marek.ebiznes@gmail.com

Space Cartels – Dziś 17.03.2022 pierwszy mint

Zarabianie w Internecie

Space Cartels – Dziś 17.03.2022 pierwszy mint

Jakiś czas temu wrzucałem wam informacje o mozliwośći wygrania miejsca na White Liscie do zakupu amuletów w Space Cartels

Wszystko, co należało zrobić to zaobserwować mój TWITTER i Twitter Space Cartels i otagowanie 3 znajomych – https://twitter.com/marekporwol/status/1502945140796706817?s=21

Kto śledzi mnie na SM 😈 miał szanse zdobyć takie miejsce, a było ich aż 5. PS. Możesz śmiało zaobserwować mnie i Space Cartels na twitterze teraz, aby być na bieżąco

Dzisiaj o godzinie 20 CET będzie miał miejsce pierwszy public sale NFT projektu Space Cartels.

 • Strona do mintowania: app.mintdao.io
 • Data: 17.03.2020 godzina 20:00 CET (18:00 CET dla osób z whitelisty)
 • Koszt: 100 $UST

Dzisiejszy wydarzenie to jedyna i niepowtarzalna okazja, aby zdobyć jeden z 1000 najlepszych Amuletów, jakie kiedykolwiek będzie można wykorzystać w grze Space Cartels. Amulet w zależności od rzadkości oraz wyboostowania, zapewni Ci wzrost zarobków w grze od 4% do nawet 12,4% tokenów $DMT. 

Dodatkowe użyteczności wszystkich typów Amuletów

 • Dostęp do specjalnej grupy na Discordzie
 • MintDAO Yield Farming
 • Posiadacze NFT otrzymają dodatkową szansę na przyszłe whitelisty
 • Wczesny dostęp do Space Cartels w celach testowych

Przedmioty NFT, które twoja postać będzie mogła nosić, to:

 • Hełm
 • Slot na akcesoria
 • Kamizelka
 • Spodnie
 • Pas
 • Buty
 • Broń długa
 • Broń krótka
 • Dwa sloty na pierścienie
 • Amulet

Na czym będzie polegać gra? Pozwoliłem sobie zapożyczyć informacje z bloga kolegi, który go prowadzi.

Space Cartels – zasady gry

Space Cartels niedawno udostępniło nam stronę (spacecartels.com). Możemy na niej znaleźć sporo szczegółów nadchodzącej gry.

W grze przenosimy się w rok 2266. Ziemia jest przeludniona. Więzienia przepełnione. Wszyscy więźniowie zostali wysłani na pobliską planetę.

Tak powstała Planeta X – najniebezpieczniejsza planeta w naszej galaktyce, na której rządzą Kartele.

Play To Earn

Dzienne zadania

Każdego dnia naszą rozgrywkę w Space Cartels zaczniemy od wyboru zadań. Wybrane zadania musimy ukończyć tego samego dnia!

W Space Cartels będą dwa rodzaje zadań:

 • Ekonomiczne – dostarczanie różnych surowców do kupców,
 • Militarne – walka z kartelami innych graczy.

Za ukończenie każdego zadania otrzymasz w nagrodę Dark Matter Tokens ($DMT), oraz doświadczenie, które pomoże Ci rozwinąć poziom swojej postaci. Co 10 poziomów uzyskasz dostęp do trudniejszych zadań, które pozwolą Ci zdobywać więcej Tokenów $DMT. Najbardziej wartościowe zadania są na poziomie 100.

Każde zadanie kosztuje określoną ilość Energii (ENG), którą dostarcza Generator. Im więcej energii kosztuje zadanie, tym więcej tokenów $DMT otrzymasz za jego wykonanie. Tokeny $DTM będziesz mógł w dowolnym momencie sprzedać na giełdzie kryptowalut za $UST lub użyć ich w grze.

Inwestycja początkowa

Aby móc wykonywać zadania, będziesz potrzebował odpowiedniej ilości energii. Aby taką energię zdobyć, potrzebny będzie zakup generatora. Generator będziesz mógł zakupić za 300UST i będzie to stały koszt. Jeżeli będziesz chciał zakończyć grę, będziesz mógł odsprzedać swój generator za taką samą cenę, nie ryzykując utraty zainwestowanych środków.

Zwrot z inwestycji (ROI)

Twoje zarobki będą zależeć od tego, ile zadań wykonasz każdego dnia, jednak tworząc założenia Play to Earn oszacowaliśmy, że zwrot z inwestycji wyniesie około 1 miesiąca. Tak więc po miesiącu grania w Space Cartels zarobisz od 300 do 900 UST w zależności od liczby posiadanych generatorów. Tak więc ROI wynosi około 100% w ciągu zaledwie jednego miesiąca.

Pamiętaj, że zawsze możesz sprzedać Generatory, jeśli nie chcesz już zarabiać!

Free to play

Możesz także zagrać w Space Cartels całkowicie za darmo. Każdy gracz, który nie posiada Generatora, otrzyma codziennie 10 mEnergy (mENG). Za pomocą mENG możesz kupić dokładnie te same zadania, ale za ich wykonanie nie będziesz nagradzany tokenami DMT. Otrzymasz jednak doświadczenie, więc twoja postać będzie normalnie awansować.

Jeśli nadal chcesz zdobywać tokeny DMT, ale nie masz kapitału na zakup Generatora, zapoznaj się z sekcją Scholars & Managers. Stworzyliśmy rozwiązanie, które pozwala połączyć osoby, które mają czas na grę, ale nie mają kapitału do zainwestowania (Scholars) z osobami, które mają kapitał, ale nie mają czasu na grę (Managers).

Użyteczność tokenów $DTM

Dark Matter Token ($DMT) to token giełdowy, który ma rzeczywistą wartość wyrażoną w dolarach. Możesz go kupować i sprzedawać na giełdach, tak jak każdą inną kryptowalutę. Warto jednak zaznaczyć, że zazwyczaj najwięcej zyskasz używając tokena $DMT bezpośrednio w grze Space Cartels.

Tokeny $DMT służą do generowania Mystery Boxów. Koszt wygenerowania jednego Mystery Box to 10 tokenów $DMT. W trakcie tej czynności tokeny zostaną bezpowrotnie spalone. Mystery Boxów nie można wygenerować w żaden inny sposób. Jedynym sposobem, aby to zrobić, jest spalenie 10 tokenów $DMT.

Czym są Mystery Boxy?

Mystery Boxy są inspirowane paczkami kart z Hearthstone lub dopalaczami z Magic: The Gathering. Różnica polega na tym, że w Space Cartels nie płacisz twórcom gry za wygenerowanie Mystery Boxów, ale spalasz tokeny $DMT. W ten sposób zmniejszysz ilość tokenów $DMT w obiegu.

Jeden Mystery Box zawiera 5 losowych przedmiotów. W każdym otwartym Mystery Box znajdziesz różne przedmioty, które pomogą ci wykonać zadania i szybciej awansować twoją postać. Ale co najważniejsze, od czasu do czasu natkniesz się na Generator (o wartości 300 $UST) lub Nagrodę Specjalną.

Z biegiem czasu do Mystery Boxes będzie dodawanych coraz więcej wartościowych przedmiotów NFT i specjalnych tokenów potrzebnych do gry karcianej.

ŹRÓDŁO: Więcej informacji na temat Gry znajdziecie na tej stronie:

https://www.terrainfo.pl/category/space-cartels/

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *