marek.ebiznes@gmail.com

Sommelier – Airdrop dla osmo

Zarabianie w Internecie

Sommelier – Airdrop dla osmo

Można już sprawdzać, czy zakwalifikujesz się na Airdrop sommelier, który jest dla

Sprawdź, czy się kwalifikujesz na airdrop podaj adres osmo:
https://airdrop.sommelier.finance/osmosis/

więcej o dropie – https://community.sommelier.finance/t/sips-002-a-proposal-for-a-sommelier-token-airdrop-of-somm-to-select-liquidity-providers/272

Udział w wielkości płynności: Zdefiniowany jako dowolny adres Ethereum lub Osmosis, który dodał dowolną ilość płynności do pozycji aplikacji Pairings oraz do puli Uniswap V3 lub Osmosis. Nagrody dystrybucyjne występują w zależności od wielkości udziału adresu, przy czym większe nagrody przeznaczane są na większe działania związane z dostarczaniem płynności.

Uczestnictwo w czasie trwania płynności: Zdefiniowane jako dowolny adres Ethereum, który dodał dowolną ilość płynności do aplikacji Sommelier Pairings w dowolnej puli Uniswap V2 lub V3 oraz jakąkolwiek bezpośrednią płynność przy wyborze najlepszych pul Uniswap V3, ale musi utrzymywać tę płynność przez określony czas Ilość czasu. Dystrybucje są przyznawane w zależności od czasu trwania uczestnictwa w adresie, przy czym większe nagrody będą trwać dłużej. Obliczenia czasu trwania płynności nie były dostępne dla Osmosis w momencie składania tej propozycji, ale może się to zmienić w zależności od opinii społeczności.

Proponowany rozkład zrzutu 15 MM tokenów SOMM dzielimy na poniższą tabelę:

Strona główna: https://sommelier.finance/

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *