marek.ebiznes@gmail.com

Social Good – staking

Zarabianie w Internecie

Social Good – staking

Staking dla korzystających z aplikacji Social Good

Nie masz aplikacji, dzięki której możesz zgarnąć nawet 100% cashbacku za twoje zakupy?

Załóż ją tutaj skorzystaj z kodu i otrzymaj pierwszy bonus o wartości 25$: https://referral.socialgood.inc/?id=9XLX9P

KOD: 9XLX9P

Daj SUBSKRYPCJE na YouTube

Jak otrzymać do 15% APY Staking Rewards

Zespół SocialGood rozpoczyna teraz program członkostwa z nagrodami za stakowanie, w którym użytkownicy mogą otrzymywać nagrody za kryptowalutę SocialGood (SG) trzymane w aplikacji SocialGood i na swoim portfelu metamask

Czym są nagrody za stakowanie?

Program nagród za staking umożliwia użytkownikom otrzymywanie do 15% RRSO za pośrednictwem SG w ich aplikacji SocialGood i w zewnętrznym portfelu, takim jak MetaMask. O randze członkostwa decyduje ilość posiadanych SG oraz skumulowana suma zakupów z ostatnich 2 miesięcy. Ilość otrzymanych nagród za staking zależy od rangi członkostwa.

Przegląd programu członkostwa SocialGood App Staking Rewards

Jak pokazano tutaj, im więcej robisz zakupów w aplikacji SocialGood i im więcej posiadasz SG, tym wyższy status osiągniesz. Umożliwi to otrzymanie jeszcze większej liczby nagród za obstawianie

Uwaga: Oś pionowa (Staked) to ilość posiadanych przez Ciebie SG (suma Twoich SG w aplikacji i wewnątrz Twojego portfela połączonego z aplikacją)


Oś pozioma (Zakup) to skumulowana suma kwoty zakupu z ostatnich 2 miesięcy. Twoja ranga członkostwa jest określana przez te dwie osie.

  • Całkowity SG stakowanych = Zatwierdzony SG w aplikacji SocialGood * 1,03 + SG w podłączonym portfelu MetaMask + Nagrody za stakowanie.
    *Kwota zakupów odnosi się do kwoty wydanej za pośrednictwem aplikacji SocialGood w ciągu 2 miesięcy poprzedzających czas obliczenia za pośrednictwem aplikacji i obejmuje zatwierdzone i oczekujące SG.
  • Staking Rewards jest przeliczany co 6 godzin, wskazana stopa procentowa jest w APY.
    *Kwota zakupu jest obliczana na podstawie informacji dostarczonych przez sklepy. W przypadku braku informacji kwota zakupu zostanie oszacowana według uznania Zespołu SocialGood. Z tego powodu prosimy o zrozumienie, że kwota zakupu może nie odpowiadać dokładnie rzeczywistej kwocie zakupów.

O rankingach członkostwa

Istnieje 5 rang członkostwa: brązowy, srebrny, złoty, platynowy i diamentowy. Aby osiągnąć każdy z nich, musisz spełnić następujące wymagania.

Twoja ranga członkostwa jest przeliczana co 6 godzin, a nagrody za obstawianie tej rangi zostaną dodane do Twojej aplikacji SocialGood.

Możesz otrzymać odsetki jak i procent składany, ponieważ Twoje Nagrody za Stakowanie będą obliczane zarówno na podstawie początkowej GS, jak i skumulowanych nagród za Stakowanie z poprzednich okresów. Ponadto zatwierdzona SG w aplikacji SocialGood jest obliczana jako łączna stawka SG przy wzroście o 3%.

Ranga diamentowa (15% RRSO)
- Łączna kwota zakupiona w sklepach w ciągu ostatnich 2 miesięcy to 100 000 USD i więcej
LUB
- Całkowita stawka SG wynosi co najmniej 5000 SG

Ranga Platynowa (10% APY)
- Łączna kwota zakupiona w sklepach w ciągu ostatnich 2 miesięcy przekracza 2000 USD
LUB
- Całkowita stawka SG wynosi ponad 200SG

Ranga złota (7% APY)
- Całkowita kwota zakupiona w sklepach w ciągu ostatnich 2 miesięcy przekracza 1200 USD
LUB
- Całkowita stawka SG wynosi ponad 50SG, a łączna kwota zakupiona w sklepach w ciągu ostatnich 2 miesięcy przekracza 0,01 USD

Srebrna ranga (4% RRSO)
- Całkowita kwota zakupiona w sklepach w ciągu ostatnich 2 miesięcy przekracza 0,01 USD
LUB
- Całkowita stawka SG wynosi ponad 50SG

Ranking Brązowy (1% APY)
Stan początkowy

Jak rozpocząć stakowanie?

Aby rozpocząć stakowanie SG, musisz albo zarobić SG poprzez zakupy w aplikacji SocialGood, albo kupić SG na giełdzie przelać je na portfel metamask i podłączyć portfel ze zdeponowanym SG w aplikacji SocialGood.

Najlepiej jest pobrać aplikację mobilną metamask tutaj: https://metamask.io/download

W aplikacji możesz utworzyć nowy portfel oraz zaimportować już taki, który masz za pomocą klucza prywatnego np. z wtyczki chrome.

Po instalacji pamiętaj! Aby zapisać klucze prywatne, czyli SEED. Jeśli już posiadasz

Jak połączyć MetaMask z aplikacją SocialGood?

Pobierz MetaMask ze sklepu Google Play lub App Store. (Jeśli przechowujesz SG w innym miejscu, takim jak Trust Wallet lub Coinbase Wallet, upewnij się, że wcześniej zanotowałeś swoje klucze prywatne.

 *Nigdy nie udostępniaj kluczy nikomu)

Po zainstalowaniu MetaMask postępuj zgodnie z instrukcjami w aplikacji i utwórz portfel. (Jeśli masz frazę odzyskiwania, wybierz „Importuj za pomocą tajnej frazy odzyskiwania”, aby móc również użyć swojego portfela w MetaMask)

Wyślij SG, które kupiłeś na giełdzie, do portfela utworzonego w MetaMask.
Otwórz aplikację SocialGood.

Przejdź do ekranu Zasoby -> Stakowanie nagród -> Podłącz mój portfel -> i otwórz MetaMask. (Obecnie MetaMask jest jedynym obsługiwanym zewnętrznym portfelem)

Postępuj zgodnie z instrukcjami, aby połączyć MetaMask z aplikacją SocialGood.

*Pamiętaj, aby na końcu nacisnąć przycisk „Prześlij”.
*Ponieważ Blockchain nie jest używany, nie wiąże się to z żadnymi opłatami.
*Możesz podłączyć jeden portfel na konto. Ponadto po połączeniu portfela z kontem nie można go połączyć z innym kontem. Aby usunąć połączenie, musisz odłączyć portfel.
*Jeżeli SG z Twojego połączonego portfela zostanie przeniesione do innego portfela, kwota przeniesionej SG zostanie wykluczona z Całkowitej Staked SG w następnym obliczeniu Staking Reward.

Korzystając z instrukcji opisanych powyżej, będziesz mógł wykorzystać SG kupione na giełdach do obstawiania przez MetaMask.

Źródło: https://socialgood.zendesk.com/hc/en-us/articles/4406856032153-The-SocialGood-App-Staking-Rewards-Membership-Program

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *