marek.ebiznes@gmail.com

Airdrop Loop dla stakujących STT

Zarabianie w Internecie

Airdrop Loop dla stakujących STT

Jak wziąć udział w Airdropie loop?

Załóż sobie konto na ciekawej platformie loop TUTAJhttps://www.loop.markets?ref=80276

Po wiecej informacji zapraszam abyś sprawdził tę stronę https://www.loop.markets/starterra-x-loop-finance-airdrop/

Uwaga: ten wprowadzający wpis na blogu przedstawia propozycję i wizję tego, czym może być projekt opisywany niżej, to wszystko może ewoluować. Nie powinno być to postrzegane jako obietnica ani gwarancja funkcji czy zysku.

Zachęcam do śledzenia informacji postępów w rozwoju projektu tutaj oraz na oficjalnych kanałach.

Warunki Airdropu

Jak niektórzy mogli zauważyć, kiedy Loop ogłaszał Airdrop, wezmą w nim udział $STTstakers / dostawcy LP!

Loop Finance ogłosił, że w ramach Genesis Airdrop wykonał migawkę Wallets Staking/LPing $STT i rozda tokeny do tych portfeli w późniejszym terminie. Jest to część dobrej praktyki, która została ustanowiona przez protokół Mirror and Anchor i jest kontynuowana w projektach takich jak Pylon i my StarTerra! Teraz Loop Finance kontynuuje trend z własnym zrzutem!

Gracze STT / dostawcy LP otrzymają airdrop od Loop Finance, który wykonał już migawkę posiadaczy tokenów $STT i rozdadzą 500 000 tokenów $LOOP w późniejszym terminie.

Dodatkowo chcielibyśmy poinformować naszych posiadaczy tokenów, że Loop Finance i jego token $LOOP będą jednymi z pierwszych projektów biorących udział Multi-Planetary-Farming feature po jej uruchomieniu!


Niektórzy z was mogli przegapić genezę tokena $LOOP Airdrop, nie trzymając ani nie farmiąc żadnych tokenów $STT, ale nie obawiaj się, nie są to jedyne projekty, które zaangażowały się w ten szlachetny gest, zanim nasza funkcja Multi-Planetary-Farming feature stanie się dostępna .

Innych uczestników ogłosimy we właściwym czasie, ponieważ przed nami kilka ekscytujących tygodni, gdy zbliża się aktualizacja Columbus-5 Terra-Ecosystem.

My w StarTerra pracujemy przez całą dobę, aby zapewnić Ci nie tylko najlepszy Launchpad, jaki możemy zaoferować, ale także bezproblemową obsługę, która sprawi, że gracz będzie podekscytowany korzystaniem z naszej platformy!

W nadchodzących dniach ogłosimy więcej partnerstw, ujawnimy datę naszego pierwszego IDO, podzielimy się historią Degens i StarTerra i nie tylko, gdy premiera naszej platformy jest nieuchronna!

Załóż skafander, zapnij kosmiczną uprząż i przygotuj się na przejażdżkę życia!

Aby zarabiać na pisaniu artykułów na platformie LOOP należy dodać swój adres:

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *