestrzeni e-commerce.

Oferując kupującym znaczące zachęty ekonomiczne z własnym natywnym tokenem, SocialGood wykorzystuje zalety technologii kryptowalut. Gdy przestrzeń wkracza do głównego nurtu, SocialGood jest dobrze przygotowana, by w nadchodzących latach trafić na szerszą adopcję.

Źródło: https://cryptobriefing.com/how-socialgood-offering-100-crypto-cashback-online-shopping/

White Paper Social Good: https://socialgood-whitepaper.com/

https://www.youtube.com/watch?v=wGuEqHwG8wQ

Czy Social Good ma obiecującą przyszłość?

Cena SocialGood wzrosła już o 7 529 procent od czasu jego notowania, a koncepcja jest prosta i podobna do tego, jak działa Bitcoin.

Jak powszechnie wiadomo, cena Bitcoina jest proporcjonalna do liczby posiadaczy Bitcoina. Podobnie, wraz ze wzrostem popularności SG i wzrostem liczby posiadaczy SG, cena SG również nieuchronnie wzrośnie. Patrząc wstecz, DogeCoin można teraz traktować jako przykład szybkiego wzrostu popularności.

Wraz ze wzrostem wartości SG rośnie wartość użytkowa aplikacji, która daje Ci SG za darmo, co w konsekwencji prowadzi do większej liczby użytkowników. Wraz ze wzrostem liczby użytkowników aplikacji SG, liczba posiadaczy SG będzie rosła, a wartość SG będzie dalej rosła. W ten sposób ten model biznesowy tworzy ciągły pozytywny cykl prowadzący do wzrostu. Nazywa się to efektem sieci.

Obecnie liczbę posiadaczy SG szacowano na 230 tys. (stan na maj 2021 r.). W grudniu 2021 roku została przekroczona kwota 630 000 użytkowników SocialGood App, mobilna aplikacja kryptowalutowa, osiągnęła w tym miesiącu ważny kamień milowy, przekraczając bazę użytkowników liczącą 630 000 członków. Od premiery we wrześniu ubiegłego roku (2020) aplikacja została pobrana i używana w ponad 160 krajach na całym świecie, głównie w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii.(Patrz tutaj).

Soichiro Takaoka szacuje, że w najbliższej przyszłości liczba posiadaczy sięgnie miliarda. Obecnie na świecie jest ponad 7,8 miliarda ludzi, więc trudno sobie wyobrazić, że wiele osób byłoby przeciwko usłudze oferującej wirtualną walutę za darmo, kupując to, co kochają.

Takaoka wierzy, że niewielu odrzuci tę ofertę. W rzeczywistości 55 procent użytkowników e-commerce twierdzi, że chce zwrotu pieniędzy za zakupy w niedawnej ankiecie. Wskaźnik zwrotu istniejących aplikacji cashback wynosi od 1 do 5 procent całkowitej kwoty zakupów, a użytkowników takich aplikacji są dziesiątki milionów. W porównaniu do 100-procentowego zwrotu kryptowalut oferowanego w aplikacji SocialGood, jasne jest, jaka byłaby lepsza opcja.

Gdy liczba posiadaczy SG (użytkowników aplikacji SocialGood) wzrośnie do ponad 23 milionów, co stanowi 100-krotność obecnej liczby, jej cena wzrośnie 100-krotnie w stosunku do obecnej wartości.

Dzieje się tak, ponieważ mechanizm jest podobny do działania Bitcoina i Dogecoina, w którym cena rośnie wraz ze wzrostem liczby posiadaczy.

SG jest notowana na Bittrex i innych giełdach kryptowalut, takich jak Uniswap i BitMart, dzięki czemu monetę można łatwo wymienić na całym świecie. Cenę SG można łatwo sprawdzić na CoinMarketCap, CoinGecko itp.

Ponieważ coraz więcej osób na całym świecie chce robić zakupy za darmo i korzystać z aplikacji SocialGood, liczba posiadaczy SG nieuchronnie wzrośnie. I podobnie jak Bitcoin, SG będzie nadal zdobywać popularność i zyskiwać na wartości dzięki swojemu cyklowi. Dzień, w którym SG stanie się tak popularny jak Dogecoin, może być tuż na horyzoncie.

To od konsumentów zależy, czy wierzą w śmiałe twierdzenia zespołu SocialGood. Ale w obiektywnej opinii, biorąc pod uwagę wszystko, co jest oferowane za darmo, wydaje się, że nie ma żadnego ryzyka, aby spróbować.

Źródło: https://www.entrepreneur.com/article/375699


Projekt Social Good przewiduje jeszcze szybszy wzrost

Co więcej, projekt Social Good przewiduje jeszcze szybszy wzrost, ponieważ rynek eCommerce gwałtownie rośnie z powodu obecnej pandemii, która napędza sektor handlu internetowego. Ludzie robią zakupy w domu przez Internet.

Projekt osiąga swoje kamienie milowe:

W marcu 2019 roku uruchomiona została usługa „SocialGood Cashback”.
Jest to pierwsza firma specjalizująca się w emisji monet w Japonii, która dołączyła do Japan Cryptocurrency Business Association.


W Japonii przyznano wiele patentów na modele biznesowe. SocialGood otrzymał wiele patentów, w tym patenty na swój model biznesowy i mechanizm gromadzenia zasobów cyfrowych za pomocą kart kredytowych i płatności smartfonami na platformie.

Mają wiele zgłoszonych i/lub zatwierdzonych patentów. Firma twierdzi, że ma najwyższy „CryptoBack” w branży. Aby SG mogła utrzymać i zwiększyć wartość swoich aktywów,

Aby SG mogła utrzymać i zwiększyć wartość swoich aktywów, ekosystem SocialGood został zaprojektowany w następujący sposób:

Oprócz ograniczania tokenów SG firma planuje unikać jak największego zwiększania liczby emitowanych monet (cap). Został zaprojektowany tak, aby liczba posiadaczy SG mogła wzrastać wykładniczo. Ma on na celu zapewnienie zachęt ekonomicznych dla posiadaczy SG, aby nie sprzedawali SG. Innymi słowy, to marzenie Hodlera.

Mają wiele patentów zgłoszonych i / lub zatwierdzonych zarówno w Japonii, jak i na całym świecie, co dodatkowo zachęca traderów i detalicznych graczy kryptowalut do kupowania.

Wraz ze wzrostem liczby użytkowników SG wzrasta „wartość aktywów” SG i „wartość platformy” usługi SocialGood, a ponadto realizowany jest cykl pozytywny.

Wirtualny cykl odnosi się do systemu, w którym wraz ze wzrostem liczby użytkowników detaliści mogą czerpać korzyści z rosnących przychodów. Ten wzrost przychodów zachęci więcej detalistów do przyłączenia się, a tym samym wzrosną przychody firmy z reklam.

Ten system może hipotetycznie działać w ten sposób. W zależności od tego, jak bardzo zwiększy się baza użytkowników, wartość monety wzrośnie z powodu kontrolowanego niedoboru. Wraz ze wzrostem wartości monet wzrośnie również sprzedaż monet firmy operacyjnej.

W rezultacie firma operacyjna będzie mogła wykorzystać to jako źródło do zwracania użytkownikom jeszcze większej wartości. Spowoduje to jeszcze większą liczbę użytkowników. Efekt sieci działa zarówno na rynku konsumenckim, jak i na rynku aktywów cyfrowych w „podwójnym efekcie sieciowym”, co oznacza, że ​​wszyscy wygrywają — użytkownicy, firmy i firma operacyjna.

Teoretycznie kapsel wynosi 210 000 000 monet. Ale nie jest to ustalone, ponieważ okoliczności mogą wymusić wydanie większej liczby SG.

Jak na przykład:

Aby rozwinąć Ekosystem Dobra Społecznego™, nowo wydane tokeny SG muszą zapewniać nagrody dla górników (za Shopping Mining™), gdy tokeny SG na rynku się wyczerpią. Shopping Mining™ odnosi się do procesu, w którym uzyskujesz kryptowaluty.

Aby otrzymać Bitcoin za darmo, możesz kopać, ale możesz robić zakupy, aby otrzymać SG za darmo.

Aby zapewnić zespołowi nagrodę za osiągnięcie określonej kapitalizacji rynkowej monety. Zapewnienie zachęt partnerom (sklepom detalicznym itp.), którzy wnoszą wkład w ekosystem.

Z innych powodów, na przykład gdy SG jest potrzebna do pokrycia wydatków na utrzymanie wartości aktywów SG.


SG otrzymany od Shopping Mining™ posiada następujące funkcje:

Podobnie jak w przypadku Bitcoina istnieją ograniczenia podaży, które są charakterystyczne dla takich aktywów.

Ponieważ wartość rośnie wraz ze wzrostem liczby użytkowników, można spodziewać się przyszłych wzrostów cen.

Gwarantowana jest wartość wymiany fiat. Ta gwarancja jest poparta sprzedażą monet (zysk z emisji SG) oraz sprzedażą reklam od partnerów handlowych.

SocialGood to cyfrowy zasób, który ma zalety zarówno Bitcoin, i innych kryptowalut. Górnicy, którzy uzyskali SG od Shopping Mining™, będą mogli poprosić firmę operacyjną o zakup ich SG, jeśli cena spadnie, i sprzedać ją na rynku, jeśli cena SG wzrośnie.

Ponieważ wszyscy użytkownicy aplikacji otrzymywali SG po zerowych kosztach, zawsze uzyskują korzyści ekonomiczne.

Dzięki wykorzystaniu technologii blockchain transfer wartości może przebiegać płynnie, a sztuczna inteligencja może zoptymalizować przepływ wartości.

Wartość SocialGood na użytkownika (CVPU) Ogólnie rzecz biorąc, monety o ograniczonej emisji (wbudowany niedobór) są czasami określane jako cyfrowe złoto. Gdy zasoby cyfrowe mają ograniczenia podaży i więcej osób kupuje, kapitalizacje rynkowe rosną ze względu na charakter mechanizmu podaż-popyt.

Aplikacja SocialGood to po prostu aplikacja, która bezpłatnie dystrybuuje SG.

Kto mógłby odmówić darmowego krypto? Jeśli liczba posiadaczy SG może osiągnąć 20 milionów, nie będzie zaskoczeniem 200-krotny wzrost 1 SG (20 milionów ÷ 100 000).

Podobnie jak Bitcoin, SG ma również limit emisji. Im więcej posiadaczy SG, tym bardziej wartościowy SG.

Korzystając z możliwości w tej kampanii, aby otrzymać darmowe SG, możliwe jest pomnażanie swojego kapitału, nawet jeśli nie masz teraz żadnych pieniędzy. Aby zacząć korzystać z darmowego SG, wystarczy pobrać aplikację portfela.

Kiedy polecisz innym za pośrednictwem mediów społecznościowych za pomocą specjalnego linku, program partnerski nagrodzi Cię również większą liczbą SG.

Jak wspomniano powyżej w przypadku Bitcoina, im więcej jest posiadaczy SG, tym większa jest tworzona wartość.

Nie przegapisz produktów handlowych — ponieważ najwięksi sprzedawcy online to partnerzy. Im więcej zgromadzonych SG, tym większy dochód rozporządzalny uzyskasz i tym więcej możesz wydać u sprzedawców detalicznych, takich jak Nike i AliExpress, korzystając z aplikacji SocialGood.

Im więcej kupujesz towarów za pośrednictwem aplikacji SocialGood, tym więcej kryptowalut SG zarobisz.

Źródło: https://www.the-blockchain.com/2020/11/26/socialgood-blockchain-project-aims-to-improve-society-with-a-tokenized-donation-machine/


Limity zakupów dla SG Crypto Back

Aplikacja SocialGood daje kupującym szansę na otrzymanie do 100% SocialGood (SG) z powrotem na zakupy za pośrednictwem naszych witryn z kryptowalutami.

Oprocentowanie kryptowalut zależy od sprzedawcy, więc sprawdź najnowsze stawki w aplikacji.

Kwalifikujące się zakupy muszą być dokonywane za pośrednictwem aplikacji SocialGood.

Poniżej znajdują się szczegółowe warunki. Przegląd:

Kupujący muszą dokonywać zakupów za pośrednictwem aplikacji SocialGood.

W zależności od sprzedawcy kupujący mogą otrzymać zwrot do 100% kryptowalut.

Maksymalna kwota 10 000 USD na zakup kwalifikuje się do otrzymania SG.

Ceny i warunki mogą ulec zmianie.

Źródło: https://socialgood.zendesk.com/hc/en-us/articles/900005436243-Purchase-Limits-for-SG-Crypto-Back


Przewodnik po ekranie aplikacji

Ekran Twoich zasobów pokazuje informacje o tym, ile posiadasz kryptowaluty SocialGood (SG).

1. Kwota SG, którą posiadasz w aplikacji SocialGood i jej aktualna wartość (SG w podłączonym portfelu nie są wliczone)


2. Zmiana wysokości GP, które posiadasz w Aplikacji SocialGood oraz zmiana jej aktualnej wartości. Możesz wybrać ostatni tydzień (codziennie), ostatni miesiąc (co tydzień), ostatnie 6 miesięcy (co miesiąc) lub rok (co 2 miesiące), aby sprawdzić, jak zmienił się w danym okresie. Niebieski pasek na wykresie słupkowym wskazuje SG, które zarobiłeś na zakupach lub kampaniach, zielony pasek pokazuje ilość zdobytych nagród za obstawianie.


3. Całkowity SG: Całkowity zarobiony SG + nagrody za stawianie


4. Zdobyte SG: całkowita kwota SG zarobiona na zakupach lub kampaniach (Zatwierdzony SG + Oczekujący SG) Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o zatwierdzonych SG i oczekujących SG.


5. Staking Rewards: Aktualna kwota Staking Rewards wciąż w aplikacji, którą zarobiłeś z posiadanych SG. Staking Rewards to program, w którym możesz zarobić do 15% rocznie w oparciu o posiadaną kwotę SG i całkowitą kwotę zakupów z ostatnich 2 miesięcy. Podana kwota jest obliczana co 6 godzin i jest oparta na Twojej pozycji członkostwa.
Aby dowiedzieć się więcej o rankingach członków i nagrodach za obstawianie, kliknij tutaj.


6. Całkowita wartość rynkowa: Wartość rynkowa Twojej całkowitej wartości SG. Jeśli wybierzesz poprzednią datę na wykresie, całkowita wartość rynkowa zostanie obliczona na podstawie poprzedniej całkowitej wartości SG i kursu rynkowego.


7. Kurs rynkowy: Kwota równowartości USD za 1SG. Jeśli wybierzesz poprzednią datę na wykresie, zostanie wyświetlony kurs rynkowy dla tej daty.

Kliknięcie w każdy element przeniesie Cię do jego szczegółowych informacji.

1. Zdobyte SG: Taki sam jak zarobiony SG na poprzednim ekranie.

2. Staking Rewards: Kwota SG za Staking Rewards, którą posiadasz.

 1. Stopa bonusowa to stopa procentowa, którą możesz zarobić na swojej pozycji członkowskiej. Przedstawiona tutaj stopa procentowa jest w RRSO.
 2. Całkowity Staked SG to główna kwota SG używana do obliczania nagród ze stakowaniaCałkowity SG stawki jest obliczany jako = SG zatwierdzony w aplikacji SocialGood * 1,03 + SG w Twoim podłączonym portfelu zewnętrznym + Nagrody za stawianie
 3. (Jeśli nie połączyłeś aplikacji z zewnętrznym portfelem) Przycisk do podłączenia zewnętrznego portfela
  Kliknij tutaj, aby wyświetlić więcej informacji na temat rangi członkostwa i nagród za obstawianie.

3. Gwarantowana wartość: Kwota USD zarobiona w sklepach z tagiem gwarantowanego zakupu. Kiedy dokonujesz zakupu w sklepie z tagiem gwarantowanego zakupu, gwarantujemy, że wartość zarobionych SG jest zawsze równa wartości w momencie zakupu w USD. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

Na filmie pokazuje krok po kroku jak wygląda aplikacja

Na filmie pokazałem instrukcję, w jaki sposób można rozpocząć stakowanie swoich SG w aplikacji oraz dzięki podłączeniu Metamask


Tutaj znajdziecie artykuł na temat stakingu

https://marekporwol.pl/2021/09/29/social-good-staking/


Potrzebujesz pomocy, jak zamienić tokeny na CASH? Nie problem OGARNIEMY!
Zapraszam na HajsoHolicy jak i bezpośredni kontakt do mnie


Ile „Zatwierdzonych SG” potrzebuję, aby móc wypłacić?

Tymczasowo obowiązuje minimalna kwota wypłaty w wysokości 25 USD. Musisz mieć tę lub większą kwotę, aby wypłacić SocialGood.

Zostało to dodane w celu zapobiegania oszustwom i może zostać zmienione w przyszłości.

Jednak w zależności od statusu sieci Ethereum, minimalna kwota wypłaty może ulec zmianie lub wypłaty mogą tymczasowo zająć więcej czasu.

W takim przypadku ten artykuł zostanie zaktualizowany.


Jak mogę wypłacić SG, które otrzymałem przez krypto?

Token SG jest tokenem ERC20 i działa na sieci Ethereum

W przypadku SG, które ma status „Zatwierdzone”, masz możliwość wypłaty tokenów na giełdę lub portfel, wybierając „wypłać z wartością rynkową” lub „wypłać z gwarantowaną wartością” w menu „Wypłać SG”, a następnie przechodząc przez wszystkie określone procedury.

Większość ofert nie są sprzedawane z gwarantowaną wartością, dlatego najpopularniejszą opcją jest wypłata po kursie rynkowym.

・Jeżeli wybierzesz opcję „wypłata z wartością rynkową” i zakończysz wszystkie procedury, możesz przenieść swoje SG na swoje konto na giełdzie kryptowalut lub portfel metamask.

・Jeżeli wybierzesz opcję „wypłata z gwarantowaną wartością” i zakończysz wszystkie procedury, kupimy Twoje SG po gwarantowanej przez nas cenie i przelejemy USDT na Twoje konto na powiązanej giełdzie kryptowalut lub portfel w określonej cenie USD.

Aby skorzystać z funkcji „Wypłać SG”, musisz otworzyć rachunek na giełdzie partnerskiej.
Obecnie z aplikacją SocialGood są powiązane następujące giełdy.

・Wymień

BitMart

P2PB2B

・Bittrex Global

W przypadku korzystania z funkcji „Wypłać SG”, aby „wypłacić z wartością rynkową” lub „wypłacić z wartością gwarantowaną”, należy wykonać następujące kroki:

 1. Otwórz menu „Wypłać SG” w aplikacji SocialGood, wybierz przycisk „Wypłać z wartością rynkową” lub „Wypłać z wartością gwarantowaną”.
 2. Wprowadź kwotę, którą chcesz sprzedać w legalnej walucie, która została określona w obszarze [Kwota wypłaty (USD)]. Poniżej wpisz swój adres ERC-20.
 3. Zostanie wyświetlony ostatni ekran potwierdzenia. Jeśli chcesz kontynuować, wybierz opcję „wypłać SG teraz”.
 4. Teraz rozpocząłeś proces „wypłaty SG”. Przejdź do giełdy, z której korzystasz, aby potwierdzić, że Twoje konto SG dotarło do wskazanego przez Ciebie konta wymiany.

Aby zobaczyć swoją historię, przejdź do „Menu” ⇒ „Historia sprzedaży o wartości rynkowej” lub „Historia sprzedaży o wartości gwarantowanej”

Wypłata po jej zleceniu może trwać do 7 dni roboczych


Co to jest gwarancja zakupu/wartość gwarantowana? Jak to się oblicza?

Gwarantowana wartość to cena, za którą gwarantujemy w czasie zakupu za pośrednictwem powiązanego sprzedawcy podczas korzystania z aplikacji SocialGood.

Metoda obliczania jest następująca:

Gwarantowana wartość = kwota SG, którą masz otrzymać w momencie, gdy status zakupu jest „Oczekujący” × kurs SG/USDT zapisany po lewej stronie, który jest używany do obliczania SG

Gwarantowana wartość jest obliczana, gdy użytkownik kupuje przedmiot od sprzedawcy, który ma tag z napisem „Zakup gwarantowany”.

Nawet jeśli wartość rynkowa kryptowaluty SocialGood (która została otrzymana od sprzedawcy, który jest „Gwarantowanym zakupem”) spadnie, firma zagwarantuje wartość SG z równowartością USDT wartości gwarantowanej w momencie, gdy status SocialGood był ustawiony na „ Aż do.”

*Aby zapoznać się z definicjami różnych stanów, zapoznaj się z tym artykułem (Czy możesz mi powiedzieć więcej o typach „Statusów”, które można potwierdzić w obszarze „Historia zakupów” w aplikacji?).

„Statusy”, które widzimy w zakładce „Historia zakupów” w aplikacji.

W historii zakupów dostępne są 3 różne stany weryfikacji zakupów: Oczekujące, Zatwierdzone, Odrzucone.

Poniżej znajduje się wyjaśnienie, co oznacza każdy z tych statusów:

Oczekujący
Gdy użytkownik kupuje lub składa wniosek o zakup produktu, lub usługi, która kwalifikuje się do zwrotu gotówki od sprzedawcy za pośrednictwem aplikacji SocialGood, a dane zostaną pomyślnie dostarczone ze strony sprzedawcy na serwer w naszej firmie, status tego zakupu zmieni się na „ Pending.” Gdy stanie się „Oczekujące”, aplikacja zarejestruje, ile kryptowalut SocialGood (SG) powinieneś uzyskać, korzystając ze stawki określonej dla każdego sprzedawcy w danym czasie.

Zatwierdzony
Status zmieni się z „Oczekujący” na „Zatwierdzony” po tym, jak nasz serwer otrzyma powiadomienie od sprzedawcy, że transakcja dotycząca produktu lub usługi, która została zakupiona lub zgłoszona, została pomyślnie zakończona. Kiedy stanie się „Zatwierdzona”, jest liczona jako Zatwierdzona SG, a jeśli dotychczas nabyta Zatwierdzona SG przekracza określoną kwotę*, będziesz mógł ją natychmiast wypłacić, przechodząc do zakładki Wypłata, klikając „wypłać z wartością rynkową ” lub „wypłata z gwarantowaną wartością.

Odrzucony
Jeśli otrzymamy powiadomienie od handlowca, że ​​użytkownik zwrócił lub anulował itp. produkt, lub usługę, której dotyczył lub zakupił, a zatem transakcja nie została sfinalizowana lub zakończona normalnie, to będzie to wyświetlany status. Kwota SG, która miała zostać przyznana w statusie „Oczekująca” dla takiej transakcji, zostanie anulowana i nie zostanie przyznana.

Status „Oczekujący”, „Zatwierdzony” i „Odrzucony” jest oparty na informacjach uzyskanych od sprzedawcy. Sprawdzimy, czy nie ma wad, dlatego prosimy o podanie szczegółów zdarzenia, które nastąpiło z przycisku „Złóż wniosek”.

*Obecnie wymaga jest minimalna kwota do wypłaty równa 25$ ilości zbywalnych SG („Zatwierdzonych” SG) potrzebnych do wypłaty. Ta liczba może ulec zmianie, więc zapoznaj się z tym artykułem, aby uzyskać szczegółowe informacje: https://socialgood.zendesk.com/hc/en-us/articles/900002450046

 • Zmiana każdego statusu może zająć trochę czasu, w zależności od statusu powiadomienia sprzedawcy.
  *Przedmioty/usługi, które mają zostać przyznane, stawka, po jakiej mają zostać przyznane, oraz maksymalna kwota, jaką można przyznać, będą się różnić w zależności od warunków określonych przez każdego sprzedawcę. Proszę sprawdzić warunki każdego sprzedawcy przed użyciem.
 • *Aby zapoznać się z definicją daty konwersji stawki SG i dostawcy stawki, zapoznaj się z tym artykułem (W jakim momencie obliczana jest stawka SG dla cashbacku?).

Regulamin programów poleceń i kampanii

https://socialgood.zendesk.com/hc/en-us/articles/900002840903-Terms-and-Conditions-of-the-Referral-Programs-and-Campaigns


Najczęściej zadawane pytania:

Jakie mogę zrobić zakupy?
– Praktycznie każde, które nie są wykluczone z cashback

Czy to jest bezpieczne?
– Tak, nikt nie ingeruje w twoje konto itd.

Do ilu $ jest cashback?
– Maksymalnie do 10 000$

Czy mogę parę razy zrobić zakupy i uzyskać zwrot?
– Zakupów możesz zrobić ile chcesz. jeśli zakwalifikują się na zwrot to go otrzymasz

Kiedy zobaczę informacją o cashbacku w shopping history po zakupie ?
– Zazwyczaj do 48 godzin po zakupie, w niektórych przypadkach trochę dłużej

Co mogę kupić?
– Moim zdaniem, to co potrzebujesz (powerbank, ładowarkę, koszulkę) nie powinny to być zakupy na siłę

Aby zakwalifikować się na BONUS to zakup powinien być jeden lub kilka ?
– Może być jeden, jednak nie stoi nic na przeszkodzie aby zrobic zakupy kilka razy i zakwalifikować sie na bonus

Ile czasu po zrobionym zakupie na 100% Będzie wiadomo czy się zaliczył?
– Dowiadujemy się o zaliczeniu zakupów w momencie gdy w historii pozycja staje się „APPROVED” Nie mamy 100% gwarancji, że zakup nam zostanie zaliczony

Jakim kursem SG nalicza nam CashBack?
– Aktualnym kursem w aplikacji z dnia zakupów

Gdzie wypłacić z aplikacji?
– Portfel Metamask, na giełdę

Jak wypłacić z aplikacji?
– Klikając w przycisk wypłata w aplikacji „Assets scrollujemy na sam dół i tam Withdraw SG”

Jak wypłacić do fiatów ?
– Najpierw na giełdę, później na konto

Jak długo trwa wypłata SG z aplikacji?
– Zazwyczaj do 48h, czasem nawet do 7 dni, a nawet kilka tygodni.

Co oznacza błąd podczas wypłaty?
– Błąd oznacza to, że np. fee na ETH jest wysokie i w tym momencie nie można zlecić wypłaty, trzeba być cierpliwym i próbować zlecić wypłatę w inny dzień.

Ile trzeba czekać na wypłatę tokenów z aplikacji?
– Tyle ile trzeba, by znalazły się na naszym portfelu lub koncie giełdy

Jakie fee?
– Nie ma opłaty za wypłatę SG z aplikacji, dlatego czasami wypłata trwa dłużej.

Założyłem konto i mam wątpliwości czy to nie żaden SCAM
– Przeczytaj informacje w tym artykule i oceń sam, nie ma możliwości oszukania cię, przecież nic nie ryzykujesz. Mogą nie wypłacić tokenów, jeśli się nie zakwalifikujesz na nie.


Czy na pewno dostaniemy te 200 dolarów i będą one do wypłaty?
– Jeśli spełnisz poprawnie wszystkie warunki to tak, czemu nie miałbyś ich otrzymać

Dlaczego cena AG spada?
– Takie prawo rynku. Więcej osób sprzedaje dlatego cena spada

Dlaczego cena SG nie rosnie…
– Prawo rynku, jednak czym większa społeczność i popularność aplikacji, jest duża szansa na wzrost ceny

Czy mam gwarancje, że cena tokenu się utrzyma?
– Jak szukasz gwarancji to możesz iść do IKEA, rynek kryptowalut nie daje żadnej gwarancji.

Dlaczego oni rozdają to za darmo
– Nic ich to nie kosztuje, aby rozdawać tokeny, w tym artykule znajdziesz wiele odpowiedzi na to dlaczego firma działa w ten sposób

Co to za firma?
– Założyciel i dyrektor generalny Social Good Foundation Inc., Soichiro Takaoka, jest przedsiębiorcą mieszkającym w Tokio w Japonii. Stworzył SocialGood, aby wprowadzić aplikację, dzięki której użytkownicy mogą uzyskać kryptowaluty po prostu robiąc zakupy. Odpowiedź znajdziesz też w części artykuły” czym jest Social Good”

Czy Tokeny SG zostaną wypłacone za polecenia, czy osoba polecona też musi zrobić zakup za te 40$, by dostać SG ?
– Aby bonus za polecenie alikacji innej osobie został nam przyznany, osoba ta musi zakwalifikować się na swój bonus wykonując zakup.

Jakie limity na cashback?
– Nie ma limitów, prócz tego 10 000$, Aktualne limity warto śledzić na ich blogu tutajCzy to w ogóle wypłaca?
– Tak się składa, że wypłaca

Czy zalicza towary na promocji?

Bardzo dobre pytanie, na które ciężko jednoznacznie odpowiedzieć dlatego zmawiaj sobie towary takie, które potrzebujesz i zamówiłbyś je nawet bez CASHBACK

Ja sam robiąc zakupy na Alixpress widzę same przecenione produkty i je po prostu kupuje, są to takie, które potrzebuje-ciężko znaleźć coś bez przeceny.

Zakup pojawia się w historii zakupów w aplikacji. Jednak czy je zaliczy do bonusu dowiem się dopiero po tym czasie oczekiwania. (60-100 dni)

W sierpniu 2021 gdy zrobiłem zakupy na Ebay zaliczyło mi wszystko, ogólnie zakupy z Ebay akceptowane są dużo szybciej niż te z aliexpress, jednak cashback to na ten moment 50%

Więc wydaje się być dobrym rozwiązaniem dla otrzymania bonusu za

#SocialGood #Bonusy #Redukcja sald

Ogólnie Polacy, ale nie tylko oni robią syf z każda promocja jaka jest, a tracą na tym wszyscy którzy uczciwie podchodzą do tematu. Wszystko przez to, że nauczeni są kombinowania. Obłowi się jedna lub kilka osób, wydrenuje system a reszta nawet często nie dostanie swojego bonusu. 

Tamci co kombinują robią multikonta, oszukują i wykorzystują każdą lukę w systemie zamiast ją zgłosić do firmy i naprawić, gdzie ogółem jest to dla dobra całej społeczności czy użytkowników danej aplikacji.

Póżniej znów to Polacy jak i reszta tych która myślała ze wydyma system do spodu krzyczy i drze ryja najgłośniej, że ich oszukali, bo firma zmieniła zasady aby chronić siebie przed wyzyskiem garstki tych cwanych osób. 

Aby było Jasne! Jest wiele spamów, gdzie takie zmiany powodują złe emocje i zazwyczaj są znakiem tego, ze coś jest nie tak. Zresztą kto jest w necie dłużej, kto ogląda moją ekipę i słucha co mówimy dawno ma swoje wnioski. 

Jeśli chodzi o Social Good ta firma nie ma was nawet jak zescamić, bo jak można kogoś oszukać na możliwości otrzymania czegoś za darmo, jeśli spełni się jakieś warunki? Tokeny dostajecie ZA DARMO! 

Zdarzają się czasem błędy aplikacji SG czy Aliexpresss, gdzie zakupy nie zostają zaliczone jednak jest to mały odsetek.

Masz okazje otrzymać token SG swoje zakupy oraz za polecanie aplikacji uczciwym osobom  które spełnią warunki i zakwalifikują się do bonusu. Wtedy i ty otrzymasz taki bonus na twoje konto w SocialGoodApp

To że w aplikacji wyświetla wam ilość tokenów to jest tylko ilość podglądowa, nie rzeczywista i do której można się odnieść i którą możesz zdobyć jak zadbasz o to aby twoje kroki zostały zaliczone i kroki osób którym to pokazałeś, jeśli nie spełnisz warunków ty, ani osoby polecone nici z bonusu. 

To co widać firma postanowiła usunąć z systemu to co nie zaliczone, dlatego mamy tak a nie inaczej. 

Jednak w łatwy sposób można sprawdzić czy ilość tokenów, którą otrzymałeś/aś za swoją dobrze wykonaną pracę się zgadza.

Jest historia zakupów gdzie są statusy na pozycjach:

Pending – oczekująca, tokeny widać ale nie są do ruszenia

Aplroved – tokeny są już na naszych saldach

Declined – coś poszło nie tak transakcja odrzucona, tokeny może widać, ale nie są do ruszenia

Jeśli chodzi o polecanie, tam gdzie jest zakładka „referrals” i znajdziecie tam wasz kod, a poniżej jest kolejna zakładka „my referral history” tam można sprawdzić ile poleconych w którym miesiącu spełniło warunki i oni jak i wy otrzymaliście nagrody za to. 

Jeśli nigdy nie kupiłeś tokenów na giełdzie za własny hajs, a nawet jeśli kupiłeś to i tak nikt cię nie oszukał bo cenę dyktuje rynek i jego powtarzalność. A to czy firma przetrwa i jak długo dawać będzie nam możliwość otrzymywania tokenów ZA DARMO czas pokaże. 

FAQ ze strony Social Good

https://socialgood.zendesk.com/hc/en-us/sections/900000366903-FAQ

https://socialgood.inc/

Q1.Czy można zaufać firmie operacyjnej? Czy naprawdę mogę dostać krypto za darmo?

Jako członek grupy FinTech Group of Japan założonej w 2005 roku, działalność kryptograficzna The SocialGood Foundation została zatwierdzona i jest publicznie wspierana przez rząd metropolitalny Tokio w Japonii.

SocialGood posiada kilka patentów dotyczących sposobu, w jaki kryptowaluta jest wykorzystywana do zapewniania konsumentom zwrotu gotówki, nagród i wymiany punktów.

Firma dostarczyła krypto z powrotem wszystkim użytkownikom, którzy dokonali zakupów w aplikacji, która spełnia warunki zwrotu kryptowalut.

Jeśli nie otrzymałeś krypto z powrotem po określonym okresie zatwierdzenia SG, skontaktuj się z obsługą klienta tutaj.

Q2.Ile dostanę krypto, jeśli dokonam zakupu powyżej 10 000 USD?

Maksymalna wartość zwrotu kryptowalut SG jest ograniczona do 10 000 USD za zakup.

Q3.Kiedy zakończy się kampania 100% Crypto Back?

Ceny i warunki mogą ulec zmianie. Sprawdź aplikację, aby uzyskać najnowsze informacje.

Ciesz się zakupami praktycznie za darmo i powiedz wszystkim swoim znajomym o tej kampanii, abyś mógł otrzymać Bonus SG za każde

Q4.Niektórzy ludzie w mediach społecznościowych twierdzą, że nie otrzymali krypto. Czemu?

Wartość zwrotu kryptowalut może potrwać kilka dni, zanim pojawi się na koncie SocialGood.

Po zweryfikowaniu danych zakupowych ze sklepu przez aplikację SocialGood, wartość kryptowalut SG Twojego zakupu pojawi się w zakładce Aktywa w aplikacji w obszarze Własne SG.

Jeśli nie otrzymałeś krypto z powrotem po określonym okresie zatwierdzenia SG, skontaktuj się z obsługą.

Dla tych, którzy już otrzymali krypto z powrotem, będziesz miał jeszcze więcej możliwości uzyskania SG!

Aby wziąć udział, opublikuj zrzut ekranu swoich zarobionych zasobów SG na dowolnej z platform społecznościowych wymienionych powyżej z hashtagiem #SocialGoodApp_CryptoBack.

Zrzuty ekranu SG uzyskane dzięki kampaniom polecającym, przeszłym kampaniom i regularnym zakupom również kwalifikują się do tej kampanii.

Trzech szczęśliwych uczestników kampanii zostanie wybranych z postów społecznościowych i otrzyma w prezencie SG o wartości 1000 USD.

Dozwolonych jest wiele postów z różnymi zarobkami SG, więc publikuj więcej, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną.

Q5.Jeśli zaproszę znajomego przez system poleceń w aplikacji, czy mogę otrzymać SG o wartości do 200 USD?

Tak, udostępnij swój kod zaproszenia w serwisach społecznościowych lub rodzinie i przyjaciołom. Gdy użyją Twojego kodu, aby się zarejestrować i dokonają zakupu na 30 USD kwalifikujących się zakupów, otrzymasz bonus w SG o wartości 200 USD.

Osoby, które zarejestrują się za pomocą Twojego kodu zaproszenia, również zarobią BONUS w USD SG po pierwszych kwalifikujących się zakupach powyżej 30 USD.

Twój kod zaproszenia może być użyty nieograniczoną ilość razy.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *