marek.ebiznes@gmail.com

Zawiesza wypłaty i funkcjonowanie platformy dnia 10.08.2022

Zarabianie w Internecie

Zawiesza wypłaty i funkcjonowanie platformy dnia 10.08.2022

Coraz częściej spotykamy się z dziwnymi zachowaniami platform…

Taka informacja w mobilnej wersji tej platformy

Pamiętajcie NOT YOUR KEYS, NOT YOUR COINS!

Dlatego od zawsze mówimy, a od kilku dobrych tygodni alarmujemy o tym, aby nie trzymać na giełdach więcej niż możesz stracić i to, co trzymasz długo terminowo przenieść na portfele. Informowaliśmy na naszych live.

Hotbit to Azjatycka giełda, z której mogliście korzystać. To, co się stało to zawiesiła ona Handel na platformie jak i możliwość wypłaty i wypłaty środków, które tam możecie mieć.

Wszystko to spowodowane jest tym, że organy ścigania zamroziły część jej funduszy.
Wynika tak z wpisu na zendesk, firma zawiesiła swoje usługi w związku z dochodzeniem karnym z udziałem byłego członka zespołu zarządzającego.
Pracownik ten jest podejrzany o naruszenie prawa karnego. Nie podano jednak szczegółów sprawy.

Giełda zapewnia, że udostępni informacje o wyniku dochodzenia, gdy tylko będą dostępne. Uspokaja też, że aktywa użytkowników są bezpieczne i nie jest na tę chwilę znany termin wznowienia funkcjonowania giełdy Hotbit.

Artykuł z zendesk: https://hotbit.zendesk.com/hc/en-us/articles/8074249353495-Announcement-on-the-Suspension-of-Hotbit-Website-Service

Drodzy użytkownicy Hotbita,

Z przykrością informujemy, że Hotbit będzie musiał zawiesić funkcje handlu, wpłat, wypłat i finansowania, w chwili obecnej nie można określić dokładnego czasu wznowienia.

Powodem jest to, że były pracownik zarządu Hotbit, który opuścił Hotbit w kwietniu tego roku, był zaangażowany w projekt w zeszłym roku (który był sprzeczny z wewnętrznymi zasadami Hotbita i którego Hotbit był nieznany), który według organów ścigania jest obecnie podejrzany o naruszenie prawa karnego. Tak więc od końca lipca wielu starszych menedżerów Hotbit zostało wezwanych przez organy ścigania i pomaga im w dochodzeniu. Ponadto organy ścigania zamroziły niektóre fundusze Hotbit, co uniemożliwiło normalne działanie Hotbit.

Hotbit i pozostali pracownicy zarządu Hotbit nie są zaangażowani w projekt i nie mają wiedzy o nielegalnych informacjach związanych z projektem. Jednak nadal aktywnie współpracujemy z organami ścigania w ich śledztwach i stale komunikujemy się z nimi za pośrednictwem naszych prawników i wnioskujemy o uwolnienie zamrożonych aktywów. Zasoby wszystkich użytkowników są bezpieczne na Hotbit.

Hotbit wznowi normalną obsługę, gdy tylko zasoby zostaną odmrożone. Wszystkie zasoby i dane użytkownika na Hotbit są bezpieczne i poprawne.

Hotbit ciężko pracuje, aby kontynuować współpracę i śledzić postępy w dochodzeniu organów ścigania i ogłosi wyniki dochodzenia, gdy tylko będą one dostępne.

Aby dowiedzieć się, jak obchodzić się z zasobami użytkownika na Hotbit w okresie zawieszenia, kliknij tutaj.

Jeśli pojawią się jakieś aktualizacje dotyczące tego problemu, poinformujemy Cię za pośrednictwem naszej społeczności.


Hotbit był już ofiarą hakerów

Giełda Hotbit w kwietniu 2021 roku padła ofiarą hakerów. Gdy chińska giełda zorientowała się o tym to reakcja nastapiła natychmiastowo i wyłączyła platformę. Poprzez ten atak giełda ucierpiała tylko wizerunkowo, ponieważ skradziono dane 2 milionów użytkowników, a środki nie zostały naruszone.

Po wznowieniu funkcjonowania giełdy, postanowiła ona dać promocję na handel. Przeczytać o tym można tutaj: https://hotbit.zendesk.com/hc/en-us/articles/1500010421801-The-Announcement-Regarding-Hotbit-s-Puppy-Carnival-Event

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *