marek.ebiznes@gmail.com

Bitsong – Sinfonia testnet i nagrody

Zarabianie w Internecie

Bitsong – Sinfonia testnet i nagrody

Jakiś czas temu nagrywałem film o Airdropie fan tokenów dla Bitsong

Mamy potwierdzone kilka nowych informacji, a mianowicie można się zgłaszać do zawodów na Sinfonia testnet między 3 a 9 maja.

Tutaj na ich BLOGU przeczytamy więcej, poniżej tłumaczenie na język polski: https://bitsongofficial.medium.com/the-wait-is-over-join-the-sinfonia-incentivized-testnet-now-4eceaaaff2b3

Sinfonia to wielofunkcyjna aplikacja dla FanTokenów, NFT i nie tylko, opracowana przez BitSong, która będzie działać na Osmosis Blockchain, stając się tym samym pierwszym i potencjalnie najważniejszym przypadkiem użycia platformy po samym Osmosis DEX.

Głównym celem Sinfonii jest stanie się punktem centralnym dla graczy z branży muzycznej, stając się „idź na rynek” dla FanTokenów, NFT, innych tokenów ekosystemowych i wielu innych funkcji, które pojawią się w przyszłości.

https://poprostudobrakawa.pl/

To prawdziwa rewolucja dla branży muzycznej!

Artyści, wytwórnie płytowe, dystrybutorzy cyfrowi, kluby, festiwale, radio i inni będą mogli dostać się do blockchainowego ekosystemu usług dedykowanych branży muzycznej i cieszyć się korzyściami dostępnymi dzięki technologii blockchain.

To powiedziawszy, z radością ogłaszamy, że Sinfonia jest już gotowa i postanowiliśmy uruchomić Incentivized Testnet wraz z naszą społecznością przedstawicieli branży muzycznej i blockchain, a także ich fanów, aby w pełni przetestować aplikację i jej funkcje przed wprowadzeniem jej do produkcji .

Ponadto postanowiliśmy zachęcić do używania testnetu, aby każdy uczestnik miał możliwość zdobycia wspaniałych nagród w BTSG i FanTokenach za samo zaangażowanie i korzystanie z platformy.

Skupiliśmy się na nagrodach i zachętach, ciągła interakcja z platformą pozwoli użytkownikom społeczności czerpać ogromne korzyści z posiadania artystów FanToken i aktywnego udziału w pulach płynności.

Nagrody Testnet i wymagania kwalifikacyjne

Nagrody w konkursie Sinfonia Pool:

  • 25 000 $ w BTSG
  • 1% Programu Lojalnościowego pierwszych 10 FanTokenów notowanych na Sinfonia Testnet

Uwaga Po zakończeniu konkursu, jeśli znajdziesz się wśród zwycięzców, wymagana jest weryfikacja KYC, aby móc odebrać nagrodę. Weryfikacja jest przeprowadzana przez zewnętrznego dostawcę usług (Passbase) i żadne związane z nią dane nie są przechowywane przez BitSong srl.

Zgłoszenie błędu:

Nagrody za zgłoszenie błędu zaczynają się od 500 $ w BTSG i mogą wzrosnąć do 3000 $ w BTSG w zależności od wagi błędu.

W przypadku, gdy ktokolwiek zgłosi błąd, zaproponuje również, jak go naprawić, nagroda może wzrosnąć do 5000 $ w zależności od wpływu zgłoszonego błędu.

Wewnętrzna komisja inżynieryjna BitSong zajmie się oceną wszystkich zgłoszonych błędów, a także będzie odpowiedzialna za przyznanie odpowiedniej nagrody, w przypadku gdy zgłoszenie zostanie ocenione przez komisję jako ważne.

Błędy należy zgłaszać przez github, w repozytorium wskazanym przez zespół na początku zawodów.

Wymagania dotyczące uczestnictwa:

Aby móc kwalifikować się do udziału w konkursie motywowanym, musisz spełnić następujące wymagania:

Konto na Twitterze aktywne przez +4 miesiące w dniu rejestracji

Portfel BitSong Testnet (lub utwórz go, przeczytaj przewodnik)

Cytuj tweet z ogłoszeniem wskazany przez Sinfonię ze swojego konta na Twitterze w następujący sposób:

przejdź do portalu: https://testnet.sinfonia.zone/

Połącz się z Sinfonią z Keplr

kliknij przycisk „Opublikuj na Twitterze”

Tweet z cytatem zostanie automatycznie wypełniony następującym zdaniem:

„#smashdatestnet #Sinfonia, #music #FanToken App obsługiwanej przez @BitSongOfficial na @osmosiszone

Zagrajmy w to!
[Twój adres portfela testnetowego jest wstępnie wypełniony, upewnij się, że jest to portfel, którego chcesz użyć w konkursie]”

Po wykonaniu wszystkich powyższych kroków możesz sprawdzić, czy Twój portfel jest teraz uprawniony z tej strony : https://testnet.sinfonia.zone/playground

Konkurencja

Rejestracja za pośrednictwem Twittera zgodnie z powyższymi wymaganiami rozpoczyna się 3 maja po upublicznieniu tego ogłoszenia i kończy się w poniedziałek 9 maja o godzinie 12:00 czasu UTC. Rywalizacja rozpocznie się 9 maja 2022 roku i potrwa 10 dni.


Genesis generujemy z następującym bilansem:

10.000 BTSG dla każdego uprawnionego uczestnika

Tworzymy 10 różnych pul z wymienionymi FanTokenami vs BTSG

Musisz użyć swojej genezy BTSG, aby dokonać zamiany na FanTokeny, aby móc dołączyć do puli i zdobywać nagrody za pośrednictwem wydobywania płynności

Jeśli jakakolwiek operacja, która ma zostać wykonana na Sinfonii, jest dla Ciebie niejasna, zapoznaj się z niniejszą instrukcją obsługi.

Co najmniej 2 swapy i dołączenie do co najmniej 2 różnych puli są wymagane, aby zakwalifikować się jako potencjalny zwycięzca na koniec zawodów. Konta nieaktywne zostaną automatycznie zdyskwalifikowane.

Głównym celem jest zgromadzenie jak największej liczby BTSG na koniec zawodów na koniec zawodów musisz wszystko zlikwidować i wrócić do BTSG, te czynności należy wykonać przed zakończeniem zawodów (pamiętaj, że na niektórych pulach obowiązuje 24-godzinny okres rozłączenia, więc upewnij się, że wykonujesz rozłączenie i swapy na czas do końca zawodów)

Będziesz miał 3 opcje wiązania, 6 godzin, 12 godzin i 1 dzień. Zwróć uwagę na to, którą pulę i jaką opcję wybierzesz.

Epoka pojawia się co godzinę

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *