marek.ebiznes@gmail.com

Akt.io – Startup z Dublina

Zarabianie w Internecie

Akt.io – Startup z Dublina

Dziś trochę na temat ciekawego rozwijającego się startup-u z Dublina.

Będzie możliwość zdobycia bonusu po zapisania się na listę tutaj

🧩 Zapiszcie się na listę będzie można zgarnąć do 200$ bonusu z tego co piszą.

A że bonusy lubimy to korzystamy 🙂

Link do rejestracji

https://www.akt.io/app-referral/?referral=a03454fa2070c96209702f24d865db54870fde042449db9523c72e7ae621abae


Ma to być aplikacja podobna do Nexo czy Celsius

Aplikacji nie jest jeszcze dostępna, będzie z końcem marca

Pamiętajcie o tym, że wszystkie startupy Ja traktuje z ogromnym dystansem. Dlatego nie napalam się na daną wizję i zawsze podchodzę do tego ostrożnie tak jest i tutaj.

Póki co nie ryzykujemy swoich pieniędzy, bo akurat zapisujemy się tylko na listę, a jak pojawi się aplikacja to będzie można spełnić warunki, które są podane niżej czyli:

Pobrać aplikację
Stworzyć konto
Wykonać transakcję na 50€

Będziemy też obserwować czy coś się nie zmieni w trakcie.

Czym ma być AKT.io?

Akt.io — pierwszy skoncentrowany na bogactwie neobank, zbudowany na Hedera

Hedera ogłosiła niedawno, że koncentruje się na stymulowaniu rozwoju inicjatyw DeFi opartych na Hedera Hashgraph. Już teraz widzimy pierwsze owoce tego ogłoszenia poprzez rozwój nowego neobanku

AKT.io — który uruchomił swój publiczny ICO w dniu 29 listopada 2021 r. dla swojego tokena AKTIO.

Akt.io to pierwszy neobank skoncentrowany, który umożliwia użytkownikom zarabianie poprzez automatyczne inwestowanie (za pomocą WealthBot), otrzymywanie codziennych wypłat odsetek dzięki DeFi i płacenie bezpośrednio dowolnym posiadanym aktywem za pomocą karty.

Akt.io ma na uwadze ambitny cel, jakim jest zakłócenie następujących rynków docelowych:

  1. Krypto i DeFi
  2. Rozwiązania dotyczące płatności
  3. Zarządzanie majątkiem

1. Kryptowaluty i Definicje

Dzięki Akt.io będziesz mieć bezpośredni dostęp do rynków kryptowalut. Za pośrednictwem giełdy WealthHub, ale także za pośrednictwem WealthBot, który wykorzystuje handel algorytmiczny do tworzenia pasywnego dochodu.

Dzięki ich „skarbcom” DeFi możesz zarabiać dzienne odsetki dzięki pulom pożyczek DeFi. Użytkownicy mogą wybierać między różnymi opcjami kontraktów i stopami procentowymi, które mogą wynosić do 25% na wybranych stablecoinach.

2. Rozwiązania płatnicze

Tworząc konto w Akt.io, będziesz mieć dedykowane konto IBAN, które umożliwi Ci wysyłanie i odbieranie przelewów bankowych.

Karta daje Ci możliwość płacenia kartą za pośrednictwem sieci VISA, z wykorzystaniem zainwestowanych środków lub aktywów określonych przez użytkownika (na przykład płacenie za zakupy kartą za pomocą HBAR).

Akt.io ma na celu ustanowienie handlowych umów handlowych, aby firmy detaliczne i hurtowe zaakceptowały token AKTIO w zamian za swoje towary lub usługi. Token AKTIO będzie uruchamiany na Hedera Hasgraph, z wykorzystaniem usługi Hedera Token Service (HTS).

3. Zarządzanie majątkiem

Dzięki aplikacji Akt.io będziesz miał dostęp do tradycyjnych giełd, a także giełd kryptograficznych, do handlu akcjami, kryptowalutami, fiatami i innymi tradycyjnymi akcjami. Każdy dostawca zapewnia dostęp do swoich par handlowych, każda z tych par handlowych jest następnie traktowana jako ścieżka węzłowa do stworzenia nowej pary handlowej (co teoretycznie oznaczałoby, że możesz na przykład wymienić HBAR na akcje Apple).

WealtHub wykorzystuje inteligentny system routingu zamówień, aby uzyskać najlepszą cenę dla Twojej transakcji, a w połączeniu z algorytmami transakcyjnymi WealthBot ma na celu zidentyfikowanie najlepszych okazji. WealthBot wykonuje automatyczny handel i generuje pasywny dochód dzięki handlowi algorytmicznemu.

Założona w 2017 roku platforma akt.io upraszcza proces inwestycji, zapewniając porady i wskazówki. Celem jest otwarcie inwestycji i zarządzania majątkiem – niezależnie od tego, czy są to kryptowaluty, czy tradycyjne aktywa, dzięki czemu jest to przestrzeń dla wszystkich.

Gael Itier, dyrektor generalny i współzałożyciel akt.io, wyjaśnił: „To, co zamierzamy zaproponować, jest alternatywą dla starzejącego się systemu bankowego, w szczególności finansów osobistych i oszczędności, które są ostatnim sektorem, który opiera się innowacjom technologicznym, jako tradycyjne instytucje finansowe boją się oddać moc konsumentowi. Nie chcą stracić ogromnych zysków, z którymi tak długo czuli się komfortowo. Akt.io opracowuje zaawansowaną technologię, która zrewolucjonizuje sposób, w jaki wszyscy zarządzają swoimi pieniędzmi, nie tylko dzieciaki z kryptowalut. Naszym celem jest, aby każdy, bez względu na to, jak mało posiadał wiedzy finansowej lub technicznej, zarządzał własnymi pieniędzmi i sprawiał, że pracował dla niego.”

Firma przeznaczy część inwestycji na swoją działalność badawczo-rozwojową, która koncentruje się na tworzeniu technologii, w tym sztucznej inteligencji, która automatyzuje inwestycje i handel, tak aby każdy, nawet użytkownicy bez wcześniejszego doświadczenia lub małej wiedzy w tym obszarze, mógł uczestniczyć . Platforma będzie również dostarczać treści edukacyjne i dodatki, których celem jest przyciągnięcie miliona użytkowników do końca 2022 roku.

Nowy produkt Akt.io, który zostanie wprowadzony na większość rynków EOG wiosną tego roku, ma na celu zapewnienie konsumentom pełnej kontroli nad ich pieniędzmi, zarówno pod względem zarządzania, jak i dostępności, tak aby mogli wydawać, oszczędzać i inwestować z większą autonomią niż tradycyjna bankowość i inwestowanie już od 1 euro.

Akt.io to konto, na którym pieniądze mogą być automatycznie inwestowane i zacząć generować zwroty, jednocześnie pozostając dostępnym dla płatności. Ponieważ technologia jest wspierana przez blockchain, oznacza to, że aktywa są bezpieczne i nieprzekupne.

Mając biura już w Irlandii, Londynie, Berlinie, Dubaju i Paryżu, młody startup richtech otworzył swoją obecność w centrum technologicznym Sophia Antipolis na południu Francji w 2020 roku i zatrudnił ponad 100 osób w ciągu ostatnich 8 miesięcy. Ten nowy impuls finansowy wesprze rekrutację ponad 200 osób i przyspieszy działalność badawczo-rozwojową.

Sources:
Akt.io
ICO bot gives a lot of info (button on the right)
White Papers
ICO Signup
Akt.io Launch website

Other links:
HederaDev Twitter
Akt.io Twitter
Hedera Twitter
Akt.io Launch website

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *