marek.ebiznes@gmail.com

HajsoHolicy Live 09.08.2022 – Zarabianie pasywne czy jest to możliwe?

Zarabianie w Internecie

HajsoHolicy Live 09.08.2022 – Zarabianie pasywne czy jest to możliwe?

Zarabianie pasywne czy jest to możliwe?

Siema! Pasywny dochód-pewnie o nim nie raz słyszeliście, ale nie macie pomysłu jak się do tego zabrać. Jak wiecie lub też nie-w sieci jest dostępna spora ilość narzędzi do pasywnego zarabiania.

ALE! Większość to po prostu średnio działające przekoloryzowane marketingowo produkty, których działanie ma się nijak do tego, w jaki sposób są przedstawiane… A to wszystko tylko po to, by sprzedać nie do końca działający produkt. Jest też wiele patologii i naciągactwa! Boty, które będą za Ciebie handlować, chociażby na kryptowalutach jest niezliczona ilość, a to tylko jeden z rynków. Forex, Akcje oraz inne tego typu rozwiązania też mają swoje zautomatyzowane oblicza.

Obecnie większość światowego handlu opiera się na automatach/botach/algorytmach. Ale to, że tego jest pełno, nie znaczy, że z każdego warto korzystać. Boty różnią się od siebie strategiami, ustawieniami, ruchami i całą masą innych czynników wpływających na efekt końcowy.

Dzisiaj opowiemy wam o możliwościach, które my zauważyliśmy i tym jak udało nam się je znaleźć. Porozmawiamy też o narzędziach, które używaliśmy i o tych które używamy do tej pory.

A coś o tym wiemy-bo pieniądze utopione na testowaniu różnych narzędzi starczyłyby na lata życia 😉 Do zobaczenia o 19:15!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *