marek.ebiznes@gmail.com

Kucoin – Spotlight czym to jest?

Zarabianie w Internecie

Kucoin – Spotlight czym to jest?

Zacznijmy od tego czym jest SPOTLIGHT, nie jest to nic innego od Launchpadów, które są na innych girłdach.

Warunki, które trzeba spełnić, aby brać udział zazwyczaj są podawane przy starcie takiego wydarzenia

Najnowsze wydarzenie, które odbędzie się na Kucoin to Spotlight tokena Fracton Protocol (FT) jest to obecnie już 23 taki spotlight. Więcej o nim niżej.

Co zyskuję?

Dzięki temu, że w listowaniu na giełdzie ten projekt po niższej cenie i np. sprzedać od razu jak tylko wystartuje handel. Zasada jest identyczna jak na giełdzie Binance czy ostatnio dość zyskującej na popularności giełdach takich jak: Bybit, czy Probit i są tam podobne akcje

FTX– która zresztą kupiła Blockfolio i np. dzięki tej aplikacji dziś możemy wysyłać stablecoiny na ERC20 za FREE

Na wielu z nich jesteśmy też w stanie znaleźć niszowe projekty, a to takie giełdy jak Mexc, DigiFinex, TxBit

Chcesz brać udział w tych spotlight, a nie masz konta na Kucoin możesz je założyć klikając w przycisk poniżej

Będzie ono miało miejsce między 9.08.2022 a 10.08.2022

Co to jest Spotlight KuCoin?

Spotlight to platforma do uruchamiania- dodawania tokenów na giełdę KuCoin, która obsługuje projekty kryptograficzne na wczesnym etapie i wstępną dystrybucję tokenów, aby zapewnić użytkownikom możliwość udziału we wczesnej fazie wejścia projektu do handlu.

Giełda KuCoin i Spotlight ma ścisłe kryteria kontroli, aby zapewnić wysoką jakość wymienionych projektów i ich natywnych tokenów.

Po pierwsze, zespół badawczy KuCoin składa się z ponad 20 ekspertów, którzy są odpowiedzialni za ogólny proces selekcji od kandydatów do końcowych wymienionych tokenów. W cały proces zaangażowane będą 3 niezależne zespoły i 4 poziomy przeglądów.

Po drugie, ocenimy kandydatów z blisko 100 perspektyw w 6 kategoriach; tło projektu, poziom techniczny, członkowie zespołu, status finansowy, zdolności marketingowe i ocena zewnętrzna. Mniej niż 10% kandydatów przejdzie selekcję i zostanie wymienionych w KuCoin Spotlight. Podsumowując, Spotlight zapewnia wyższą jakość notowanych tokenów poprzez rygorystyczny proces selekcji.

Oprócz zapewniania bardziej obiecujących aktywów kryptograficznych, Spotlight wspiera projekty kryptograficzne na wczesnym etapie w zakresie finansowania społecznościowego, ekspozycji marketingowej, a także wpływu przemysłu na dalszy rozwój.


Nota Prawna:

Treść materiałów na kanale YouTube:  Marek Porwoł oraz artykułów, wszelkich tekstówprezentacjinagrań audio i video w domenie i subdomenachmarekporwol.pl mają wyłącznie charakter informacyjnoedukacyjnyNie stanowią „rekomendacji” i treści NIE są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).r

Treści te mają charakter informacyjno- edukacyjny i są wyrazem moich osobistych poglądów. Niemniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych.

Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych NIE daje GWARANCJI zysku ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te NIE są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Ci ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Pamiętaj też, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy etat, biznes tradycyjny, inwestycja, czy biznes online lub kryptowaluty NIE dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci NIE dam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *